menu תפריט קטגוריות

שתל דנטלי - שתלים

דר. גפשטיין שתלים ללא כאבים וללא זריקות, רוצים לשמוע עוד? לתאום פגישת ייעוץ עם דר גפשטיין ללא תשלום וללא התחייבות כנסו לאתר http://www.dr-gepstein.co.il/ ומלאו טופס צור קשר, ונציג יחזור אליכם בתוך 24 שעות.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 24/10/2019


במרפאת דר. גפשטיין תוכלו ליהנות משתל דנטלי יחיד או שתלים מרובים בעזרת הטכנולוגיות הכירורגיות והשיקומיות המתקדמות והחדשניות ביותר של של רפואת השיניים.

מתוך ההכרה ששתלים דנטליים כרוכים בעלויות גבוהות (גם כאשר מדובר בשתל דנטלי יחיד). כחלק מפגישת הייעוץ נכין עבורכם תכנית תשלומים ייחודית שתאפשר לכם ליהנות הן מהצעות מחיר מדהימות והן ממדיניות תשלומים שיותאמו ליכולותיכם הפיננסיות, על מנת לאפשר לכם להיכנס למהלך טיפולי חשוב ומורכב זה ללא דיחוי ובלא לערער את מצבכם הכלכלי.

שתל דנטלי הינו המענה הנפוץ ביותר כיום, הן בהליכי שיקום הפה שסיבותיו בריאותיות (אבדן שן או בעיות חניכיים מורכבות) והן בשיקום שמקורו בהליכים הקשורים לאסתטיקה דנטלית. ראוי לציין כי שתלים דנטליים מהווים כיום את החלק הארי כאשר מסיבות אלה ואחרות יש לבצע שיקום מסיבי של הפה.

נדגיש, בפועל לא ניתן ליחס חשיבות לסיבה אשר בגללה חסרות שיניים בפה או שיש לבצע הליכי שיקום אסתטיים. כאשר קיים מצב של חוסר שיניים מרובות או אפילו חוסר של שן יחידה קיימת סכנה לפגיעה מצטברת.
הפגיע יכולה להיות במנשך, עיוות הלסת ואפילו פגיעה במערכת העצבים כתוצאה מהפעלה לא מאוזנת של מערכת הפה, נגיסה, לעיסה ולעתים אפילו פגיעה בשרירי הצוואר והלשון.

כאמור למצב זה ישנן השלכות ארוכות טווח ותופעות לוואי שליליות ביותר. מכאן שהצורך בשיקום הפה בעזרת שתל דנטלי יחיד, מתעורר גם כאשר לכאורה חסרה רק שן יחידה ונראה לנו שאין כל הפרעה בתפקודי הפה.

הייעוץ במרפאת דר. גפשטיין יעניק לכם גם תמונה עתידית גם במידה ותשקלו להימנע מביצוע הליכים של שתלים דנטליים ויכלול הערכות לגבי נזקים מצטברים אפשריים שמהם מומלץ להימנע.

בעבר היה נעשה שימוש נפוץ בטכנולוגיות שונות בהליכי שיקום הפה והמקובלות ביותר היו פלטות מלאות או חלקיות שהחליפו שיניים חסרות במקרים מסוימים כאשר השורש, השן והחניכיים אפשרו זאת נעשה שימוש בכתר שהולבש על שרידי השן.

תהליכי השיקום המשתמשים בשתלים דנטליים. היו בתחילה כרוכים בפרוצדורות כירורגיות מורכבות שדרשו זמני טיפול והחלמה ממושכים. בנוסף מחירו של הליך שיקום זה היה גבוהה ביותר ולכן השימוש בשתל דנטלי בוצע אך ורק כאשר קיבוע שתל דנטלי התחייב מההליך השיקומי (לאחר פציעות בקרב, תאונות דרכים או תאונות עבודה למשל).

מקרים נוספים בהם היה נעשה שימוש נפוץ הינו מקרים של שיקום אסתטי של הפה של בעלי ממון שיכלו לאפשר לעצמם טיפולים מורכבים ויקרים אלה.

כיום לאור ההתפתחויות, הטכנולוגיות הטיפוליות והחדשנות בהליך התקנת שתל דנטלי לצד כניסתם של חומרים מורכבים חדשים בהליך ייצור השתלים הוזלו משמעותית הליכי שיקום הפה ומכאן שבהיערכות פיננסית נכונה (אותה מציעים לכם במרפאת דר. גפשטיין) ניתנת כמעט לכל אדם האפשרות לעבור את ההליך.

ראוי לציון שבעבר הליך שיקומי הכולל שתלים מרובים או שתל דנטלי יחיד נפרסו על פני זמן ארוך ולוו באי נוחות וסבל מתמשכים לצד הפסד זמן רב. כיום ניתן לבצע הליכים של שתלים ביום אחד ברמת כאב אפסית וללא סבל מתמשך. כמובן שגם משך הזמן הנדרש להליך השיקום הינו קצר משמעותית.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -