menu תפריט קטגוריות

הרמת סינוס - דר אייל גפשטיין

במרפאת השיניים של דר` גפשטיין מתבצע ניתוח הרמת סינוס כחלק מהליך שיקום הפה והכנה לשתלים דנטליים בטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר הקיימות התחום רפואת השיניים ושיקום הפה.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 24/10/2019


ניתוח הרמת סינוס יתבצע בין אם השיניים חסרות ובין אם כחלק מהליך העקירה והכנת עצם הלסת העליונה לשיקום דנטלי הכולל שתלים.

שירותי המרפאה כוללים ייעוץ לשיקום דנטלי מקיף במחירים מפתיעים והתאמת פריסת תשלומים ליכולותיו של המטופל.

פנה אלינו בהקדם במרפאת דר. גפשטיין לקביעת פגישת ייעוץ חינם והכוונה על מנת להכין תוכנית שיקום דנטלית מלאה הכוללת הרמת סינוס במידת הצורך.

מקור השם ניתוח הרמת סינוס

כאשר מסיבות שונות עצם הלסת העליונה, אשר אמורה לקלוט את השתל הדנטלי, איבדה מעובייה (גובהה ורוחבה) יש להרחיב את קוטרה בהליך כירורגי הנקרא ניתוח הרמת סינוסים על מנת שיהיה ניתן לבצע השתלה דנטלית.

ישנן מספר דרכים לביצוע ההליך הכירורגי אך בכולן המטרה היא הרחבת והגבהת העצם כלפי מעלה, על חשבון חלל הסינוס ומכאן השם הרמת סינוס.

סיבות להצרות העצם המחייבות הרמת סינוס

הסיבות למסת עצם שאינה מספיקה לצורך אחיזת שתל דנטלי מגוונות. התמוססות העצם בשל תהליכי הזדקנות או כתוצאה ממחלה, דלקת חניכיים, והליכי עקירה כאשר לעתים בהליך עקירת השן נפער פתח ברכס העליון של העצם הפונה אל חלל הסינוס.

יש לציין שבהליך שיקום יזום ניתן לבצע ניתוח הרמת סינוס בטיפול יחיד הכולל עקירה, הרמת סינוס ושתל דנטלי. במרפאת דר. גפשטיין מתבצעים הליכי שתלים דנטליים ביום אחד.

סוגי ניתוח להרמת סינוס

המטרה של כל סוגי הניתוח להרמת סינוס הינה זהה והיא יצירת מסת עצם המספיקה לשם אחיזתו של השתל הדנטלי ולאפשר קיבועו ואחיזתו בלסת על מנת להשלים את הליך שיקום הפה.

דרך אחת הינה הוספת עצם ממקור עצמי כאשר למעשה יש צורך בשני ניתוחים אחד קציר העצם מהמטופל ובהמשך חשיפת העצם מתוך חלל הפה וניתוק ממברנת הסינוס על מנת לאפשר את השתלת העצם. יתרונה של השיטה הוא מניעת תופעות של דחיה ואלם כאמור מדובר בשני ניתוחים ולכן הליך ההחלמה מורכב וממושך יותר.
כיום מקובל להשתמש בעצם ממקור תורם או שתל סינתטי אשר מאפשר לזרז משמעותית את תהליכי ההחלמה ואי הנוחות הנלוות.

כאשר מדובר בהליך שיקום יזום כאמור, ניתן לבצע הרמת סינוס כחלק אינטגרלי מהליך העקירה כאשר בטכנולוגיות חדשניות מוחדרת מחלל השורש תמיסת אבקת עצם ומתגבשת לתוספת מסה לעצם כך שניתן לקבע את השתל הדנטלי.

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות פנה אלינו במרפאת דר. גפשטיין אנו נבנה עבורכם תכנית שיקום דנטלית מקיפה ופריסת תשלומים המתאימה לכם.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -