menu תפריט קטגוריות

קמין ומזגן בשיתוף פעולה לחסכון בעלויות חימום הבית

הקמין דולק וקר בקומה התחתונה אך חם מדי בקומה השנייה? במאמר זה, שוקי פסח (מומחה לפתרונות אקלים) מתאר כיצד ניתן לייעל פעילות קמין ע"י מזגן ולחסוך!

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 30/01/2020


קמין ומזגן בשיתוף פעולה לחסכון בעלויות חימום הבית

במרבית הבתים קמין ממוקם בסלון ובסמוך למדרגות הקומה השנייה, לא תמיד במקום היעיל / אפקטיבי ביותר היות והאוויר החם תמיד עולה. נוצר מצב לא מאוזן של פיזור החום, נעים בקומה השנייה אך קריר בקומת הסלון או נעים בקומת הסלון התחתונה אולם חם מאוד בקומה השנייה (על חשבון תצרוכת גבוהה של נפט או גז או עץ)

לצורך פיזור יעיל יותר של חום ה- קמין  בבית ישנן שתי אפשרויות אשר פועלות בצורה יעילה:

1.שימוש במאוורר תקרה - במידה וניתן, מתקינים מאוורר תיקרה ומפעילים אותו במהירות נמוכה ובכיוון דחיפת אויר במקביל ל קמין בזמן שהותנו בקומת הסלון (מרבית שעות היום). בעוד שתצרוכת החשמל ממאוורר התקרה נמוכה מאוד, מופעל ה- קמין בצריכה נמוכה. פעולת המאוורר מורידה אוויר חם מהגובה וגם מפזרת אותו לצדדים, כך שיעילות הקמין עולה פלאים בקומה התחתונה ובצידה גם חיסכון משמעותי בצריכת הנפט, הגז או העץ. 

2.שתוף יעיל בין קמין ו- מזגן מרכזי לפיזור חום הקמין - למי שבביתו מותקן מזגן מיני מרכזי בקומת החדרים, בקומה השנייה של הבית, ותריסי האוויר החוזר נמצאים קרוב לארובה או מעל הקמין (בפרוזדור של קומה זו) , ניתן להפעיל את ה- מזגן אך ורק על מצב איוורור. פעולה זו יוצרת שאיבה של האוויר החם מהקמין ופיזורה בתריסי האספקה של ה- מזגן  בחדרי השינה ללא תחושת אויר יבש הנוצרת מחימום קונבנציונלי של מזגן, פעולת המזגן על מצב איוורור חסכונית ומאפשרת פיזור יעיל של חום הקמין בקומה השנייה, מומלץ לבצע פעולה זו כחצי שעה לפני השינה היות ואנו מפעילים רק את מאוורר המזגן.  מזגן שאין בו את אופציות האיוורור, ניתן להפעילו על מצב חימום בדיוק בטמפרטורה שמורה לנו טרמומטר שנציב בפרוזדור קומת החדרים. לדוגמא: אם הטמפרטורה היא 27 מעלות נכוון גם את ה- מזגן למצב זה כך שמדחס המזגן לא יכנס לפעולה, וע"י כך יאפשר לו אך ורק לבצע סירקולציה של האוויר החם העולה מה- קמין.

מאחל לכם חורף חם וחסכוני

שוקי פסח

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -