menu תפריט קטגוריות

להישאר עם קמין קלאסי בסלון ולצמצם את עלויות האחזקה השוטפות

כיצד נישארים עם קמין קלאסי בסלון? לאור עליית מחירי הדלקים בעולם עלות אחזקת הקמין לאורך העונה הפכה גבוהה. במאמר הבא הסבר יצירתי לחסכון בעלויות האחזקה בקמינים עתיקים

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 30/01/2020


כ-90% מהבתים הפרטיים בישראל מחוממים באמצעות קמין קלאסי מיציקת ברזל, המוסק בסולר או בנפט. קמינים הם חלק מתפאורת הבית, כלומר, חלק מהריהוט והאופי של כל בית, היות וקמין מוצב בדרך כלל בסלון, עם דלת זכוכית, כשהאש גלויה לעין ומשרה אוירה רומנטית. אך אליה וקוץ בה. בנפט מותקן תא בעירה בקוטר 10 אינץ שהותקן על ידי היצרן המקורי, היות וכך הוזמן על ידי היבואן. התנורים הותקנו לפני כ- 15 ואף 20 שנים ומחירי הדלקים (נפט / סולר) בעבר היו זולים בהרבה כ-50 - 70 אגורות לליטר.

קמינים שתפוקת החימום שלהם היא בין 12,000 קלוריות ל-13,000 קלוריות לשעה, בדרגת חום גבוהה, כלומר בדרגה 6 מתוך 6 דרגות חום, צורכים כ - 1.9 ליטר לשעת חימום. בפועל רובנו משתמשים בדרגה 1-2, הצורכות כ-0.50 ליטר לשעת חימום, ותפוקת החימום בדרגות נמוכות אלו היא כ-3,000 קלוריות לשעה, המספיקה לחימום הבית בחורף הישראלי. אם כך, היום כשמחירי הנפט הם כ-7 ש"ח לליטר, החימום הופך ליקר.

אולם, יש פתרון זול לחימום הבית עם קמינים קלאסיים ויפים, על אף מחירי הדלק. הפתרון הינו החלפת תא הבעירה לתא בקוטר 6-8 אינץ`. צריכת הדלק של תא בעירה כאמור נמוכה בכ-50% מתא בערה בקוטר 10 אינץ`, היות ולתא בעירה קטן כניסת חמצן מצומצמת יותר, וצריכת נמוכה בהתאמה, ומספקת בעירה עשירה ויפה.

יש צורך גם בהחלפת ווסת הדלק לווסת המתאים לצריכת נפט נמוכה.

עלות שדרוג הקמין, מנסיוננו, היא הוצאה חד פעמית של כ-3,500 ש"ח, והתוצאה מדהימה. גם נשארנו עם הקלאסיקה, וגם מחממים את הבית במחיר סביר. בנוסף פתרון זה מבטל את הצורך בהחלפת התנור הקלאסי לקמין חדש המוסק באמצעות גז או עצים.

בברכה

שוקי פסח

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -