menu תפריט קטגוריות

כיצד להכין קמין מוסק בנפט או סולר לחורף

מספר לקוחות ביקשו פרטים כיצד להכין את תנור הארובה לפני הדלקתו הראשונית בחורף בעצמם. החלטתי לפרסם את המאמר הראשון לכולם אולם אנא שימו לב שבעוד שאין מניעה לבצע לבד את שלב ניקוי התנור - ניקוי וטיפול וסת הדלק (קרבורטור) לא מומלץ לביצוע עצמי

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 30/01/2020


כיצד להכין קמין מוסק בנפט או סולר לחורף

שלב ראשון - ניקוי הקמין

בראש ובראשונה יש לנקות את תא הביערה של ה קמין היטב. ראשית וודא כי תחתית תא הבעירה של ה קמין יבשה לחלוטין, בשלב זה נקה/י עם שואב אבק חזק (מומלץ להשתמש בשואב תעשייתי). לאחר מכן חשוב לנקות היטב את פיתחי החמצן, וזאת על מנת להתאים את פיתחי החמצן , לכמות הנפט או הסולר. תערובת נכונה של נפט או סולר ואויר יביאו לבעירה אופטימלית. (הנפט מתאדה והופך כולו לגז). להבה כחולה ונקיה הינה אינדיקטור לביערה אופטימלית.

שלב שני - טיפול בוסט הדלק (קרבורטור)

לפני פתיחת ברז הנפט החיצוני הצמוד למיכל הנפט, מומלץ לפרק את  וסט הדלק (קרבורטור) הממוקם בתחתית הקמין ולנקות אותו אולם פעולה זו מומלצת לביצוע ע"י טכנאי מוסמך לכך היות ובוסט הדלק יש מצפים ושסתום בטחון שאמורים למנוע זליגת נפט

שלב שלישי - הפעלה ראשונית

בזמן ההפעלה הראשונית של קמין לאחר קיץ ממושך רצוי לשים לב לפעולתו ה תקינה של ה תנור ארובה ולבעירה אופטימלית - אם לאחר הניקוי הביערה עדיין לא כחולה ונקיה הדבר יכול להעיד על בעיה נוספת כגון ארובה סתומה (קן ציפורים בארובות H ישנות ללא כיסוי רשת)

בהנחה כי הנך מבצע את הטיפול בעצמך, מומלץ לחזור עליו מספר פעמים לאורך העונה (למעט כמובן ניקוי הקרבורטור)

בביצוע הצעדים לעיל מובטח לכם שימוש אפקטיבי בקמין וחורף חם ונעים

בברכה

שוקי פסח

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -