menu תפריט קטגוריות

יועץ בטיחות לעבודות גובה

יועץ בטיחות - שמר בטיחות והנדסה כיסוי מלא של כל תחומי הייעוץ הבטיחותי, הדרכות לעבודה בגובה, כולל הכנת תיקי שטח (מכ"ר 503), קונסטרוקטור, יועצי נגישות ובדיקות בטיחות של מתקני ספורט, מתקנים לאירועים המוניים, בדיקות על פי תקן משרד החינוך (ת.י. 1498) הדרכות ממונה בטיחות ועוד. להזמנת שירות של יועץ בטיחות מוסמך, צרו עמנו קשר בטלפון - 052-2321144.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 27/10/2019


יועץ בטיחות כדי למנוע דם יזע ודמעות מיותרות

יועץ בטיחות כשפועלים צונחים אל מותם

יועץ בטיחותתפקידו של יועץ בטיחות מבטא את החשיבות הפורמלית הרבה אשר בה מתייחסת החברה לחיי אדם וביטחונם. התקן הישראלי בכל תחומי הבטיחות משתכלל ומשתנה ובמרבית המקרים מתווספים אליו תיקונים ותוספות שמקורם בתרחישי אסון או כמעט אסון שתוצאותיהם לעתים קטלניות. תפקידו של יועץ בטיחות בכל התחומים לוודא שננקטו כל הצעדים שימנעו הישנות של תקלות מאין אלו.

בעת האחרונה אנו עדים לגלי מחאה הולכים וגוברים בעקבות אי עמידה בדרישות התקינה לגבי הדרכות בטיחות לעבודה בגובה ושמירה על כך שעובדים בתחום הבניין יפעלו על פי הנחיות הבטיחות. יותר ויותר פועלים בתחום הבנייה מאבדים את חייהם או נפצעים באופן קשה כתוצאה מאי אכיפה ושמירה על כללי הבטיחות כפי שנקבעו בתקנות.

ריבוי תקנות ויועץ בטיחות אחד

תהליכי התקינה בעקבות אסונות ותקלות הביאו למצב שבו קיימים מספר תקנים ישראלים הנוגעים לתחומים שונים ואשר על יועץ בטיחות מוטלת המשימה לוודא מימושם, קיומם ועמידה בתקנים אלה. זאת על מנת לשמור על בטיחות חייהם של המשתמשים במתקן או בחלל המדובר והעובדים בו. בין אם אלה ילדי הגן, העובדים במפעל, פועלי הבניין בגובה רב או הקהל שהגיע לאירוע ההמוני. בטיחותם ובטחונם תלוי באיכות הפיקוח וההכנה שבוצעו על ידי יועץ הבטיחות שמונה לכך. ושמירה על כך שהממונים לא עוקפים את דרישות הבטיחות.

חשוב לציין שכיום חתימתו של יועץ בטיחות הכרחית במקרים רבים לעצם קבלת האישור לקיומו של אירוע או לשימוש במתקן, קיום העבודה במפעל או עבודה בגובה אך לצערנו ניתן למצוא במקרי אסון רבים מציאות בה או שלא התקבלו האישורים הנדרשים או שהם ניתנו שלא כדין (ללא בדיקה או בבדיקה של מי שלא הוסמך לכך).

יועץ בטיחות תחומי השפעה וסמכויות

הכשרתו של יועץ בטיחות היא של מהנדס אך על מנת לשמש כקונסטרוקטור או יועץ נגישות עליו לעבור הכשרות ותקופות התמחות על פי הדרישות הספציפיות לכל תפקיד ובהתאם לתקן שיש לעמוד בו. לדוגמא לשם הענקת ייעוץ נגישות (נגישות מתו"ס ונגישות השירות) יש לעבור הכשרה ומבחני הסמכה ספציפיים. קונסטרוקטור מוסמך הוא מהנדס בטיחות שעבר הכשרה הסמכה וצבר די ותק וניסיון לשמש קונסטרוקטור.

נסכם ונדגיש כי יועץ בטיחות הוא הזרוע הארוכה של שומר הסף שמטרתו החד משמעית היא שמירת בטיחותם של כלל המקומות בהם עושים בני האדם שימוש. החל מתקני כושר ושעשועים בפארק, דרך מתקנים באירועים המוניים, מוסדות חינוך, מקומות עבודה, ועוד. בכל מקום בו אמורים לעבור או להימצא בני האדם יש לנקוט בצעדים שישמרו על בטיחותם. יועץ הבטיחות הוא האמון על כך שכל הצעדים הנדרשים לשם כך אכן מתבצעים.

אם אינכם בטוחים שהמקום המשמש אתכם עומד בדרישות התקינה המתייחסים לאופי השימוש בו אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולהזמין את יועץ הבטיחות של שמר בטיחות והנדסה לעריכת ביקורת או הדרכת בטיחות בהתאם לנדרש. צרו עמנו קשר בטלפון - 052-2321144.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -