menu תפריט קטגוריות

שמר בטיחות והנדסה - בטיחות לפני הכל

שמר בטיחות והנדסה המתמחה בבדיקות בטיחות למועצות, מוסדות, עסקים פרטיים וכו.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 27/10/2019


יועץ בטיחות - הדרך לשמור עלינו

שמר בטיחות והנדסה יועצי בטיחות מתמחים במתן שירותים ופתרונות בתחום ההנדסה והבטיחות למוסדות החינוך, בתי עסק ציבוריים, מפעלים, רשויות עירוניות בפריסה ארצית.

יועץ בטיחותכבר קרו בעבר מקרים שנגמרו באסון, כאשר מתקנים בגני ילדים או במגרש משחקים נפלו על אחד מהילדים עקב תחזוקה לקויה ואי ביצוע בדיקות בטיחות המחייבים על פי החוק.

שמר בטיחות והנדסה  מבצעים בדיקות בטיחות, פיקוח ומעקב על ידי בודקים מנוסים בעלי ההסמכות הנדרשות ובעלי ניסיון רב בתחום. להזמנות בדיקות בטיחות פנו אלינו בטלפון 052-2321144.

אנו כהורים רוצים לדעת שילדינו משחקים ולומדים במקומות שעברו בדיקה מקפידה על ידי חברה מנוסה ובעלת רישיון שהעיריות אחראיות לשכור את שירותם, נכון שיש חוק המחייב מקומות אלו לבדיקה בטיחות שנתית וביקורות במהלך השנה, אך לצערנו ישנם מקומות בארץ שלא עוברים את הבדיקות ואין פיקוח של העירייה, במקומות אלו יש סכנה ממשית לחיי אדם, כמו שאומרים עד שלא יקרה אסון הדבר לא יטופל.

חברת שמר בטיחות והנדסה שעומד בראשה יוסי שמר בעל תואר מהנדס בטיחות וקונסטרקטור, הקים חברה המעסיקה מהנדסים, הנדסאים, אדריכלים ויועצי בטיחות המספקת שירותי בטיחות לכל החברות, מוסדות החינוך, רשויות מקומיות וגם לעסקים פרטיים כי הבטיחות היא לפני הכל.

הדרכות בטיחות לעובדים

חברתנו מעבירה הדרכות בטיחות לעובדים בחברות שונות, על ידי מדריך מוסמך מטעמנו לאותו תחום ההדרכה, בהדרכות אלו העובדים ילמדו דרכים שונות למנוע את התאונה ולשמור על בטחונו האישי של העובד.

עבודה בגובה

בהתאם לתקנות העבודה על העובדים לדעת איך להשתמש באחד מהאמצעים הבאים ואלו ציוד עבודה נדרשים:
עבודה על גגות
עבודה על סולמות
עבודה על קונסטרוקציות ומשטחי עבודה מוגבהים

בטיחות אש

הדרכות אלו מלמדות את עובדי החברה כיצד ניתן למנוע ולהתמודד מול שרפה, ההדרכה כוללת:

מהות האש - מרכיבי האש
סוגי דליקות
שיטות כיבוי ותרגול כיבוי אש

לחברת שמר בטיחות והנדסה תחומי עיסוק מגוונים כמו: בדיקת מתקני ספורט, מחיצות חשמליות, נגישות נכים במקומות ציבוריים, בדיקת מתקנים מתנפחים, אירועים המוניים ועוד.


להזמנת בדיקות בטיחות פנו אלינו לשמר בטיחות והנדסה בטלפון 052-2321144, אנו נדאג להגיע תוך זמן קצר לבדיקה מקיפה ומקצועית.

 

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -