menu

עדי אשכנזי אישה בעולם של גברים

מה הופך את עדי אשכנזי למיוחדת כל כך?

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 2019-10-04 00:00:00


עדי אשכנזי- אישה בעולם של גברים

אני אולי הולך לרשום את המשפט שהוא הכי שחוק בעולם, אבל עדי אשכנזי היא לחלוטין אישה בעולם של גברים. הרבה יותר מעריכת דין, הנדסה, ראיית חשבון או כל מקצוע אחר, בתחום הקומדיה, זאת אומרת בדרנים, אין עוד נשים חוץ מעדי אשכנזי. בכל עיתון ועל כל במה מדברים על שוויון זכויות.

כל הזמן אנחנו שומעים על מפעל או חברה שמינו אישה לדירקטורית או מנכ"לית, אבל במקצוע שהוא הליבה של הישראליות, הטלוויזיה שלנו אין עוד נשים פרט לעדי אשכנזי. אין לי שום דבר רע להגיד על הגברים בעולם הבידור, יש מדהימים: למשל נאור ציון, אותו אני מאוד אוהב. אבל אתם הרי יודעים שאין על עדי אשכנזי.

אז מה הופך אותה למיוחדת? קודם כל היא בחורה, ולפחות לנו, הגברים תמיד יותר נעים להסתכל על בחורה יפה בטלוויזיה מאשר על גבר. למה לא קצת צבע בעיניים. אבל הסיבה העיקרית לזה שאני וכולם משוגעים על עדי אשכנזי, זה בגלל שהיא מבינה אותנו.

יש המון בדרנים המספרים על מערכות יחסים ואיך נשים מתנהגות, ראיתי את ההופעה של נאור ציון, הוא מעולה. אבל אף פעם לא שמענו את הצד השני של כל הסיפורים הללו. הרי נכון שכל העולם (נאור עושה את זה מצוין ומצחיק אש) מדבר על נשים נוהגות ומדברות ומתייחסות ליחסי מין מהצד הגברי.

לכם, יצא פעם לשמוע את הצד השני של הסיפורים הללו? מה נשים חושבות על נשים נוהגות, מה נשים חושבות על גברים נוהגים. מה נשים חושבות על התנהגות של גברים? עדי אשכנזי שמה לנו את התמונה הזו מול הפנים, היא גורמת לנו להסתכל על עצמנו במראה.

להסתכל במראה אולי יכול להיות לא נעים, אבל אשכנזי פשוט עושה את זה בצורה נעימה ומשעשעת, במקום מעליבה ופוגעת. אף פעם לא יצא לי לחשוב מה נשים חושבות על כל הנהגים שצופרים ועושים פרצופים לנהג או נהגת שמעקבים את הרמזור הירוק בחצי שנייה. עדי אשכנזי מספרת לנו את זה, בצורה מצחיקה, שגורמת לנו לחייך ולא לקחת את זה כפגיעה אישית.

למה אין עוד נשים בעולם הבידור? שאלתי את אחד החבר`ה של עדי אשכנזי (יש קבוצה של אוהדים/חברים שמלווים אותה לכל מקום, ההופעות מדהימות, יש עוד מעט סבב חדש של ההופעות של עדי, גם נאור ציון אגב. חובה ללכת, פשוט חוויה) למה אין עוד נשים בדרניות.

התשובה הייתה ארוכה ומפורטת, אחסוך אותה מכם, התקציר היה שצריך המון כוחות נפש כדי לעבור את כל המסלול מן הבמות של המועדונים והאודישנים עד שמקבלים חשיפה כלשהיא. התקווה והחשיפה הן רחוקות מאוד, לעומתה, את האכזבה ואת האדישות של הקהל מקבלים ישר לתוך הפרצוף.

אף אחד לא יכול לקחת את זה בקלות, לא רק הנשים. לנשים זה קשה במיוחד עם ההיריון והלידה והדאגה לילדים ומשפחה. אז מה כל כך מיוחד בעדי אשכנזי שאלתי? הכוח הנפשי, הרצון לזכות באהבת הקהל, זה מתגבר על הכל.

חזור למאמרים

שירות בניית קישורים

פרסום בניית מיניסייט
אולי יעניין אותך משהו מהרשימה:

מאמרים נוספים בקטגוריה הייטק&IT

בחירת הגנות

בחירת הגנות לכול המערכות הפועלות במכונה אוטומטית , מנוע ,בקר ועוד

בעד ונגד השכרת תוכנת CRM

מאמר מרתק , מומלץ לקרוא בחום לפני קבלת החלטה

קישורים – LINKS

שירות בניית קישורים הינו תת שירות בתחום קידום אתרים שמטרתו לחזק את המעמד של האתר.

עיצוב לוגו נכון

חשיבות המשמעות של הלוגו שלך

מערכת הפעלה חוקי/לא חוקי

מערכת הפעלה חוקית עולה הרבה כסף, מה כדאי לשים מערכת הפעלה חוקית או להוריד באימיול?

עדי אשכנזי אישה בעולם של גברים

מה הופך את עדי אשכנזי למיוחדת כל כך?

פתרונות מבוססי אנליטיקה עסקית קיימים לארגונים

אנליטיקה עסקית היא עולם מושגים רחב הכולל מגוון פתרונות החל מהפקת דוחות והחזיית נתונים ועד לניתוח נתו...
מאמרים אחרונים more
כרטיסי עסק חדשים more
עודכנו לאחרונה more
המלצות אחרונות more
עסקים מפרסמים מודעות דרושים בפרוסייטס more
קטגוריות פופולאריות more
עוד בפרוסייטס more