menu תפריט קטגוריות

טיפולי אקנה, פצעי בגרות בגיל ההתבגרות בשילוב טכנולוגיית IPL

נמאס לך מהאקנה, מהפצעים הפצעונים השחורים השומנים הפרונקלים, מסבוריאה שגורמת לעור אדמומי מגורה ומגרד, מהכתמים והעור המחוספס כי הם מתפשטים לצואר, לגב, לכתפיים לירכיים לישבן ולחזה...זה מציק לך, מפריע לך, מדכא אותך גורם לך להסתגר בבית לא לצאת...כי את/ה מתבייש/ת , וזה לא עובר מאליו...הפתרון- טכנולוגיית IPL קרן אור- ללא תופעות לוואי וללא תרופות...

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 16/08/2019


*אם כבר ביקרת במכונים אחרים  - והתאכזבת...   

*אם פנית לרופא מומחה  - שלא הצליח לשפר את מצב עור הפנים, הגב החזה הירכיים והישבן  שלך, עם כדורי רואקוטן וכדורי אנטיביוטיקה  וניסית הומאופתיה,  רפואה אלטרנטיבית, דיקור סיני, שינויים בתזונה, צמחים, רפלקסולוגיה...  

*אם כבר מרחת אין סוף תכשירים - ולא ראית תוצאות...  ונמאס לךמהאקנה, מהפצעים הפצעונים הקומודונים (שחורים/שומנים) הפרונקלים, סבוריאה שגורמת לעור אדמומי מגורה ומגרד, מהכתמים והעור המחוספס, כי הם מתפשטים  לצואר, לגב, לכתפיים לירכיים, לישבן ולחזה ואת/ה  רוצה  להיפטר  מהם כי בגילך בגיל ההתבגרות, מגיע גם לך עור נקי מפצעים בהיר מכתמים חלק ונעים למגע ...

ואת/ה  צודק/ת  כי זה מציק לך, מפריע לך, ומדכא אותך...גורם לך להסתגר בבית לא להתרועע עם חברים, לא לצאת לבלות כי את/ה מתבייש/ת וזה לא עובר מאליו..! ואם לא תטפל/י בזה ה י ו ם זה עלול גם ללוות אותך עד אחרי הצבא...!

גיל הבגרות - גיל ההתבגרות - גיל הנעורים מאופיין בפצעי האקנה - טיפול בטכנולוגיית IPL ובשילוב תוספי תזונה ייחודיים המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים העובדים על הסימפטום ותכשירים פרא-רפואיים הינו טיפול הנותן את השיפור המיוחל והרגיעה בהתפרצות נגעי האקנה בגיל ההתבגרות טיפול המונע את הצורך בשימוש בכדורים - אנטיביוטיקה ורואקוטן.

מהו הטיפול המומלץ לאקנה?

הטיפול האופטימאלי בתופעות האקנה הינו שילוב של טיפול בטכנולוגיית IPL - קרן אור, טיפול יום-יומי עצמי וטיפול תקופתי ומעקב  של קוסמטיקאית.

הטיפול מתאים לבני נוער ולמבוגרים בריאים - ללא תופעות לוואי, ללא כאב,

עלינו לזכור, שצלקות אקנה נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא  טיפול מתאים.  לטיפול המהיר בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות וכתמים. 

טכנולוגיית IPL - קרן אור.

בשנים  האחרונות התפתחו  טיפולים  חדשים  באקנה  המבוססים  על מקורות  אור .  החידוש המהותי ביותר בטיפול באקנה בעולם בשנים האחרונות הוא האפשרות להביא לשיפור באקנה, פצעי הבגרות בעזרת קרן אור. דגם I-PULSE יוצר באנגליה והוא פרי פיתוח חדשני של רופאים מאוניברסיטת  וולס ונמצא בשימוש ב-11 מדינות בעולם . 

 קרני האור בהם משתמשים בטכנולוגיית IPL הינם קרני אור שאינם מסוכנות ואינן גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויאולט). במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף, הטיפול מוכח כיעיל מכל שאר השיטות. טיפול  קצר, בטוח והתוצאות חד משמעיות.

יתרונות בטיפול בטכנולוגיית IPL - לטווח הרחוק?

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה, מאחר והטיפול  מבוסס  על  אורך  גל  מיוחד  ללא  קרינת UV  הוא  אינו  גורם לכוויות  או  כל נזק  אחר לעור כמו מערכות לייזר אחרות העלולות לגרום לכוויות וכתמי פיגמנטציה .  למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה. 

 יעילות בטיפול בטכנולוגיית IPL - לטווח הרחוק?

טיפולי אקנה בטכנולוגיית  IPL נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה (P. ACNE) ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה.  התהליך כולל סידרת טיפולים בהתאם לאזור ומצבו ונמשך כ- שעתיים.

במהלך הטיפול  עובר האזור הנגוע ניקוי ניקוז חיטוי  ושימור בתכשירים פרא-רפואיים והיפואלרגניים כטיפול ארוך טווח המונע את הצורך בשימוש בתרופות - < style="color: #000000;">רואקוטן ואנטיביוטיקה. ניתן להגיע להטבה ניכרת לאחר כ-4 טיפולים בהפרש של  שבוע או חודש בין הטיפולים.

טכנולוגיית IPL יעילה לא רק בהשמדת הבקטריה אלא גם באיזון יצור הסבום (השומן) בבלוטות החלב, כיווץ הנקבוביות והבהרת הכתמים (חומים/אדומים) הנלווים לעור אקנתי. חשוב מאוד לטפל באקנה, וכתמי האקנה הנילווים בזמן כדי למנוע החמרה של הדלקת וגרימת צלקות וסימנים בעתיד.

המכשיר עטור אישורי בטיחות בינלאומיים משרד הבריאות האמריקאי FDA, משרד הבריאות האירופאי CE , מכון התקנין האנגלי BSI, ומכון התקנים הישראלי. נבחן בקפדנות באקדמיה המדעית והוכח שאינו מזינ לבריאות לטיפול יעיל ובטוח באקנה, פצעי הבגרות והבהרת הכתמים בכל אזורי הגוף.

 

טכנולוגיה חדשנית, המתאפיינת ברמת בטיחות גבוהה. המכשיר נותן את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר "אקנה ונזקי האקנה" לטיפול נרשמו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, ללא הזרקות וללא ניתוחים.

אקנה גורמים וטיפולים.

ברוב המקרים מקורה של תופעת האקנה בחוסר איזון הורמונלי בגוף. חוסר האיזון ההורמונלי נפוץ בעיקר בתקופות השינויים ההורמונליים האופיניים לגיל הנעורים. אולם, חשופים לתופעה לא פחות, אנשים בתקופות של עצבנות וחרדה, (למתחים נפשיים השפעה ניכרת על האיזון ההורמונלי). במקרים מסויימים מופיעה תופעת האקנה גם כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות או בעקבות טיפולים תרופתיים המפרים את האיזון ההורמונלי והיא עלולה להימשך עד שנות הארבעים (אקנה מבוגרים)..

בגיל ההתבגרות - אין כמעט הבדל בין נערים לנערות מעצם היותם חשופים לתופעה, בצורה בה מופיע האקנה או בנזקים העלולים להיגרם עקב הזנחה או טיפול לא נכון ב"פצעונים" או בעור. עם זאת, קיימת הנחה שהגורמים העיקריים לאקנה הם: היגיינה לקויה, חיידקים ולעיתים אף גנטיקה.

בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים:

"פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור, ו - "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבחלב והופכים אותם לחומצות שומן שעלולות לגרום לגירוי העור לתגובה דלקתית ומוגלה.

מהם אזורי הגוף היותר חשופים לאקנה, פצעי הבגרות?

נגעי האקנה מופיעים בעיקר באזורי הגוף העשירים בבלוטות החלב, אזורים אלו כוללים את: הפנים, החזה, הכתפיים, העורף והגב. אולם, אין זה מן הנמנע שתופעות האקנה תופענה גם במקומות אחרים בגוף.

מהו הטיפול המומלץ באקנה, פצעי הבגרות?

כשם שלא ניתן לעצור את ההתבגרות ואת הפרת האיזון ההורמונלי האופיינית לתקופת ההתבגרות, כך לא ניתן למנוע את תופעת ה"אקנה" אולם, מודעות לבעיה, טיפול נכון (טכנולוגיית IPL - קרן אור ) ותזונה נכונה בתקופת השינויים הפיזיולוגיים וההורמונליים - עשויים להקל משמעותית את הסבל מהתופעה ולמנוע נזקים קוסמטיים ונפשיים לעתיד.

הטיפול האופטימאלי בתופעות  הינו שילוב של טיפול יום-יומי עצמי וטיפול תקופתי ומעקב של קוסמטיקאית מקצועית. היות וטיפול שגוי ו/או לא זהיר עלול לגרום לנזק עתידי רב עד כדי צלקות וכיעור הפנים, מומלץ לפנות קודם כל לקוסמטיקאית מוסמכת, פרא-רפואית לטיפולי אקנה, אשר תאבחן, תעריך, ותמליץ על הטיפול הנכון בעזרת התכשירים הנכונים והמתאימים ביותר לאקלים הישראלי, ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, המאושרים ע"י משרד הבריאות ומבטלים את הצורך בשימוש בתרופות. 

הטיפול המשלים להקלה בתופעת האקנה :

אכילת יתר של מוצרי מזון עמילניים גורמת לפעילות מופרזת של הבלוטות ועל כן מומלץ להימנע בתקופה זו מאכילת מזון עמילני, מזון מטוגן ומזון ממותק. יועדפו על פניהם שתייה מרובה של מים, ירקות ופירות טריים. הקפדה על תזונה נכונה, שתספק כמויות מספיקות של וויטמינים ומינרלים. מחסור בוויטמיני A, B, C ו-E , וכן מחסור באבץ ובסלניום, שהוכחו כחיוניים וכבעלי השפעה חיובית בתהליך ריפוי העור עלולים להגביר את הסיכון להתפרצות נגעי האקנה. 

למרות הדעה הרווחת  אין לרחוץ את הפנים מעבר לפעם ביום וגם אז רק עם סבון המיועד לעור שמן אן שמן ובעייתי המנקה את העור מבלי לגרות את בלוטות השומן. אקנה הוא מצב של דלקת, שבו העור ממילא מגורה, נפוח ואדום, כך שהשימוש בחומרים מגרים עלול רק להחמיר את המצב ואף לעודד עוד יותר את ייצור השומן.

יש להימנע משימוש בקומפרסים חמים, באדים חמים או במים חמים. החום עלול לגרום לביקוע הנקבוביות ואף לפגוע ביכולתו להילחם בחיידקים המחוללים את הדלקת.

סוגים מסוימים של תכשירים קוסמטיים עלולים לגרום לגירוי יתר בעור, לסובלים מאקנה חשוב לשים לב שעל האריזה כתוב: 

OIL-FREE  פירושו נטול שומן, ו- NON-COMDOGENIC שפירושו אינו גורם לקומודונים. מומלץ לא להשתמש במוצרי שיער כמו: ג`ל, מוס, מסכה, קרם ומרכך, חלק מסוגי התכשירים לטיפול ועיצוב השיער גורמים ל"אקנה" והם עלולים להביא ליצירת קומודונים ואפילו נגעים מוגלתיים.

והחשוב מכל - לפני חשיפה לשמש למרוח על האזורים הנגועים והחשופים קרם לחות עם מסנן קרינה לא פחות מ-15 spf המיועד לעור אקנתי, המרכיבים המצויים בקרם מספקים לעור לחות ומהווים מחסום כנגד נזקי הסביבה. רבים החשופים לשמש ללא הגנה של קרם המכיל מסנני קרינה מקבלים כתמי פיגמנטציה כהים על אותם אזורים הנגועים בפצעי האקנה.

כתבות נוספות ומידע רב בנושא ניתן למצוא באתר הבית שלי. 

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -