menu תפריט קטגוריות
לוגו איריס לוי

איריס לוי

איריס לוי-מומחית לבעיות עור -בטכנולוגיית IPL ו-RF

קוסמטיקאית פרא-רפואית

טלפון: 0558833337פרטי יצירת קשר:

איש קשר: איריס לוי
כתובת העסק: קדימה רח` העיט 11  מושב קדימה- ישובי השרון
טלפון: 0558833337
פקס :09-7969145
אימייל העסק: [email protected]
תחומי עיסוק: טיפול באקנה בגב, טיפול באקנה בפנים, טיפול באקנה בישבן, טיפול באקנה קשה, טיפול בקרטוזיס פילאריס, טיפול בסבוריאה בפנים, טיפול בחצ`קונים, הבהרת כתמים, טיפול בגלי רדיוIPL, טיפול בקרן אורRF .


מאמרים: טיפולי אקנה, פצעי בגרות בגיל ההתבגרות בשילוב טכנולוגיית IPL , טיפולי אקנה, והבהרת כתמים בגיל 20-30 -וגם 40 בטכנולוגיית IPL , טיפול אקנה עם סבוריאה בפנים, טיפולי אקנה בשילוב תוספי תזונה ייחודיים., טיפולי אקנה, פצעי בגרות בהריון, טיפול אנטיאייג`ינג - פוטורג`וביניישן הצערת העור., הבהרת כתמים - כתמי שמש, הריון ופיגמנטציה. , הבהרת כתמי פיגמנטציה, כתמי אקנה, כתמי עור - בטכנולוגיית IPL . , הטיפול בנימי דם בטכנולוגיית IPL ., טיפולי פנים אנטיאייג`ינג - השימוש בסרום., טיפול באקנה בישבן ובירכיים - בטכנולוגיית IPL ,
על העסק:

איריס לוי - מומחית לבעיות עור שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית-בשיטת IPL ו-RF.

אקנה,פצעי בגרות, בבני נוער ובמבוגרים, אקנה - בגיל מבוגר | כתמי אקנה/פוסט אקנה | פצעים,פצעונים, פרונקלים, ציסטות, חטטים, צלקות, שומנים | שחורים | קומודונים | בפנים, בגב, ובאזור הישבן, סבוריאה בפנים ובקרקפת | קרטוזיס פילאריס - עור ברווז, חררה, פצעונים, כתמים אדומים קטנטנים, גבשושיות, במעלה הזרועות האחוריות עם נטייה להתפשט לאזור הגב, הפנים, הישבן והירכיים האחוריות. בשילוב טכנולוגיית IPL ו-RF | כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני מאיריס לוי עצמה מומחית/

מדוע דווקא אצלי? לא כל קוסמטיקאית פרא - רפואית מתמחה רק בתחום של בעיות עור בשילוב טכנולוגיית IPL קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF.

תחום התמחותי-תחום עיסוקי:רק בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית - בבני נוער ובמבוגרים.

אני עוסקת רק בתחום בעיות עור מעל 19 שנים. הטיפול ניתן לך רק על ידי בלבד, כטיפול פנימי וחיצוני אישי ופרטני ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח, כפי שנהוג במכונים העוסקים בתחום.

•ללא תרופות - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד - ללא וויטמינים - ללא דיאטת כאסח - ללא שיוף כימי - ללא שינוי בתזונה שלך - ללא שינוי באורח החיים שלך - ללא שינוי בעבודה שלך.

תחומי עבודתי :
•אקנה בפנים, בגב ובאזור הישבן.
•אקנה ציסטית, אקנה הורמונאלית, אקנה קומודוניקה,
•הבהרת כתמי אקנה, פוסט אקנה, כתמים חומים/אדומים.
•טיפול בצלקות אקנה, חטטים, שקעים, נקבוביות מורחבות,
•טיפול בסבוריאה בפנים ובקרקפת - סבוריאה שומנית -סבוריאה יבשה,
•קרטוזיס פילאריס - (עור ברווז -פצעונים קטנטנים - חררה - כתמים אדומים קטנטנים - גבשושיות) בפנים, בצוואר, מחשוף, חזה, זרועות הידיים, גב ואזור הישבן עם התפשטות לירך האחורית.
•רוזיציאה בפנים - אקנה בגיל מבוגר.

מי אני – איריס לוי
•יושרה, הגינות ואמינות – הן לא מילים גסות ולא סיסמאות, הן דרך חיים. מילה זו מילה, התחייבות זו התחייבות להצלחה שלך ושלי.
•​אני לוקחת על עצמי טיפולים בהם אני יכולה לספק ערך מוסף אמתי ללקוח/ה.
•ברגע ששכרתם את שירותיי, אני מחויבת לכם, הצלחתכם בעקבות השירות/הטיפול שלי הוא סיפוק מאד גדול עבורי.
•​אני לא מאמינה בקיצורי דרך וקסמים אך אני כן מאמינה באבחון מדויק, שילוב עבודה של פנים וחיצון ובעיקר התמדה לאורך זמן וסבלנות.
•​כחלק מהשירות/הטיפול הניתן על ידי בלבד אני לא שומרת את הקלפים קרוב לחזה כחלק מהשירות, אני אלמד אותך איך להמשיך לטפח ולשמר את המצב.
•אני אומרת את מה שאני חושבת מתוך מחויבות מקצועית לעסק שלי ולמקצוע שלי, ומקפידה לראות את טובת הלקוח/ה .

אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר.

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע``פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות

הטיפול באקנה בפנים - בגב - בישבן ובמפשעות דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה עד לשיפור המיוחל עם תוצאה אפקטיבית לאורך זמן בשילוב שיטת IPL ו-RF.

•רוצה סיפור הצלחה משל עצמך התקשר/י כעת 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם.

רמת המקצועיות של הקוסמטיקאית נמדדת באבחון נכון ומדויק של עור הלקוח ובמתן הטיפול המדויק על פי מצב העור. אבחון נכון הנו אבן הדרך החשובה ביותר לקביעת סוג ותוכנית הטיפול והתוצאות הנראות לעין.

הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי רק בתחום בעיות העור – פצעי בגרות, אקנה, סבוריאה, פצעים באזור הזרועות, קרטוזיס פילאריס, הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, פיגמנטציה צלקות שקועות/חטטים וחורים בפנים ובגב בבני נוער ומבוגרים, מאפשרים לי לתת את האבחון המדויק ביותר של מצב העור, רמת האקנה, עומק הנגעים, אפשרויות לטיפול ושיפור, מתן פתרון יעיל ואפקטיבי לטווח ארוך.

הטיפול בטכנולוגיית IPL – קרן אור ואנרגיית גלי רדיו RF הניתן על ידי, עם התחייבות לתוצאות, ניתן כטיפול מערכתי, פנימי וחיצוני.

כל הפתרונות הניתנים לך מתבססים על ידע מקצועי נרחב וניסיון רב, המאפשרים לי לתת מענה נכון ומדויק לצרכים שלך. התאמת הטיפול, הביצוע ללא פשרות, תוך כדי עמידה בסטנדרטים גבוהים יבטיחו שיפור איכותי, אפקטיבי ארוך טווח.

בכל שנות עבודתי, אני מקפידה להתעדכן בכל נושאי הקוסמטיקה, להשתתף בכנסים ובקונגרסים, לעבור השתלמויות כדי לשמור על רמת עדכונים גבוהה ולהביא למכון את כל החידושים בתחום עבור קהל לקוחותיי ועל כך יעידו מספרם הרב של עשרות הממליצים באתר, עדות מלקוחות מרוצים ומרוצות (ניתן לקבל טלפון להתקשרות).

נוסף לשגרת הטיפולים אני מקיימת קשר רציף עם המטופלים. לכל שאלה/בעיה ניתן להתקשר למכון (לביתי) בכל שעות היום והלילה שישי שבת וחגים. תמיד תיענו בתשובה בהדרכה, בעידוד עם מלוא הסבלנות והאמפטיה תרגיש/י שהנך בידיים הכי טובות, עד סיום תהליך הבראת העור והעלמות נגעי האקנה.

ואם כבר ביקרת במכונים אחרים והתאכזבת…

* אם פנית לרופא מומחה שלא הצליח לשפר את מצב עור הפנים והגוף שלך…

* ואם כבר מרחת אין סוף תכשירים ולא ראית תוצאות…

הנך מוזמן/נת ליצור עמי קשר לקבלת ייעוץ חינם ישירות ל- 0558833337 ועד שנפגש גלשו באתר ומצאו מידע רב לצרכי עור הפנים והגוף שלכםשירותים ב - איריס לוי

- סדרות טיפול לאקנה, פצעי בגרות בשילוב טכנולוגית IPL - קרן אור - אקנה בגב, אקנה בגיל 30, אקנה בגיל מבוגר, אקנה בישבן, אקנה בני נוער, אקנה על רקע הורמונלי, אקנה וסבוריאה בפנים, אקנה הריון, אקנה וולגריס, ללא מחטים, וללא תרופות.

- הבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, כתמי שמש, הריון ופיגמנטציה, בטכנולוגיית IPL-קרן אור ובשילוב תכשירים פרא-רפואיים למריחה בבית.

- איפור קבוע ומקצועי

- סדרות טיפול לעור יבש ומתבגר


מוצרים ב - איריס לוי

התכשירים/מוצרים הינם ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, מכילים מסנני קרינה המותאמים במיוחד לאקלים הישראלי היפואלרגניים ומאושרים ע``י משרד הבריאות. הנותנים מענה מושלם וטיפול אמיתי וארוך טווח לבעיות אקנה/פוסט אקנה, הבהרת כתמים ופיגמנטציה, סבוריאה. עור רגיש וטיפולי אנטיאייג`ינגוכמובן תמונות...

איריס לויאיריס לוי

עסקים נוספים בתחום => קוסמטיקאיות, קוסמטיקאית פרא-רפואית, קוסמטיקאית רפואית

רקפת נוי ,,קוסמטיקאית מדופלמת הנותנת שרותי קוסמטיקה רפואית בקליניקה מקצועית באוו...קוסמטיקאית פארה-רפואית בעלת נסיון של למעלה מ-25 שנים, המתמחה בכל בעיות העור לר...קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -