menu תפריט קטגוריות

מגנטים לאירועים - מהיכן?

מגנטים לאירועים הם כנראה הדבר הכי מקורי ומושך שיש בתקופה האחרונה באירועים.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 29/05/2020


כבר לא גימיק וגם לא אטרקציה מקורית, מגנטים לאירועים הפכו למשהו בלתי נפרד כמעט מכל אירוע מימי הולדת ומסיבות סיום של בתי-ספר ועד חתונות מפוארות וגדולות.

"איפה הצלם של המגנטים?" היא אחת השאלות השכיחות ששואלים האורחים בעת כניסתם לאירוע וכדאי מאוד שתתארגן עם צלם מגנטים לאירועים מבעוד מועד.

מאיפה זה בא? ואיך הכל התחיל? למעשה חברו כאן כמה דברים ביחד וכרגיל הקידמה הטכנולוגית היא שחיברה את התמונה עם המגנט בזמן קצר.

כל הורה שמפיק לילד שלו אירוע וכל זוג שמתחתן - כולם רוצים שיזכרו לתמיד את האירוע שלהם, ידברו על האוכל המדהים, העיצוב המהמם, המוזיקה הקצבית ויזכרו שהם היו שותפים לאירוע מרגש.

הטכנולוגיה של הצילום הדיגטלי וההדפסה הדיגיטלית קיצרו את משך הפיתוח והכנת המגנט לזמן אפסי כמעט, וכך יצא שמצד אחד היתה דרישה למזכרת מהאירוע ומצד שני יש טכנולוגיה בשלה הנותנת פתרון בזמן אמיתי וכך צץ הרעיון תחילה של מגנטים לאירועים כדי להזכיר כמה פעמים ביום שאתם באזור המקרר או דלת ברזל בביתכם שהייתם באירוע ובעלי השמחה מודים לכם על השתתפותכם.

עוד סיבה שכולם מדברים על מגנטים לאירועים היא שהאורחים נראים במיטבם והרי הם כול כך התאמצו להתייפות לקראת האירוע: הגברות עשו סיבוב רכישות בגדים בקניון, הלכו למספרה, עשו צפורניים וגם איפור והגברים גם הם הכינו הופעה שחבל על הזמן.

אבל פה גם טמונה הבעיה. אכן מצלמים אותך בחתונה, אבל הסיכוי שהתמונה שלך תגיע אליך הוא אפסי. הצלם מוסר את התמונות לבעל/י האירוע רק שבועות לאחר שהאירוע הסתיים ולא בטוח בכלל שהם יכינו העתקים עבורכם וישלחו אותם בדואר.

מגנטים לאירועים מאפשרים לחוגג באירוע לצאת עם מזכרת. כל שעל המשתתף באירוע הוא לחפש צלם מגנטים לאירועים ולבקש שיצלם אותו חינם! ההתלהבות רבה מהסיבה הפשוטה כי השירות הזה ניתן חינם! האורח מצטלם ובצאתו מהאירוע אוסף את המגנט עם תמונתו במסגרת מעוצבת הכוללת את פרטי האירוע.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -