menu תפריט קטגוריות

טיח – מילון מושגים.

טיח מוצע כיום במגוון רחב של סוגים. להלן כמה מושגים מעולם הטיח.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 04/03/2020


טיח תרמי: טיח תרמי נועד לשפר את איכות הבידוד של המבנה על-ידי אטימת המעטפת החיצונית שלו מפני קור וחום. כידוע, בידוד המבנה מביא לחיסכון בעליות החימום והקירור. טיח תרמי גם מאפשר לקירות לנשום ומסייע למניעת היווצרות לחות בתוך הבית. כדי לייצר טיח מסוג זה לרוב מוסיפים תערובות של פולימרים (חומרים סינטטיים שפותחו כדי ליצור בידוד) כמו, לדוגמה, פוליסטירן שמופיע לרוב בצורת כדורים זעירים (קלקר.) טיח תרמי עולה יותר מסוגים רגילים של טיח וגם דורש ידע מקצועי מיוחד מהקבלן המבצע. כדי להשתמש בסוג זה של טיח יש לפנות לקבלן טיח תרמי בעל רישיון לסוג זה של עבודה. למרות שמחיר טיח זה גבוה יותר יש לזכור שהשימוש בחומר חוסך את הצורך בלבנים תרמיות ומבטיח חיסכון לאורך זמן בכל הקשור להוצאות על חימום וקירור. יתרון נוסף של טיח תרמי הוא שחומר זה הוא בעל תכונות של בידוד אקוסטי כך שהמבנה גם זוכה באטימה (יחסית) לרעש חיצוני.

טיח אקוסטי: טיח אקוסטי משמש לבליעת רעש. גם בסוג זה של טיח מוסיפים חומרים ייעודיים. טיח אקוסטי יכול להכיל צמר סלעים (חומר שמיוצר מבזלת ומסלעים מינראליים,) מתכת (שמשמשת להולכת הקול שלא לכיוון פנים המבנה) או סיבי תאית. לעיתים מבלבלים בין טיח תרמי ובין טיח אקוסטי כיוון שלשני סוגי טיח אלו ישנן תכונות משותפות: טיח תרמי מסייע לבידוד אקוסטי ולהיפך. עם זאת ישנם סוגים של טיח שמיועדים ספציפית לאחת משתי המטרות.

טיח אקרילי, טיח מינראלי: בעוד טיח רגיל הוא טיח שמיוצר על בסיס מינראלי (חול, מלט ומים,) טיח אקרילי מיוצר על בסיס חומרים סינטטיים – פולימרים מסוגים שונים בהתאם לתכונות הנדרשות. ישנם יתרונות וחסרונות לשני סוגים אלו של טיח ולא תמיד יש הסכמה איזה מהסוגים עדיף על השני, מי עמיד יותר ומי גמיש יותר (דהיינו בעל יכולת אטימה גבוהה יותר.)

טיח דקורטיבי: טיח דקורטיבי יכול להיות או מינראלי או אקרילי. הוא משמש לא רק לציפוי הקיר אלא גם ליצירת מראה וסגנון ייחודיים. טיח דקורטיבי מופיע במגוון רחב של צבעים ומרקמים כך שניתן לבחור את הסגנון ההולם את עיצוב הבית: בית בעיצוב עתיק או בית בכיסוי דמוי אבן או (כמעט) כל מה שעולה על הדעת. שימוש נכון בסוג זה של טיח מבטיח מראה מסוגנן וייחודי לבית, גם מבפנים וגם מבחוץ.

טיח ירוק: לא מדובר בסוג של טיח שצבעו ירוק אלא בסוג של טיח שהינו ידידותי לסביבה – טיח אקולוגי. זהו טיח שמיוצר מחומרים שאינם מזיקים לסביבה לא בזמן הייצור שלהם ולא בזמן השימוש בהם. דוגמה לסוג טיח זה הוא טיח העשוי מחרסית – הוא עשוי מחומרים טבעיים בלבד. ואם מדברים על אקולוגיה: טיח מבודד, כפי שהוזכר לעיל, תורם גם הוא למאבק על איכות הסביבה ונגד ההתחממות הגלובלית. מנקודת ראות זו, כל טיח מבודד הוא גם טיח ירוק.

טיח לשימור מבנים עתיקים: כאשר ניגשים לשפץ או לשמר מבנים עתיקים, אי-אפשר להשתמש בסוגי טיח מודרניים. הסיבה איננה רק אסטטית – הרצון לשמר את המראה העתיק – אלא בעיקר מעשית. טיח על בסיס צמנט אינו מתחבר היטב עם חומרי הבנייה הישנים כמו כורכר ואבן. בשימור מבנים משתמשים בסוגים של טיח שנעשה כמו בעבר על בסיס חומרים כמו סיד וגבס.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -