menu תפריט קטגוריות

פאצ`ים למיתוג מסחרי וספורט

פאצ`ים משמשים היום לזיהוי קבוצות ספורט, למיתוג מסחרי וזיהוי יחידות צבאיות. רקמה 123 מתמחה ברקמה דיגיטלית ממוחשבת של כל סוגי הפאצ`ים.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 08/09/2019


פאצ`ים ברקמה דיגיטלית לכל מטרה

כילדים אהבנו לקחת לטיולים את הכובעים והתיקים של ההורים שלנו בגלל הפאצ`ים הרקומים שהיו עליהם, היינו מחפשים בארונות ובמחסן הופכים את כל הבית עד שהיינו מוצאים, כי ללכת לטיול עם התיק והכובע זאת הייתה הרגשה אדירה היינו מתמלאים בגאווה, במיוחד אם הם היו סמלים של יחידות קרביות מהשירות הצבאי של אבא או סמלים של חברה גדולה ומוכרת או מותג פופולרי.

פנו לרקמה 123 על מנת ליצור מראה סולידי ואיכותי למדי החברה, על ידי הוספת לוגו החברה על גבי פאצ`ים רקומים באיכות גבוהה מאוד אשר נשמרים לאורך שנים.

פאצ`ים לחברות מסחריות ומיתוג

כיום בעזרת הטכנולוגיה החדשה, הרקמה הממוחשבת והמתקדמת, ניתן ליצור פאצ`ים רקומים זהים בכמויות מסחריות בזכות מכונות רקמה אוטומטיות ומהירות המופעלות ע"י מחשב, מכונות אלו יוצרות רקמה ממוחשבת בדיוק מרבי וזהות ללוגו הדיגיטלי המעוצב של החברה.

לכן היום תכלו לראות המון חברות הייטק וחברות גדולות אחרות ממתגות את רוב הביגוד והתיקים לעובדים עם פאצ`ים רקומים על תיקי גב, כובעים ומעילים. חברות אלו מחלקות את הפריטים כמתנות לעובדים בימי חברה,טיולים או בכנסים.

פאצ`ים בקבוצות ספורט

ישנם ארגוני ספורט / קבוצות ספורט אשר מחלקים לספורטאים שלהם תיקי אימון, כובעים, ג`קטים עם סמל הארגון שהם מתאמנים בו, במדי הקארטה שמים את הפא`ץ על החולצה בצד שמאל שידעו בתחרויות איזה קבוצה הוא מייצג וכמובן כדי ליצור אצל הספורטאי הרגשה של שייכות וגאווה לארגון שהם נמצאים בו ועל הדרך לפרסום את העסק עצמו. רוב הגופים הציבוריים בארץ משתמשים בפאצ`ים רקומים כמו: משטרת ישראל, רשויות מקומיות, יחידות צבאיות (לזיהוי תפקיד וזיהוי שייכות יחידתית) ועוד המון חברות אחרות.

פאצ`ים כמזכרות לאספנים

נדהמנו לגלות שיש בארץ ובעולם קבוצה ענקית יותר נכון קהילה גדולה ומאוד פעילה של אספני פאצ`ים.
אספנים אלו אוספים וצוברים במשך שנים רבות, סמלים מתחומים שונים לדוגמה: סמלים של חילות בצבא, סמלים של טייסות מובחרות מהעולם, סמלים של להקות רוק. מסתבר שיש פאצ`ים נדירים וקישים להשגה.

במקרים אלו ישנם לקוחות שפונים אלינו עם תמונה של הסמל ואנו מעבדים אותם לדיגיטציה ומשם לפא`ץ, כך הלקוחות יכולים להשלים את האוסף היקר ערך שלהם (ניתן למצוא בחנויות המכוונות מסחר בפאצ`ים נדירים).

מומלץ לפנות רקמה 123 המתמחה ברקמה דיגיטלית על פאצ`ים לחברות, ארגונים וגם לאנשים פרטיים עם עיצוב אישי, באיכות גבוהה מאוד בעל עמידות לשנים רבות.

פאצ`ים רקומים הם עולם ומלואו, אם יש לכם עיצוב מקורים ואתם רוצים לרקום על פא`ץ ולחלק למשפחה ולחברים.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -