menu תפריט קטגוריות

אזעקות ואינטרקום - אקספרטק 03-953-3976

אזעקות מערכות אזעקה לבית ולעסק מתחלקות ל-2 סוגים עיקריים. 1. מערכת קווית 2. מערכת אלחוטית המשך בגוף המאמר...

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 27/08/2011


 

 

אזעקות

 

מערכות אזעקה לבית ולעסק מתחלקות ל-2 סוגים עיקריים.

1. מערכת קווית

2. מערכת אלחוטית

 

מערכת אזעקה קווית

הינה מערכת בה נדרשת הנחת תשתית של כבלים אשר מתאימים למערכת.

לרוב תשתית זו נדרשת לחיווט לפני סגירת הקירות בבית הלקוח או העסק, למרות שיש לציין שניתן לפרוש תשתית זו בתוך תעלות ייעודיות על גבי הקירות או לחלופין חציבת הקירות לשם הנחת הכבלים.

 

מערכת אזעקה אלחוטית

במערכת זו לרוב נשתמש כאשר לא ניתן להעביר את הכבלים הייעודים בתוך הקירות או כאשר הבית/עסק הינם בשימוש ע"י הלקוח ולא ניתן לנו כאנשי מקצוע לעבוד זמן רב על פרישת תשתיות למערכת האזעקה.

אנו בחברת אקספרטק עובדים עם החברות המובילות בתחום האזעקות בארץ, חברת PIMA, חברת VISONIC, חברת ROKONET ועוד.

 

אינטרקום

מערכות אינטרקום הינן מערכות תקשורת בין אישית בין אם במשרד ובין אם בבית.

אנו נשתמש במערכת אינטרקום לצורך הכרזה על בואנו למקום מסויים או לצורך העברת מסר בין 2 גורמים לפחות (לא נתקלנו עדיין באדם או חברה שהתקינו את המערכת הנ"ל לצורך מונולוג...)

מערכת האינטרקום הנפוצה ביותר הינה מערכת לשימוש ביתי או משרדי. כמעט לכל אחד מאיתנו ישנה שפורפרת אינטרקום בדירה או בבית אשר בעזרתה אנו יודעים על הגעת אורחים ומאפשרים הכנסתם לבית או למשרד.

חשוב לדעת שהתקנת מערכת אינטרקום ביתי אינה מסתיימת בהנחת שפורפרת בדירה. ישנו צורך להתקין מנעול חשמלי בשער כניסה או לחלופין בדלת הכניסה ולעיתים אף להוסיף פאנל דיגיטאלי (קודן) אשר בעזרתו ניתן לשחרר את מנגנון הנעילה.

בעסק לעומת זאת אנו ננסה לשלב את מערכת האינטרקום עם מערכת הטלפוניה לצורך הרחבת משתמשי הקצה במערכת על בסיס מערכת טלפונים

 

 

תודה והמשך יום נעים מחברת אקספרטק

03-953-3976 או באתר www.experttech.co.il

www.experttech.co.il

 

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -