menu תפריט קטגוריות

בית חכם - אקספרטק 03-953-3976

בית חכם המערכות הללו כשמן כן הן, הופכות את הבית שלנו לשיא הטכנולוגיה, ומבית מלא במכשירים חשמליים ומתגים אותם צריך להפעיל ולכבות בכל פעם בנפרד, לבית אשר מנוהל בצורה חכמה ויעילה ומפעיל לנו את המערכות על פי תוכניות מוגדרות ראש, 03-953-3976 או באתר www.experttech.co.il

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 27/08/2011


בית חכם

 

בעידן בו הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק בכל יום, והמצאות חדשות מציפות אותנו היה זה רק עניין של זמן עד שפריטים שראינו בסרטים דמיוניים על העתיד יהיו חלק מחיינו. נסו לדמיין את חיינו ללא המצאות כמו הפלאפון, המזגן, המחשב הנייד ועוד... פריטים שהיום מהווים חלק אינטגראלי מחיינו ובעבר התקיימנו בלעדיהם. כהמשך ישיר לטכנולוגיה המתפרצת ישנן היום מערכות הנקראות "בית חכם".

 

המערכות הללו כשמן כן הן, הופכות את הבית שלנו לשיא הטכנולוגיה, ומבית מלא במכשירים חשמליים ומתגים אותם צריך להפעיל ולכבות בכל פעם בנפרד, לבית אשר מנוהל בצורה חכמה ויעילה ומפעיל לנו את המערכות על פי תוכניות מוגדרות ראש, אשר שולטות על כמה מערכות בו זמנית. המערכת שולטת למעשה על תחומים שונים בבית, לדוגמא:

 

תאורה בדומה לשעון השבת המוכר לשומרי המסורת ואחראי להפעלת התאורה וכיבויה עפ"י זמנים מוגדרים מראש, כך גם למעשה בנויה המערכת אשר אחראית על תפעול התאורה. המערכת שולטת על כל גופי התאורה הקיימים בבית ומחוצה לו, וניתן לשלוט על כולם בבת אחת, או על חלקים מסוימים כמו תאורת הסלון, תאורת חדרי השינה ועוד, זאת לפי קטגוריות שאתם בוחרים. ניתן להגדיר את המערכת לדפוסי התנהלות החוזרים על עצמם כמו יציאה מן הבית, כניסה אל הבית, אירוח, שינה וכד`, וכך המערכת מופעלת על פי התוכנית הרצויה ושולטת על כל התאורה יחד.

 

היתרון במערכת כזו הוא עצום, דמיינו כמה זמן לוקח לכם בכל פעם כאשר אתם יוצאים מן הבית ורוצים לכבות את כל גופי התאורה כאשר לכל אחד מהם מתג משלו, או לחילופין כאשר מגיעים אורחים במפתיע ואתם רוצים להאיר את הבית או את מרכז האירוח וכד`, כך אתם שולטים על כל התאורה בלוח אחד.

 

מערכות מיגון ואבטחה כיום כאשר רוב בתי העסק והבתים הפכו לממוגנים בעזרת מערכת שלמה הכוללת מצלמות, אזעקות, אינטרקום וכד` ישנה חשיבות רבה למערכת אחת אשר תשלוט בכולם יחד, ותוסיף אלמנטים נוספים. כך, תוכלו לתכנת את המערכת שבמקרה של פריצה, מעבר לאזעקה שתישמע יידלקו כל האורות בבית או מחוצה לו, יופעלו נעילות של כל התריסים החשמליים וכד` כמו גם נטרול המערכת בשעת הצורך.

 

מיזוג וחימום הבית בדומה לתאורה, גם בכל נושא המיזוג והחימום ישנו צורך אדיר להפעיל את המערכות יחד ולא לגשת לכל מזגן בנפרד וכד`, ישנו לוח אשר שולט בכל מה שקשור למיזוג וחימום לרבות הפעלת דוד חשמל לחימום המים ועוד. גם כאן ניתן להגדיר תוכניות ייעודיות כמו יציאה ונכיסה אל הבית, מצבי אירוח וכד`.

 

ישנן עוד מערכות השולטות על טיפול בגינה במידה וזו מתבססת על חשמל, כמו גם תריסים חשמליים ועוד. ניתן כמובן לקשר בין המערכות ולייצר תרחישים כמו יציאה מן הבית בו כל המערכות יחד מופסקות, כך שתוכלו להיות בטוחים שלא השארתם אף מכשיר חשמלי שיצרך חשמל מיותר בהיעדרכם.

 


אנו בחברת אקספרטק נשמח להביא את ביתכם אל קדמת המחר ולצייד אתכם במערכות "בית חכם"
שיהפכו את חייכם לקלים, נגישים ופשוטים הרבה יותר. 

אנו סמוכים ובטוחים כי כמו פריטים חדשים שכיום אנו מתקשים להבין כיצד חיינו בלעדיהם,
כך גם מערכת הבית החכם תשנה את חייכם.

 

אנו בחברה מתעדכנים תדיר בכל מה שקשור לטכנולוגיה עדכנית ומעסיקים את מיטב אנשי המקצוע בתחום
נשמח לייעץ, לכוון ולהתאים לכם את המערכת המתאימה לביתכם.

03-953-3976 או באתר www.experttech.co.il

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -