menu תפריט קטגוריות

הבהרת כתמים - כתמי שמש, הריון ופיגמנטציה.

טיפול להבהרת כתמים בשילוב קרם להבהרה ולהלבנת כתמי עור למריחה בבית

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 09/07/2011


יתרונו על פני מוצרים מתחרים אחרים: ניתן לצאת איתו החוצה, אין צורך להסתתר מהשמש ובלבד שתמרחי קרם עם חסם שמש שהוא אחד מהתכשירים הכלולים בערכה... 

מריחה יומית של התכשירים בבית, בשימוש קבוע ...תביא להבהרת כתמי אקנה/פוסט אקנה, כתמי פיגמנטציה, כתמי עור כתמי שמש, והריון.

קרם להבהרת והלבנת כתמי עור - יתרונו על פני מוצרים מתחרים אחרים :

*ניתן לצאת אתו החוצה, * אין צורך להסתתר מהשמש ובלבד שתמרחי קרם עם חסם שמש שהוא אחד מהתכשירים הכלולים בערכה. יתרונות נוספים:

*אין צורך במרשם רופא כדי להשיגו.

*ניתן להשתמש בו בבית, בחוץ ואף בשמש.

*המשתמשות בתכשיר יכולות לוותר על קרם הלחות שלהן היות והוא מכיל אחוז ניכר של מרכיבי לחות לדחיית תהליך הזדקנות העור (אנטי אייג`ינג).

קרם הבהרה - מפתיע עד כמה זוהי התשובה היעילה והבדוקה להבהרה כללית של עור הפנים, הצוואר ולהעלמת הכתמים. המוצר השיג תוצאות מופלאות של עשרות אלפי לקוחות מרוצים במשך השנים. יצרני סידרת הטיפוח הקוסמטית מוותיקות יצרניות התמרוקים בארץ, בהשגחת מהנדסים כימיים, רופאים דרמטולוגים מותאם במיוחד לאקלים הישראלי וברישיון משרד הבריאות.

הבהרה מיידית של כתמים ע"י הקרם המהפכני - מושחים שכבה דקה ורואים כיצד הכתם הולך ומתבהר. לקרם יש השפעה שיורית מצטברת ולאחר כחודש של שימוש ההשפעה תתפרש ותעלים את הכתמים לגמרי. היות וקצב יצור המלנין בגוף הוא איטי, יהיה מספיק במריחה אחת לשבוע בכדי למנוע את הופעת הכתמים מחדש.

הקרם מבהיר כתמים הנובעים מ: חשיפה ממושכת לשמש קרני ה- UVA-UVB ללא אמצעי הגנה מתאימים. *נטייה גנטית *שימוש בתרופות *גלולות למניעת הריון *כתמי הצטלקות של אקנה *שינויים הורמונליים - גיל המעבר *תהליכי הזדקנות טבעיים של העור *נמשים ופיגמנטים שונים.

מי שסובלת מעודף פיגמנטציה בעור הפנים תעריך את התגלית, הקרם פועל ביעילות מפתיעה (סקר דרמטולוגי הוכיח יעילות של כ-80%) תוצאה ללא אח ורע בתחום!!!

פעולתו של הקרם היא ישירות על המלנין (פיגמנט הצבע של העור) הנמצא ברקמת האפידרמיס (שכבת העור העליונה). מייד למגע העור עם הקרם המכיל את תמצית הנופרים הטבעית, מהולה במרקם המשחה, נדחה המלנין וכן עודפיו המרוכזים בכתם, אל תוך עומק הדרמיס (שכבת העור התחתונה) ונעלם מפני שטח העור. על כן הקדימי תרופה למכה ומירחי קרם הבהרה - על האזורים הכהים בשימוש קבוע הם יתבהרו.....!

הערכה מכילה 3 תכשירים - לרכישה במכון.

כתבות נוספות ומידע רב בנושא ניתן למצוא באתר הבית שלי.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -