menu תפריט קטגוריות

טיפול אנטיאייג`ינג - פוטורג`וביניישן הצערת העור.

בעיות העור השונות נוצרות בשכבת הדרמיס של העור, ולכן, בבעיות כאלה תכשירים קוסמטיים כמו משחות וקרמים אינם יעילים...

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 09/07/2011


בטכנולוגיית IPL - ניתן להעלים/להבהיר כתמים מופשטים או כתמים ממוקדים ומקומיים, בהתאם לגוון הכתם, לצבע העור ולגיל המטופל...ימים ספורים אחרי הטיפול הכתם נעשה כהה יותר, ולאחר מכן הצבע הכהה דוהה/יורד והעור מתבהר...

Photo Rejuvenation המילה האחרונה בעולם הקוסמטיקה - הצערה ומיצוק עור הפנים בטכנולוגיית IPL . טיפול מהפכני בקרני אור שגורם לחימום הקולגן בדרמיס ובאמצעות זה לגירוי ובנייה מחדש של סיבי הקולגן ואפקט מסוים של מתיחת העור. 

בעיות העור השונות נוצרות בשכבת הדרמיס של העור, ולכן, בבעיות כאלה תכשירים קוסמטיים כמו משחות וקרמים אינם יעילים. לעומת זאת, האור אותו מקרין מכשיר ה- IPL  הופך לאנרגיית חום מרוכזת וממוקדת מבלי לפגוע בסביבה הקרובה, חודרת לשכבות העור העמוקות יותר  פותרת ונותנת את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר. יתרונה הגדול של טכנולוגיית IPL בטיפול כוללני ויסודי, המביא בסוף התהליך להצערת עור הפנים ולחידושו ללא הזרקות וללא ניתוחים.

רק מכשירי הדור האחרון עם תכנת ההתאמה של אימפולס האור למאפיינים האינדיבידואליים של עור הלקוח מבטיחים ומניבים תוצאות טיפוליות מהירות ואפקטיביות לכל בעיות האסתטיקה בעור: טיפולי אקנה ונזקי אקנה (כתמי אקנה/פוסט אקנה, צמצום נקבוביות מורחבות) הבהרת כתמים ( פיגמנטציה), העלמת נימי דם (קופרוז), החלקת קמטים וקמטוטים-פוטורג`וביניישן, הסרת שיער ללא כאבים ללא אדמומיות וללא כוויות.

אחד השינויים המרכזיים המתחוללים עם התבגרות והזדקנות העור, היא התמעטות סיבי הקולגן והאלסטין. פעם חשבו שהופעה מוקדמת של קמטים היא בעיקר תולדה של גנטיקה לא מוצלחת, ואולם, בשנים האחרונות הולכת ומתגבשת ההבנה שלסביבה יש תפקיד חשוב הרבה יותר.

חשיפה לשמש. יש הטוענים שכ- 90% מסימני הזדקנות העור נובעים מנזקים הנגרמים עקב החשיפה לשמש. נטייה גנטית, זיהום אויר, עישון, תזונה לקויה , צריכה מוגזמת של קפה, אלכוהול וגלולות למניעת הריון, שינויים הורמונאליים (גיל המעבר) שימוש בתרופות, ותהליכי הזדקנות טבעיים של העור אף הם משפיעים , וגורמים להופעת הכתמים.

נזקי הסביבה ובעיקר קרינת השמש,  גורמים לעלייה ברמותיהם של אנזימים המזיקים לקולגן והאלסטין והורסים אותם.

בעוד שבגיל צעיר תאי העור שלנו מייצרים קולגן ואלסטין חדשים, הרי שבגיל מבוגר יותר ייצורם מועט וכתוצאה מכך מתדלדלת שכבת האפידרמיס והעור הופך דק, רפוי, חסר גמישות, חסר לחות, מחוספס יותר, רגיש, אם נטייה להתקמט ואם נטייה לפיגמנטציה.

אצל נשים, תהליכים אלה מואצים במיוחד בגיל המעבר כתוצאה משינויים הורמונאליים החלים החל מגיל 45-50.  שינויים אלה נובעים בעיקר מן העובדה שהשחלות מפסיקות בהדרגה לייצר את הורמוני המין הנשיים &ndash האסטרוגן והפרוגסטרון. השינויים ההורמונאליים משפיעים ישירות ובעקיפין על כל האיברים בגוף האישה כולל העור.

אחד מתפקידיו החשובים של העור הוא היותו מחסום, המונע חדירת חומרים מזיקים אל הגוף, ובמקביל מונע אובדן מים מתוך הגוף. מחסום זה נקרא מערכת הידרו-ליפידית, המורכב מחומרים המיוצרים על ידי העור. סבום, שומנים וגורמי לחות טבעיים. יכולתו של העור לתפקד כמחסום קשור ישירות לרמת הלחות שבו. ככל שרמת הלחות שהעור משמר גבוהה יותר כך הוא יהיה בריא יותר.

כשאנו מתבגרים, הולכת ומתמעטת כמות החומרים המרכיבים את המחסום ההידרו- ליפידי, וכתוצאה מכך תפקודו משתבש, רמת הלחות בו יורדת והוא הופך חסר ברק ורגיש יותר. התסמינים של עור רגיש יכולים להתבטא בכתמים אדומים, תחושת חום, עקצוץ גירוד וצריבה. 

התבגרות והזדקנות העור משפיעה גם על רמת הפעילות של תאי המלנין, אותו פיגמנט האחראי על צבע העור. הסיבה לכך היא שלתאים אלה יש קולטנים לאסטרוגן, וכשכמות ההורמון מתמעטת, גם רמת הפעילות שלהם יורדת וכתוצאה מכך עלולים להופיע בעור כתמים כהים או בהירים, קמטוטים וקמטים עמוקים וצבע העור הופך לא אחיד.

בטיפול בכתמים, אנרגיית האור ההופכת לאנרגיית חום נקלטת במלנין שבתוך הכתם  ומבהירה רק את הכתם עצמו, מבלי לגרום נזק סביבו.  בטכנולוגיית - IPL  ניתן להעלים/להבהיר כתמים מופשטים או כתמים ממוקדים ומקומיים, בהתאם לגוון הכתם, לצבע העור ולגיל המטופל.

ימים ספורים אחרי הטיפול הכתם נעשה כהה יותר, ולאחר מכן הצבע הכהה דוהה/יורד והעור מתבהר. לעיתים בכתמי גיל הכתם עצמו נעלם אך נשאר שינוי במרקם העור. 

עלינו לזכור כי כתם בפנים שלא טופל הופך להיות כהה יותר במשך הזמן ועם כל חשיפה נוספת לשמש

קרם הבהרה - פעולתו של הקרם היא ישירות על המלנין, פיגמנט הצבע של העור הנמצא ברקמת האפידרמיס שהיא שכבת העור העליונה. מיד למגע העור עם הקרם המכיל את תמצית הנופרים הטבעית, מהולה במרקם המשחה, נדחה המלנין וכן עודפיו המרוכזים בכתם, אל תוך עומק הדרמיס, שכבת העור התחתונה ונעלם מפני שטח העור.

יתרונו על פני מוצרים מתחרים אחרים ... ניתן לצאת אתו החוצה, אין צורך להסתתר מהשמש ובלבד שתמרחי קרם עם חסם שמש שהוא אחד מהתכשירים הכלולים בערכה. 

יתרונות נוספים: *אין צורך במרשם רופא כדי להשיגו.

* ניתן להשתמש בו בבית, בחוץ ואף בשמש.

*המשתמשות בתכשיר יכולות לוותר על קרם הלחות שלהן היות והוא מכיל אחוז ניכר של מרכיבי לחות לדחיית תהליך הזדקנות העור (אנטי אייג`ינג).

עלייך לזכור כי כתם בפנים שלא טופל הופך כהה יותר במשך הזמן ועם כל חשיפה נוספת לשמש. על כן הקדימי תרופה למכה ומרחי ... קרם הבהרה על האזורים הכהים, בשילוב עם הטיפולים בטכנולוגיית IPL ובשימוש קבוע הם יתבהרו. 

אחד היתרונות העיקריים של הטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה. למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה .

הטכנולוגיה המתקדמת והמיושמת ב- IPL מתאפיינת ברמה בטיחותית גבוהה.  אין צורך בשימוש במשחת אלחוש והרדמה.

הידע והפתרונות הקוסמטיים והטכנולוגיים שפותחו בשנים האחרונות מאפשרים לי כיום  כקוסמטיקאית מוסמכת, פרא-רפואית מומחית לטיפולי אקנה, והבהרת הכתמים (כתמי אקנה, כתמי פיגמנטציה, כתמי עור - בגוף, בגב, ובפנים)  לטפל בנזקים הנגרמים לעור כתוצאה מתהליכים סביבתיים אלה ואף להאט אותם.

מטרת הטיפול: לשקם ולהזין את העור, להמריץ את התחדשות התאים, להגדיל את רמת הלחות בעור ולהחזיר לו את האנרגיה, הגמישות והברק.

סידרת הטיפולים להצערת העור "פוטו-רג`וביניישן בטכנולוגיית IPL " ניתנת כטיפולים המשולבים ב- פילינג קוסמטי עדין, פילינג שטחי או בינוני ותכשירים פרא-רפואיים המבוססים על חומרים פעילים ובטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה המתאימים ביותר לאקלים הישראלי והמאושרים ע"י משרד הבריאות.

כתבות נוספות ומידע רב בנושא ניתן למצוא באתר הבית שלי.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -