menu תפריט קטגוריות

אקספרטק - התקנת טלוויזיה במעגל סגור וכל סוגי המסכים

חברת אקספרטק - ExpertTech מתמחה בייעוץ והתקנה של מערכות אבטחה כגון: מצלמות אבטחה,CCTV,אינטרקום,אזעקות לבית ולעסק ועוד.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 04/03/2020


מצלמות אבטחה/טלוויזיה במעגל סגור/ מסכי פלזמה / LCD

ראשית ברצוננו לציין שזוהי תקופה מלהיבה לשימוש במערכות אבטחה, זאת בזכות התקדמות הטכנולוגיה וירידת המחירים.

אז מדוע בעצם נרצה להציב מצלמות אבטחה בביתנו או במשרד?

1. הרתעה- מצלמות אבטחה משמשות ככלי נהדר להרתעת פושעים מביצוע עבירה.
שימוש או התקנת טלוויזיה במעגל סגור מרחיקים גורמים מזיקים מהיקר לנו מכל, בין אם מדובר בנכס, ציוד או קרוב משפחה שאינו יכול לדאוג לעצמו.
בזכות התקנת מצלמות אבטחה אנו דואגים מראש למנוע ממפגעים לגרום לנזקים בנואו ביקר לנו.
חשוב לוודא בסעיף זה שהמצלמות האבטחה נמצאות במקום גלוי ולעיתים אף כדאי להוסיף שילוט במקום בולט בו נאמר שהמקום נמצא תחת מעקב 24/7.

2. הוכחה- חלילה בוצעה עבירה, טלוויזיה במעגל סגור מאפשרת לנו הצרכנים להוכיח לגורמי אכיפת החוק שאכן בוצעה עבירה ולהם לתפוס את האשם ולהושיבו מאחורי סורג ובריח.
נאמר טובה תמונה אחת מאלף מילים... אנו טוענים שסרטון וידאו אף יותר טוב!

3. שקט נפשי - משום שבימינו אלו אנו נוטים לבלות את רובזמנינו בעבודה, בעזרת נפלאות הטכנולוגיה אנו יכולים להמשיך בעיסוקינו ומעתלעת דרך מחשב, טלפון נייד, או כל מוצר היכול להתחבר לרשת האינטרנט לבצע פיקוח ובקרה על היקר לנו, זאת ללא צורך לעזוב את המשרד.
מיותר לציין שצפייה במצלמות אבטחה איננה מוגבלת רק לאזור הגיאוגרפי שלנו, למעשה נוכל באותה דרך להמשיך לצפות במצלמות האבטחה מכל נקודה בעולם.

אז איך עובדת המערכת?

בעבר נהגנו להתקין מערכות אבטחה בהן נאלצנו להחליף קלטות אבטחה כל פרק זמן מסוים.

כמובן שזה סירבל את תהליך הבקרה, כמו כן ההקלטה לא הייתה באיכות גבוה, כלומר כפועל יוצא מכך לא יכולנו חלילה לאחר מעשה להפליל את אותו גורם מפגע.

היום לאחר התקנה פשוטה של מצלמות אבטחה ומערכת DVR (ראשי תיבות של Digital Video Recorder), נוכל בלחיצת כפתור להקליט, להעתיק סרטונים רלוונטיים עלדיסק או פלאש דיסק דרך כונן ה USB ועוד הרבה מאוד פונקציות.

משום שכונן המדיה הינו דיגיטאלי (כמו דיסק קשיח במחשב) נוכל אף לבחור באופצית הקלטה עם- LOOP כך שלעולם לא נצטרך לדאוג שהמערכת אבטחה שלנו תפסיק בתהליך ההקלטה.

בעניין זה חשוב לציין שלכל מכשיר הקלטה ישנה האופציה לשדרג את הכונן המקליט כך שזמן ההקלטה יארך בהתאם לצורך.

כמה מצלמות אבטחה ניתן לשייך ל- DVR ?

אז ככה, ישנן מספר אופציות הקלטה:

1. שימוש במחשב הביתי הקיים והתקנת כרטיס DVR המחולק ל 4,8,16 ואף ניתן להתקין זוג כרטיסים כך שנוכל לקבל 32 מצלמות אבטחה הפעילות דרך אותו מחשב.
באופציה זו כדאי לזכור שהמחשב הביתי לרוב נתון לסכנת וירוסים, תולעים וכל מיני מזיקים כך שחשוב מאוד לדאוג שהמחשב מאובטח כראוי אחרת במקום לדאוג לאבטחה אנו יכולים אף להזיק.

2. במערכת אבטחה סגורה (DVR STAND ALONE) ניתן לקבל בין 4,8,9,16,32 מצלמות אבטחה אך יש לציין שככל שנוסיף מצלמות למערכת, כך יגדל פיזית גודלו שלמכשיר ההקלטה.

למידע נוסף לגביי טלוויזיה במעגל סגור / מצלמות אבטחה נא ליצור קשר בטלפון 054-7717775

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -