menu תפריט קטגוריות
לוגו גרפיכץ

גרפיכץ

דורות של אמנים

שילוט והנצחה לבתי כנסת | גיוס תורמים | תעודות הוקרה | קופות צדקה

טלפון: 03-6186816פרטי יצירת קשר:

איש קשר: ערן כץ
כתובת העסק: אהרונוביץ 16 בני ברק
טלפון: 03-6186816
אימייל העסק: [email protected]
תחומי עיסוק: מתנות לתורמים, שילוט והנצחה לבתי כנסת, קופות צדקה, תעודות הוקרה, מתנות ייחודיות, שלט הנצחה, תעודת הוקרה,

על העסק:

`גרפיכץ` דורות של אמנים

חברת גרפיכץ הוקמה בסייעתא דשמיא בשנת תשנ``ה (1995).

כחברה מובילה מאז ועד היום גרפיכץ מתמחית בייצור שילוט והנצחה לבתי כנסת, תעודות הוקרה, לוחות זכרון, נוי בית הכנסת, מתנות לתורמים, קופות צדקה והכל בייצור מקומי.

כבר שני עשורים מאז גרפיכץ לא פסקה מלהפתיע ביצירות חדשניות ומקוריות לכל לקוח לפי התאמה אישית לדרישותיו.

גיוס תורמים - בגרפיכץ לא רק שאתה מקבל את המוצר האישי והאיכותי ביותר, צוות גרפיכץ מנוסה בתהליכי גיוס תורמים ושימורם. אנו נשמח לייעץ ולעמוד לשירותך בבניית מערך גיוס תורמים ובהשארתם במעגל התורמים.


גרפיכץ לא חוסכת ומשתמשת בחומרים איכותיים וחזקים, דיוק ואיכות הדפסה.
תחום ההתמקצעות שלנו: חיתוך עץ / פרספקס בלייזר / הטבעות בעץ / עור / פח / שילוב תאורות לדים.

אצלינו תוכלו למצוא:

מתנות לתורמים
גרפיכץ ידועה במגוון הענק של מתנות לתורמים ביצירה אישית ללקוח לפי התאמה ולכן הפכה להיות הכתובת המובילה למנהלימוסדות וארגונים בתשורות לתורמים, תשורות לדינרים ערבי תה כנסים וכדומ`.

`גרפיקה`
רמת הגרפיקה מטובי הגרפיקאים בתחום בהפקות מיוחדות כדוגמת ג`ורנאלים / פרוספקטים / שלטים לאירועים / כריכות ושערים לספרים / וכדומ` כל אלו הם חלק מהיצירות המיוחדות שיוצאים תחת ידינו בפאר והדר.

`בתי כנסת`
כמו``כ מיצרים אנו שלטי פאר לבתי כנסת כדוגמת `מודים דרבנן` `בריך שמיה` שלטי הנצחת תורמים וכל המסתעף, לפאר את בית ה`.

תעודות הוקרה
גרפיכץ מייצרת תעודות הוקרה אישיות מיוחדות במינן. התעודות מותאמות לפי בקשת הלקוח מהפרט הגדול ועד לדקויות הכי קטנות. וזה מה שעושה את תעודות ההוקרה מבית גרפיכץ לכל כך ייחודיות. הכנסו וצפו בגלריית התעודות בלינק הבא:
נשמח לעמוד לשרותכםשירותים ב - גרפיכץ

שירותי גרפיקה ועיצוב
בגרפיכץ תוכל לעצב את כל העולה על רוחכם וזו לא קלישאה. הכנסו לגלריות וצפו במקבלי תעודות הוקרה ומתנות מבית גרפיכץ. ביניהם: נשיא המדינה לשעבר שמעון פרס ז``ל, רובי ריבילין, באן קי מון, ביל קלינטון, זאב רווח ואישים מפורסמים רבים בארץ ובעולם.
שירות חיתוך לייזר
בגרפיכץ ישנו מיכון וציוד טכנולוגי חדיש לחיתוך לייזר מדוייק. כל הציוד נמצא במפעלנו שבבני ברק ומאפשר לחברה לתת מענה מהיר ואיכותי. ברשותנו כמה מכונות לייזר בגדלי ענק.
שירותי הדפסה על עץ
אנו עובדים עם מגוון רחב של חומרי גלם ועץ הוא רק אחד מהם. אנו מדפיסים על גבי חומרים שונים ומשונים.


מוצרים ב - גרפיכץ

שילוט והנצחה לבתי כנסת
בגרפיכץ עוסקים למעלה מעשרים שנה בייצור לוחות הנצחה וזכרון לבתי כנסת בישראל ובפזורה. אנו בונים לוחות בהתאם לבקשת הלקוח. מה אנו שונים מהמתחרים? ברמת הגימור והירידה לפרטים, ביכולת לספק לך מוצר שיעשה ווואאאוו. הכנס לגרפיכץ וצפה בגלריית שילוט והנצחה לבתי כנסת.
https://www.graphicatz.com/product-category/%d7%a9%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%98-%d7%95%d7%94%d7%a0%d7%a6%d7%97%d7%94-%d7%9c%d7%91%d7%aa%d7%99-%d7%9b%d7%a0%d7%a1%d7%aa/

תעודות הוקרה
מגוון עצום של תעודות הוקרה שטרם ראיתם. גרפיכץ מעצבת שנים רבות עבור אדמו``רים, רבנים, אישי ציבור, גבירים ושועי עולם שונים. תעודות ההוקרה שלנו נתקבלו ע``י נשיאי מדינות ואנשים חשובים מאוד נוספים. לצפייה בגלריית תעודות הוקרה, הכנסו בלינק הבא:
https://www.graphicatz.com/product-category/%d7%9e%d7%95%d7%a1%d7%93%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%90%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d/%d7%aa%d7%a2%d7%95%d7%93%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%95%d7%a7%d7%a8%d7%94/

קופות צדקה
גרפיכץ מובילה בתחום ייצור קופות צדקה למוסדות ופרטיים. קופות הצדקה המפורסמות של קופת העיר (קופת עודף) הומצאה בגרפיכץ ונמכרה לראשונה לקופת העיר בשנת 2008. כל יום יוצא רעיון חדש לקופת צדקה או לדרכים אחרות לגיוס תורמים ושימורם. אנא צפו בגלריית קופות הצדקה של גרפיכץ בלינק הבא:
https://www.graphicatz.com/product-category/%d7%9e%d7%95%d7%a1%d7%93%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%90%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d/%d7%a7%d7%95%d7%a4%d7%95%d7%aa-%d7%a6%d7%93%d7%a7%d7%94/וכמובן תמונות...

גרפיכץגרפיכץגרפיכץ


אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -