menu תפריט קטגוריות
לוגו מגנטים לריפוי

מגנטים לריפוי

ביו-מגנטים עוזרים בכל מצב ותורמים לכל שיטת טיפול

מגנטותרפיה / ריפוי ע``י מגנטים

טלפון: 04-6619118פרטי יצירת קשר:

איש קשר: עידן סער
כתובת העסק: דרך האלה 7 צביה
טלפון: 04-6619118
אימייל העסק: [email protected]
תחומי עיסוק: איחוי שברים, שיכוך כאבים, שיפור איכות השינה, שיפור חילוף החומרים בגוף, גמילה מעישון, נגד דלקות, חיזוק במצבי חולשה ועייפות, שיקום סחוסים

*אתר העסק: לא ידוע או לא קיים
על העסק:

אתר זה מוקדש לשימוש בביו-מגנטים לטיפול בבעיות בריאות. הסברים מפורטים כיצד ביו-מגנטים עוזרים לרפא מיגוון גדול של מחלות וביות בריאות, לשכך כאבים ואף לעזור בגמילה מעישון. פרוט מוצרים שונים, כולל מחירים. ניתן ללמוד באתר מהן הדרכים להבטיח שימוש נכון ויעיל בביו-מגנטים.

``מגנטים לריפוי`` היא סוכנות הפצה עצמאית המשווקת ביו-מגנטים איכותיים מתוצרת חברת BioMagScience (לשעבר ``מגנטייזר``) מארה``ב.
מגנטים לריפוי נותנת גם ייעוץ והדרכה בתחומי הריפוי בעזרת מגנטים ואפשרויות השימוש במגנטים לשיפור מי השתיה.
המגנטים הטיפוליים מתאימים גם לשימוש אישי וגם למטפלים בכל שיטות הטיפול. המגנטים הם כלי עזר מעולה לריפוי ועשויים לשפר את תוצאות הטיפול של מרבית שיטות הטיפול המוכרות כיום.
המגנטים למיגנוט מי השתיה הופכים את מי השתיה שלנו למים חיים העוזרים לטעון את תאי הגוף במטענים מגנטיים המשפרים את תפקוד התאים. מומלץ לשימוש לכל אדם.
באמצעות ``מגנטים לריפוי`` ניתן להשיג גם מכשירי מדידה ומכשירים טיפוליים שונים.שירותים ב - מגנטים לריפוי

• מכירת ביו-מגנטים טיפוליים איכותיים מתוצרת ארה``ב.
• הדרכה וייעוץ בנושא השימוש בביו-מגנטים לטיפול במחלות ובעיות בריאות שונות.
• מכירת מוצרים נלווים לטיפול המגנטי כמו ספר הדרכה למגנטותרפיה, חמצן מיוצב ומכשיר מדידה ביתי לשדות מגנטיים פועמים ממכשירי חשמל.


מוצרים ב - מגנטים לריפוי

• ביו-מגנטים טיפוליים איכותיים לטיפול במיגוון עצום של מחלות ובעיות בריאות שונות ולשיכוך כאבים
• ביו-מגנטים למיגנוט מי השתיה בבית לשיפור הבריאות
• ביו-מגנטים לגמילה מעישון
• ספר ``לנצח כאב`` המפרט ומסביר את השימוש בביו-מגנטים. בספר יש פרוטוקולים טיפוליים לכ-170 מחלות ובעיות בריאות. פרוטוקולים אלה מאפשרים לכל אדם לטפל בעצמו בעזרת הביו-מגנטים.
• ``חמצן מיוצב`` (Activated Oxygen) – תוסף נוזלי המומלץ לשימוש ביחד עם מי שתיה ממוגנטים.
• מכשיר ``אלקטרוסנסור`` המודד שדות מגנטיים פועמים הנוצרים ע``י קווי מתח וע``י מכשירים חשמליים.וכמובן תמונות...

מגנטים לריפוימגנטים לריפוימגנטים לריפוי

עסקים נוספים בתחום =>

חימום מים, הסקות, חימום חללים, מיזוג, קרור ל: בתים פרטיים, מקוואות, ברכות שחיה,מ...חברת א.א גידור אתרי בניין. גידור זה התחום העקרי בו אנו עוסקים. השכרת גדרות זה ח...חברת אפקט החשמל נוסדה בשנת 2007. עיקר פעילות החברה הינו בחשמל תעשייתי, ברשתות קמ...מושב ינוב-מבוא הגפן 77 ינוב 

מתוק ופורח

הסטודיו מתמחה בהכנת זרים מתוקים עם שוקולדים בשילוב פרחי משי ופרחים אמיתיים. ניתן...לפתוח את הלב להתאחד עם המגע. לאנשים שאוהבים מסאזים ארוכים. תצומת לב יחס אישי ו...יזן אבן ושיש-מכירת כל סוגי אבן החיפוי אבן ח`רבה ...קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -