menu תפריט קטגוריות
לוגו הכשרת מאמנים/ות

הכשרת מאמנים/ות

עוצמה מתוך עצמך

קטגוריה : התפתחות

טלפון: 0507428550פרטי יצירת קשר:

איש קשר: עינת גרוס-ברונר
כתובת העסק:  רמת גן
טלפון: 0507428550
אימייל העסק: [email protected]
תחומי עיסוק: לימודי קואצ`ינג, הכשרת מאמנים, להתאמן בקבוצה, ניהול זמן

*אתר העסק: לא ידוע או לא קיים
על העסק:

מראות אסטרטגיה בניהולה של עינת גרוס להכשרת מאמנים/ות, סדנאות ניהול זמן, רשת מעגלי אימון אישי ועיסקי, מפגשי נטוורקינג לבעלי/ות עסקים, הפעלות קואצ`ינג לקבוצות ילדים והורים, אימון למציאת עבודה, אימון לפתיחה וניהול עסק, הדרכה וייעוץ ארגוני.

שירותים ב - הכשרת מאמנים/ות

הכשרה לעבודה כמאמנ/ת בשיטת אסטרטגיית המראה
ההכשרה מיועדת לבעלי ובעלות רקע לימודי ומעשי בהטמעת שינוי בחיי אנשים. רקע המועמדים נשקל בשיחה מקדימה.

הקורס מגשר בין תיאוריות בתחום מדעי ההתנהגות, לבין הידע בתחום האימון, ומספק את הידע החסר בתחום האימון בלבד. הקורס יישומי מאוד ומספק כלים לעבודה מיידית כמאמנ/ת, בצד זוויות תיאורטיות.

מנושאי הקורס: בניית חיים משמעותיים באמצעות הצבת מטרות וסדרי עדיפויות, המדרג הערכי, מדידת אזורי הנוחות, הגדרה ומיצוי עוצמות, בניית תוכנית עבודה, שינוי פרדיגמלי, מטפורות בעבודה אימונית, הכרת סוגי האימון בהם ניתן להתמחות, מיומנויות שיווק עצמי כמאמנ/ת, טיפוח מערכת יחסים מכבדת עם המתאמנ/ת וטכניקות מתקדמות בהצתת המוטיבציה.

ההכשרה כוללת: קורס, התנסות באימון אחד-על אחד, ניתוח case studies, אימון למאמנים לבניית אסטרטגיה אישית ולהשגת מטרות מקצועיות ושיווקיות, חניכה באימון מתאמנ/ת, ומפגשי עמיתים.


מחזור 21 מטעם מכון מראות אסטרטגיה, מתקיים ברמת גן:

בימי חמישי בערב החל מ-3 בספטמבר בשעות 19.15 - 22.15

המחיר: 2150 ש``ח כולל מע``מ.
200 ש``ח הנחה לנרשמים עד יולי.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אל עינת גרוס-ברונר
באמצעות המייל,[email protected] או הנייד: 7428550 - 050
http://www.mirror-strategy.comמוצרים ב - הכשרת מאמנים/ות

מפגש נטוורקינג מספר 51 ברמת גן - לבעלי עסקים ומחפשי עבודה

נמצא שקשרים מועילים! ההון החברתי של האדם נמדד על ידי כמות ואיכות קשריו. ככל שקשריו רבים יותר, יש לו סיכויים להתפרנס טוב יותר, הן כעצמאי והן כשכיר.
בעלי עסקים ומחפשי עבודה כשכירים מוזמנים לעבות את רשת הקשרים שלהם באמצעות מפגש עבודה ביצירת רשת קשרים מניבים!

מפגש נטוורקינג, ביוזמת מכון מראות אסטרטגיה מתקיים ביום חמישי 18 ביוני בשעות 19.00-22.00 ברח` חיים לנדאו 5/א, מרום נוה, רמת גן.
מכביש גהה יוצאים לצומת אלוף שדה ופונים ימינה לרח` הירדן. רחוב הירדן מתחלף בהמשכו לרחוב חיים לנדאו. חניה חינם מתחת לבניין. יש מעלית מתוך החנייה לחדר 21 בקומה שנייה.

בתוכנית:
מינגלינג
סבב הצגה עצמית, העסק וסוגי לקוחות, עובדים, שיתופי פעולה, ספקים, מוצרים ומעסיקים שמחפשים-3 דקות לאדם

עדויות ושאלות-תוספת של דקה לכל אדם
סבב הפניות ותודות
הצגה מורחבת על ידי אחד ממשתתפי המפגש-עשרים דקות

אנא הכינו כרטיסי ביקור ופרזנטציות עצמיות מרתקות, ונעימות. ניתן להביא מוצרים להמחשה ולמכירה.
המחיר לכניסה הוא 40 ש``ח כולל קפה וכיבוד קל.
מפגש נטוורקינג מהווה הזדמנות להכרות, חשיפה עיסקית בפני הנוכחים, נגישות אל מעגלי ההכרות של המשתתפים, האצת תהליכי פה לאוזן, שווק והגדלת מספר הלקוחות בדרך נעימה, הגעה אל מעסיקים אפשריים נוספים באמצעות קשרים.
מקווה לראות את כולכם. אנא הירשמו באמצעות המייל
[email protected]
מספר המקומות מוגבל ל-35 על מנת לשמור על האווירה האינטימית במפגש.
ההרשמה מחייבת ביותר. אנא הירשמו רק כשאתם בטוחים שאתם יכולים לעמוד בהתחייבות!
תודה ולהתראות, עינת גרוס-ברונר www.mirror-strategy.com
עסקים נוספים בתחום => אימון אישי

אימון בקבוצה : מוזמנים להגיע אנשים המעוניינים לקדם תחומים שונים בחייהם כמו מערכות יחסים, מציאת בן/בת זוג, מציאת עבודה, הגדלת מעגל לקוחות, התקדמות בעבודה, ...קרית שמונה,חיפה ,תל אביב ,אילת -פריסה ארצית 

קבוצת יוזמות

קבוצת יוזמות הינה חברה לייעוץ, אימון ופיתוח אסטרטגי, עסקי ואישי, מובילה בהכשרת מאמנים, Coaching אישי וייעוץ עסקי לארגונים הפועלת בכל אחד מהמישורים ומובילה ...תל אביב-הרוגי מלכות 11 

בריינספא

בריינספא שיטה כוללנית וייחודית למניעת הירידה ביכולות השיכליות לאחר גיל 50. התוכנית מיועדת לאנשים בריאים המעוניינים לשמר את מלא יכולות הקשב, הריכוז, הזיכרו...מעגל אימון למעגל מוזמנים אנשים הרוצים לקדם תחומים שונים בחייהם, במפגשים כל משתתף מגדיר ומבהיר את מטרותיו והעבודה המשותפת מעצימה ומדרבנת את המשתתפים ויוצר...קרית שמונה, חיפה ,תל אביב ,אילת-פריסה ארצית  

קבוצת יוזמות

קבוצת יוזמות הינה חברה לייעוץ, אימון ופיתוח אסטרטגי, עסקי ואישי, מובילה בהכשרת מאמנים, Coaching אישי וייעוץ עסקי לארגונים הפועלת בכל אחד מהמישורים ומובילה ...ייעוץ זוגי ומשפחתי. כל מה שהורים צריכים לדעת ! זוגיות, הורות, ילדים, מתבגרים ויחסים במשפחה...קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -