כרטיס העסק של איטום זיפות כרמיאל 0507003635

קטגוריה : איטום גגות זיפות

הסלוגן של איטום זיפות כרמיאל 0507003635 -איטום זיפות כרמיאל 0507003635


שם העסק: איטום זיפות כרמיאל 0507003635
איש קשר: אליהו כהן
כתובת העסק: כרמיאל שדמה 106  כרמיאל
טלפון: 0507003635

אימייל העסק: ccccxxxx8282@gmeil.com
*אתר העסק: לא ידוע או לא קיים
תחומי עיסוק: איטום גגות זיפות תיקוני גגות רעפים

המלצות: לחץ לצפייה בהמלצות

מוצרים למכירה: לחץ לצפייה במוצרים למכירה

איטום אליהו כהן 050-9285188 איתור נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית – בדיקה המתבצעת באמצעות מצלמה משוכללת המאפשרת למומחה האיטום אליהו כהן ``לראות`` חום. התמונה שמספקת המצלמה בשילוב ניסיון המומחה איטום מאפשר לגלות את מקור הנזילה, מה שחוסך לנו שבירת קירות או הוצאה של המרצפות, זמן וכסף מיותר. בדיקה באמצעות מצלמה תרמית מאפשרת רמת דיוק גבוהה ביותר, והיא מסוגלת לאתר סדקים ולכלוכים שונים. השימוש במצלמה מתקדמת זו, משיג פיתרון איכותי ללקוח, בזמן אמת. מומלץ להשתמש במצלמה תרמית בימים הסמוכים לימי גשם, שכן הגשם גורם לרטיבות ומקשה על איתור נזילות מים. איתור נזילות באמצעות בדיקת אשפרה – בדיקת אשפרה היא בדיקה שנועדה לאתר נזילות בקירות אנכיים. בבדיקה זו אנו מתיזים מים על הקיר באופן מבוקר כדי לגלות את מקור הנזילה. ההתזה מתבצעת בעזרת צינור המטרה מתכתי שבו מנוקבים חורים שהמרחק ביניהם הוא כ– 10 ס``מ. את הצינור אנו מניחים בצורה אופקית על קיר הבניין. במידה והקיר הנבדק מכיל גם חלונות או משקופים, יש צורך להתיז מים באמצעות הצינור על נקודות החיבור השונות עם הקיר. בדיקת האשפרה אורכת יום שלם ויש לבצע אותה פעמיים. הסיבה לכך, היא מכיוון שאנו רוצים גם לאתר את מקור הנזילה, אבל גם לבדוק שהבעיה שלנו אכן נפתרה. איתור נזילות מים באמצעות בדיקת הצפה – בדיקה שנועדה למשטחים אופקיים ומתבצעת עבור גגות, אדניות, מקלחות, חלונות גגות מרוצפים ועוד. בדיקה זו מבוצעת, כפי שמשתמע מהשם, על ידי הצפה של המשטח במים בצורה מבוקרת ומיפוי של הנקודות בהן מתגלות נזילות. האזור היחידי בו לא נבצע בדיקת הצפה הוא במרתפים תת קרקעיים ובקומות תת קרקעיות. בדיקת הצפת הגג נעשית בתחילה על ידי איטום של המרזבים הקיימים, על מנת לגרום למים להיכנס רק למקומות שבהם אנו חושדים שגורמים לנזילות. לרוב, האיטום נעשה על ידי החדרה של חפץ חיצוני, את הרווח שנוצר בין החפץ לבין המרזב, אנו דואגים לאטום בעזרת חומרי איטום מיוחדים המגיעים על בסיס סיליקון. לא תמיד נוכל לאטום את כל הגג בבת אחת. לעיתים, נצטרך  לחלק אותו למספר חלקים, כאשר כל אחד מהם יוצף בנפרד. לאחר שאנו מסיימים את כל התהליך יש להמתין כ-72 שעות, שבסופן נוכל לדעת בבירור מה מקור הנזילה ומהם המקומות אשר דורשים טיפול. הערה חשובה בהקשר של בדיקת הצפה: פעמים רבות לאחר ביצוע עבודות איטום, קבלן האיטום מחליט לבצע בדיקה זו, מה שמבטיח שבתקופה מאוחרת יותר בעתיד, לא יתגלו מקומות אשר פתאום יהיו חייבים בביצוע איטום שוב, עם כל מה שכרוך בכך. אחריות כלפי הלקוח, כלפי שכניו וכלפי הסביבה איטום אליהו כהן מייחסת חשיבות עליונה לאחריות ולהתחשבות בסביבה, במיוחד בעת ביצוע בדיקות לאיתור נזילות מים. וביצוע איטום ליעוץ טלפוני חינם 050-7003635


לחץ לעדכון כרטיס עסק זה
עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -