כרטיס העסק של ניר סלע - שרותי הקלטה ותמלול

קטגוריה : הקלטות, תמלול ותרגום

הכל על הקול

טלפון: 03-7514035
לחץ על התמונה להגדלה
לחץ על התמונה להגדלה

איש קשר: ניר סלע
כתובת העסק: יהודית 2 רמת גן
טלפון: 03-7514035
פקס :03-7514035
אימייל העסק: nir_sela@zahav.net.il
תחומי עיסוק: תמלול, תמליל, מתמללים, פרוטוקול, הקלטה, הקלטות, מקליטים, מתרגמים, תרגומים, בתי משפט, בית משפט, משפטי, בוררויות, שרותי הקלטה, שירותי הקלטה, שירותי תמלול, שרותי תמלול, מעבדת קול, סינון רעשים,קלדנות, מקלידים, העתקות, שכפולים, המרות, המרה, יעוץ

*אתר העסק: לא ידוע או לא קיים

המלצות: לחץ לצפייה בהמלצות

מוצרים למכירה: לחץ לצפייה במוצרים למכירה

משרדנו מספק משנת 1996 את שרותיו המקצועיים והאיכותיים למגזר העסקי, לרבות המשפטי והפרטי. אנו בעלי נסיון, יכולת וידע ברמה גבוהה המעסיקים צוות מקליטים, קלדניות ומתרגמים מקצועיים ביותר לאחר שנבחנו בקפידה וענו לרמת הצפיות הגבוהה של משרדנו. אנו מבצעים: הקלטות ותמלול דיונים בבתי משפט, בוררויות, כנסים וכד`. תמלול ממדיה אנלוגית ודיגיטלית, כמו כן מטלפונים סוללריים לצורך פרוטוקולים מודפסים והצגתם כעדות בביהמ``ש. התמליל יועבר בצרוף תצהיר חתום ומאושר הקביל בביהמ``ש. תמלול ותרגום מכתב ומהקלטות. ברשותנו מעבדת קול ממוחשבת לסינון רעשים ושיפור איכות ההקלטה. צילומי וידאו: גביית עדויות עבור בתי המשפט בארץ ובחו``ל, ליווי פרויקטים, ליקויי בניה ונזקים. אנו מודעים לתחום הרגיש שאנו עוסקים בו ולחשיבות שבשמירת הסודיות והפרטיות. שמות ממליצים ימסרו עפ``י דרישה. אשמח להבהיר פרטים נוספים במידת הצורך.


לחץ לעדכון כרטיס עסק זה
בעלי עסק נוספים לפי תחום => שירותי הקלדה, שירותי תמלול
עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -