menu תפריט קטגוריות
לוגו אימות - מכון לבדיקות פוליגרף

אימות - מכון לבדיקות פוליגרף

בדיקות פוליגרף מהימנות ומדויקות בכל תחום ובכל נושא

מכוני פוליגרף

טלפון: 0544743422פרטי יצירת קשר:

איש קשר: צפריר עפרוני
כתובת העסק: אחד העם 25 רחובות
טלפון: 0544743422
פקס :089362924
אימייל העסק: [email protected]
תחומי עיסוק: פוליגרף, מכונת אמת, מכוני פוליגרף, בודקי פוליגרף, בדיקות פוליגרף, מכונת אמת במרכז, בודקי פוליגרף במרכז, מכוני פוליגרף במרכז, בגידות, מהימנות עובדים, בדיקות מהימנות, בדיקות רקע, סינון עובדים, חוקרים פרטיים, משרדי חקירות, גירושין, משאבי אנוש, בדיקות עובדים, אישות, נאמנות עובדים, אמינות עובדים, אבטחה, גיוס עובדים, מכון פוליגרף, בודק פוליגרף,

על העסק:

התעוררו אצלך חשדות?

רוצה לבדוק את מהימנות העובדים?

אימות - מכון לבדיקות פוליגרף מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף ממוחשב מהירות, מהימנות ודיסקרטיות (``מכונת אמת`` בלשון העם) בכל התחומים והנושאים ובהם:

1. בדיקות מהימנות תעסוקתית - בדיקות רקע וקבלה לעבודה, בדיקות מהימנות עובדים תקופתיות. גילוי וחשיפת מעילות, גניבות, הונאות, ריגול תעשייתי, הדלפות מידע פנימי, קשר עם גורמים עויינים לארגון, פיטורין ממקומות עבודה קודמים עקב מעילה באמון, עבר פלילי, חובות כספיים, דיווחי כזב בקבלה לעבודה, נטיה להתמכרויות, מניעת פחת, מניעת אובדן, מניעת אובדנים, ועוד. בדיקות המהימנות הינן כלי עזר חיוני לכל העוסקים בתחום של משאבי אנוש, גיוס, עובדים כח אדם וכיוצ``ב.

2. בדיקות פוליגרף לאימות גירסאות וחשדות בעקבות ארועים - גילוי וחשיפת בגידות, גניבות, מעילות, הונאות, ריגול תעשייתי, הדלפות מידע, העלמת רכוש וכספים, הטרדות מיניות, ניצול מיני, אלימות פיסית ומילולית, תביעות ביטוח, גניבות ממעסיקים, אישות, סיוע להליכי גירושין, בדיקות רקע לפני נישואין, גילוי שקר, גילוי שקרים, בהליכי גישור ובוררות ועוד.

3. הכנת חוות דעת מומחה פוליגרף לבתי משפט ובתי דין.

4. הרצאות ויעוץ לחברות, ארגונים ולפרטיים.

אימות - מכון לבדיקות פוליגרף מנוהל על ידי צפריר עפרוני, בודק פוליגרף מומחה חבר איגוד ישראלי לבודקי פוליגרף ממוחשב - ICPA.

כל בדיקות הפוליגרף הנערכות על ידי אימות - מכון לבדיקות פוליגרף, מבוצעות בדיסקרטיות מירבית מתוך מחוייבות מלאה לאמת, למקצועיות, להעדר משוא פנים ולנורמות וכללים של יושרה ואתיקה מקצועית.
שירותים ב - אימות - מכון לבדיקות פוליגרף

אימות - מכון לבדיקות פוליגרף מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף ממוחשבות (מכונת אמת, מכונות אמת בלשון העם) בכל התחומים ובהם:

1. בדיקות מהימנות עובדים באמצעות מכשיר פוליגרף, מכונת אמת, מכונות אמת: בדיקות מהימנות בקבלה לעבודה, בדיקות קדם העסקה למועמדים למקומות עבודה, בדיקות רקע, סינון עובדים. כמו כן, בדיקות מהימנות עובדים תקופתיות, בדיקות נאמנות עובדים. חיוני במיוחד למשרות אמון, כספים, מידע רגיש ועוד. למניעת וחשיפת דיווחי כזב בקבלה לעבודה, גניבות, מעילות, הונאות, ריגול תעשייתי, עבר פלילי, נטייה להתמכרויות, חובות כספיים, קשרים עם גורמים שליליים לארגון ועוד.

2. בדיקות פוליגרף (מכונת אמת, מכונות אמת) לאימות או הזמת חשדות וגירסאות בעקבות ארועים: בגידות, אישות, מעמד אישי, גניבות, מעילות, הונאות, ריגול תעשייתי, הדלפות מידע רגיש, תקיפה, אלימות פיסית מילולית, מעשים מגונים, הטרדות מיניות, מעשי אונס וניסיונות לאונס, ניצול קטינים וחסרי ישע, יחסים בתוך המשפחה ועוד.

3. בעת הגשת תביעות ביטוח לביסוסן.


מוצרים ב - אימות - מכון לבדיקות פוליגרף

1. בדיקות נאמנות עובדים, בדיקות רקע בקבלה לעבודה, בדיקות תקופתיות.
2. הפרכת חשדות או גירסאות - חשדות לבגידות, גניבות, מעילות, ריגול תעשייתי ועוד.
3. הכנת חוות דעת לבתי משפט ובתי דין.
4. יעוץ ומתן הרצאות לארגונים וחברות ולפרטיים.וכמובן תמונות...

אימות - מכון לבדיקות פוליגרףאימות - מכון לבדיקות פוליגרףאימות - מכון לבדיקות פוליגרף

עסקים נוספים בתחום => בדיקות פוליגרף

אביר מכון פוליגרף ומהימנות מבצע בדיקות במגוון תחומים הדורשים אימות וגושפנקה מקצועית ומדויקת באמצעות בדיקת פוליגרף. הבדיקות נערכות על ידי מומחי הפוליגרף של ...מכון פוליגרף ממוחשב, אם את/ה חשוד/ה , אם נחוץ לאמת גירסתך, אם את/ה בעל עסק ומעסיק עובדים, אנו מבצעים בדיקות מהימנות עובדים, בדיקת חשדות במקום דיסקרטי בחדר ...במכון טל פוליגרף מבצעים בדיקות פוליגרף במגוון רחב של נושאים בכסוי ארצי . בדיקות גם בבית הלקוח בכל חלקי הארץ...ביהם רונן חקירות יעוץ בטחוני ופוליגרף בע``מ הנה חברה ותיקה ועתירת מוניטין , בעלת מעל 20 שנות נסיון באספקת שרותי חקירות פרטיות , פוליגרף ויעוץ בטחוני ואבטחת...קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -