menu תפריט קטגוריות

דשא סינטטי:שמירה על איכות הסביבה

האם דשא סינטטי תורם לאיכות הסביבה? ביטול הצורך בהשקיית מרחבי דשא טבעי למיניהם(מגרשי ספורט שונים וכו`)מאפשר הפניית המים החיוניים למקומות אחרים בטבע וכמובן גם הצד הכלכלי נלקח בחשבון.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 04/03/2020


שמירה על איכות הסביבה

·במבחן השמירה על איכות הסביבה הדשא הסינטטי מוכיח את עצמו כתורם משמעותי לאיכות הסביבה.

בדשא טבעי נעשים שימושים רבים,ניתן לראות זאת במגוון רחב מאוד של תחומי ספורט שונים :כדורגל,גולף,פוטבול,רוגבי,סוגי ספורט אולימפי למיניהם ועוד וכמובן גנים וחצרות.כמון כן השימוש שנעשה ע"י האנושות בדשא טבעי מצריך כמות אדירה מאוד של מים להשקיה,נסו לדמיין את המספר הכמותי של המים המתבזבזים בכל יום מימות השנה בכדי לטפח דשא טבעי רק בארץ וכעת תעשו חישוב שנתי. עכשיו נסו לנחש את הכמות המתבזבזת ע"י האנושות כולה !!! וכל הכמות הזו של המים הכל-כך חשובים וחיוניים יכלה להיות שימושית יותר לצרכים אחרים.

מלבד כמות המים האדירה המבוזבזת ישנו כמובן גם הצד הכלכלי של העניין. אנו משלמים על הוצאות המים שלנו בגין מים המבוזבזים מדי יום-חודש-שנה-שנים והיום פשוט עוברים למרבדי דשא סינטטי וחוסכים הרבה מאוד כסף שניתן להשקיע אותם חזרה בטבע בדרכים שונות כמו שתילת עצים ועוד.

· לטענות באשר לפליטת חומרים עקב התפרקות מרבד הדשא הסינטטי יש להתייחס בזוית ראייה נכונה כיוון שמאז המצאת ופיתוח מרבד הדשא הסינטטי הראשון ועד היום,תחום זה עבר שדרוג ותמיד הוא נמצא בפיתוח.כמו כן,פיתוחים רבים נעשו בכדי להפחית את כל הסיכונים בעת שימוש במרבדי דשא סינטטי.

כיום איכות הדשא הסינטטי עולה אלפי מונים מאיכות דשא סינטטי משנים קודמות.

בכדי למנוע התחממות יתר של מרבד הדשא הסינטטי אסור באופן מוחלט לפזר חלקיקי גומי על המרבד בכדי לייצב את עלי/סיבי המרבד.ולכן מומלץ

ורצוי ביותר לפזר חול סיליקט וכך למנוע התחממות יתר וע"י כך למנוע התפרקות ובלאי של המרבד.

רצוי לדאוג לביצוע פעולות מונעות התחממות של המשטח,לדוגמא:להתקין סככת רשת עדינה.

· מעבר לדשא סינטטי אינו נוגד תפיסה ירוקה של איכות סביבה,בזכות החיסכון במים ובמיוחד במדינה כמו שלנו,משאב המים מופנה לצרכים חיוניים אחרים.וכך נשמור על הכנרת,נחלים נהרות ומקורות מים נוספים בהם אין אספקה טבעית של מים.ע"י ביטול הצורך בהשקיית גינות ומרחבי דשא טבעי נוכל להפנות יותר מים לטבע ולכל מי שזקוק למים בכדור-הארץ היקר לנו.לשמירת הכדור ירוק עברו גם אתם לדשא סינטטי.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -