menu תפריט קטגוריות

עדי אשכנזי אישה בעולם של גברים

מה הופך את עדי אשכנזי למיוחדת כל כך?

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 04/10/2019


עדי אשכנזי- אישה בעולם של גברים

אני אולי הולך לרשום את המשפט שהוא הכי שחוק בעולם, אבל עדי אשכנזי היא לחלוטין אישה בעולם של גברים. הרבה יותר מעריכת דין, הנדסה, ראיית חשבון או כל מקצוע אחר, בתחום הקומדיה, זאת אומרת בדרנים, אין עוד נשים חוץ מעדי אשכנזי. בכל עיתון ועל כל במה מדברים על שוויון זכויות. כל הזמן אנחנו שומעים על מפעל או חברה שמינו אישה לדירקטורית או מנכ"לית, אבל במקצוע שהוא הליבה של הישראליות, הטלוויזיה שלנו אין עוד נשים פרט לעדי אשכנזי. אין לי שום דבר רע להגיד על הגברים בעולם הבידור, יש מדהימים: למשל נאור ציון, אותו אני מאוד אוהב. אבל אתם הרי יודעים שאין על עדי אשכנזי.

אז מה הופך אותה למיוחדת? קודם כל היא בחורה, ולפחות לנו, הגברים תמיד יותר נעים להסתכל על בחורה יפה בטלוויזיה מאשר על גבר. למה לא קצת צבע בעיניים. אבל הסיבה העיקרית לזה שאני וכולם משוגעים על עדי אשכנזי, זה בגלל שהיא מבינה אותנו. יש המון בדרנים המספרים על מערכות יחסים ואיך נשים מתנהגות, ראיתי את ההופעה של נאור ציון, הוא מעולה. אבל אף פעם לא שמענו את הצד השני של כל הסיפורים הללו. הרי נכון שכל העולם (נאור עושה את זה מצוין ומצחיק אש) מדבר על נשים נוהגות ומדברות ומתייחסות ליחסי מין מהצד הגברי. לכם, יצא פעם לשמוע את הצד השני של הסיפורים הללו? מה נשים חושבות על נשים נוהגות, מה נשים חושבות על גברים נוהגים. מה נשים חושבות על התנהגות של גברים? עדי אשכנזי שמה לנו את התמונה הזו מול הפנים, היא גורמת לנו להסתכל על עצמנו במראה. להסתכל במראה אולי יכול להיות לא נעים, אבל אשכנזי פשוט עושה את זה בצורה נעימה ומשעשעת, במקום מעליבה ופוגעת. אף פעם לא יצא לי לחשוב מה נשים חושבות על כל הנהגים שצופרים ועושים פרצופים לנהג או נהגת שמעקבים את הרמזור הירוק בחצי שנייה. עדי אשכנזי מספרת לנו את זה, בצורה מצחיקה, שגורמת לנו לחייך ולא לקחת את זה כפגיעה אישית.

למה אין עוד נשים בעולם הבידור? שאלתי את אחד החבר`ה של עדי אשכנזי (יש קבוצה של אוהדים/חברים שמלווים אותה לכל מקום, ההופעות מדהימות, יש עוד מעט סבב חדש של ההופעות של עדי, גם נאור ציון אגב. חובה ללכת, פשוט חוויה) למה אין עוד נשים בדרניות. התשובה הייתה ארוכה ומפורטת, אחסוך אותה מכם, התקציר היה שצריך המון כוחות נפש כדי לעבור את כל המסלול מן הבמות של המועדונים והאודישנים עד שמקבלים חשיפה כלשהיא. התקווה והחשיפה הן רחוקות מאוד, לעומתה, את האכזבה ואת האדישות של הקהל מקבלים ישר לתוך הפרצוף. אף אחד לא יכול לקחת את זה בקלות, לא רק הנשים. לנשים זה קשה במיוחד עם ההיריון והלידה והדאגה לילדים ומשפחה. אז מה כל כך מיוחד בעדי אשכנזי שאלתי? הכוח הנפשי, הרצון לזכות באהבת הקהל, זה מתגבר על הכל.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -