menu תפריט קטגוריות

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור מאפשרים לך ליצור תדמית רשמית ומקצועית. לעיתים כאשר אנחנו מדברים עם לקוחות או אנשים עוברי אורך דברינו נשמעים באויר אך הם אינם מקבלים תוקף

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 05/10/2011


Normal 0 false false false EN-US X-NONE HE
כרטיסי ביקור

אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני. שיגרת החיים שלנו מביאה אותנו למצב שכל יום אנחנו בסביבית אנשים. הולכים, חוזרים, פוגשים, מכירים. אנחנו נמצאים כל הזמן באינטרקציה עם הסביבה שעוטפת אותנו. אחת הדרכים להשאיר חותם במפגשים הרגעיים או הארוכים  שאנחנו יוצרים עם אנשים במשך היום הוא החלפת כרטיסי ביקור. כרטיסי ביקור הוא כלי שלך להפוך את המפגשים שלך עם אנשים שונים לכלי עזר בעסק שלך, בעבודה שלך ובחיים שלך. כאשר אתה משאיר כרטיס ביקור אצל אדם אותו פגשת, אתה בעצם מטביע חותם והופך את המפגש בינכם לרשמי יותר. לך תדע, אולי בעתיד הוא יזדקק לך ולשירותכך. כאשר מדובר בעסקים אין לדעת מאיפה תגיע העבודה וזאת נקודת מוצא אחת ממנה אפשר לצאת כאשר מציעים למישהו כרטיס ביקור. בשורה התחתונה אין לך מה להפסיד.

כרטיס הביקור שלך מייצג אותך. כאשר אתה הולך הוא נשאר. כרטיס הביקור משמש כפנים השניות שלך בארנק או בתיק של בן אדם אצלו הכרטיס נשאר. לכן כאשר מדובר בכרטיסי ביקור יש להשקיע מחשבה רבה לגבי העיצוב שלהם. כרטיס הביקור שלך יכול לשדר כח ויכול לשדר רוגע. בכל מקרה הוא משדר את התדמית אותה אתה רוצה להציג בתור בן אדם או בתור עסק. כאשר מעצבים כרטיסי ביקור יש להשקיע מחשבה רבה לגבי התדמית אותה רוצים להעביר דרך הכרטיס ולדעת לתרגם אותה לגרפיקה. לצורך עיצוב כרטיס ביקור מוצלח מומלץ להתייעץ במומחה שיודע את העבודה ומסוגל להביא לביטוי את הרצונות שלך.במקרה הזה המומחה יכול להיות גרפיקאי או יועץ תדמית. איש המקצוע אשר יעזור לך לעצב את כרטיס הביקור שלך צריך להצליח להביא לביטוי על הנייר את הרצונות שלך ולדעת לייעץ לך במקומות בהם דרושה הכוונה. בעזרת איש מקצוע טוב באפשרותך לעצב כרטיס ביקור שלא ישכח וישאר בראש עם דמותך לאורך כל היום אצל מקבל הכרטיס.

כרטיסי ביקור מאפשרים לך ליצור תדמית רשמית ומקצועית. לעיתים כאשר אנחנו מדברים עם לקוחות או אנשים עוברי אורך דברינו נשמעים באויר אך הם אינם מקבלים תוקף. כאשר מציגים לבן אדם כרטיס ביקור שנותן את החותמת על דבריך ומציג אותך בצורה רשמית ומקצועית, הדברים שלך מקבלים משמעות אחרת. לכן שימוש בכרטיסי ביקור הוא תנאי מחייב להצלחה ביחסי אנוש, בעסקים, ובסביבה מקצועית. ברגע שמתחילים להבין את הכח שנמצא בכרטיס הקטן מבינים שאי אפשר בלעדיו. כרטיס הביקור שלך יהפוך להיות לאט לאט לשלב מחייב בכל פגישה עם אנשים ואינטאקציה. ברגע שתתחיל להרגיש איך הסביבה שלך רואה אותך שונה בעזרת כרטיס ביקור שמציג אותך באור מסויים יהיה לך קל יותר לאמץ את הפרסונה הזו לעצמך. התהליך הזה הוא תהליך טבעי שעובר כל אדם כחלק מהתבגרות וכרטיס הביקור עוזר לו פלאים.

 

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -