menu תפריט קטגוריות

שינויים חריפים בתחומי הדפוס והאלומיניום:

אחד הדברים המיוחדים ביותר שקרו בעשור האחרון זה העובדה שהעולם עבר מפרסום על גבי נייר לפרסום על גבי האינטרנט. איך זה השפיע על הדברים? בצורה קיצונית לחלוטין. האם אתם רוצים לדעת מה היו השינויים הללו? אז הנה ההסבר המלא והמפורט על הדברים. כמו שכבר ציינתי העולם עובר לרשת

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 22/07/2011


שינויים חריפים בתחומי הדפוס והאלומיניום:

אחד הדברים המיוחדים ביותר שקרו בעשור האחרון זה העובדה שהעולם עבר מפרסום על גבי נייר לפרסום על גבי האינטרנט. איך זה השפיע על הדברים? בצורה קיצונית לחלוטין. האם אתם רוצים לדעת מה היו השינויים הללו? אז הנה ההסבר המלא והמפורט על הדברים. כמו שכבר ציינתי העולם עובר לרשת. האם זה טוב או לא טוב? נורא תלוי למי? לחלק זה מעולה ולחלק אחר זה הרבה פחות מעולה. היום אני רוצה להתמקד הרבה יותר בעסקים הקטנים. כאשר אני מדבר על קטנים, הכוונה היא לעסקים שמעסיקים פחות מחמישים עובדים. האם זה טוב להם?

בתי דפוס- פליירים, מגנטים, כרטיסי ביקור

אני רוצה להתחיל דווקא מנקודה שהיא פחות צפויה בדיון כגון זה, תרשו לי להגיד ששוק הפליירים או כרטיסי הביקור או תחום הדפוס בכלל, לא השתנה כמעט בכלום. אנשים עדיין צורכים את המוצרים הללו, באותן כמויות כמו תמיד, רק נתח הרווחים של העוסקים בתחום, הולך ויורד משמעותית.

ההבדל הוא כזה, לפני עשר שנים, כדי להיכנס לתחום הפליירים או הדפוס האחר, כמו מגנטים ודברים דומים, היה צריך לפרסם בעיתונים, מקומונים, שלטי חוצות, מה שאני קורא: פרסום יקר. הדבר הוביל לכך שבשוק של ייצור מגנטים למשל, היה מעט מאוד אנשים המוכרים סחורה ובדיוק בגלל זה, נתח המחירים במכירה של מגנטים או פליירים היה מספיק גבוה כדי שיהיה רווח בתחום. עד עכשיו, הכול ברור.

הבעיה מתחילה ברגע שהפרסום נכנס לאינטרנט ולכאורה נהיה זול יותר. ההשלכות של הדבר הזה הן שנהיה הרבה יותר מתחרים אך המחירים ירדו בגלל התחרות הגוברת והעולה למעלה בהתמדה. הבנתם את הנקודה? המחירים יורדים ואיכות העבודה הולכת ונהיית יותר נמוכה. איכות ההדפסה היא הרי קבועה בעצם, אין משמעות במחיר העבודה כולה, ההבדל היחידי הוא ברווחים של מי שמוכר את העבודה, בדיוק בגלל זה האיכות נהייתה פחות טובה והשירות נהיה פחות טוב. הוא נהיה בהכרח פחות טוב כי נותן השירות מרוויח פחות כסף ולכן נותן שירות פחות טוב. מגנטים זה עדיין אותם מגנטים בדיוק, רק מסביב הוא שנהיה פחות טוב.

הדברים האלו מתרחשים בהרבה מאוד תחומים נוספים ולא רק מגנטים, פליירים או כל דבר אחר. המוצר הוא אותו מוצר בדיוק, אך השירות נהיה הרבה פחות טוב, זמני הטיפול נהיו יותר ארוכים וכל מה שכרוך בכך.

האם המצב הזה משרת אותנו? ממש לא, הוא לכאורה מביא לנו מחירים יותר טובים אבל בפועל הוא נותן לנו עבודה פחות איכותית. האם זה קורה בעוד תחומים חוץ מזה? כמובן.

תחום נוסף שסובל מאוד בדברים האלו בדיוק זה אלומיניום, הבעיה עם אלומיניום זה שחומר הגלם נורא יקר, רק נשאר להרוויח על העבודה עצמה. מה זה אומר שככל שהתחרות עולה, הרווח הנקי שנשאר לבעל העסק הוא קטן יותר, במצב כזה כל מתחרה נוסף שנכנס לעבודות אלומיניום, למעשה נוגס נשיכה רצינית בבשר החי של הרווחים בתחום הזה עצמו. אז זה בדיוק מה שקורה כאן: עוד אנשים נכנסים בגלל האינטרנט אך הם למעשה שומטים את הקרקע מתחת לרגלי עצמם והמתחרים שלהם. האם זה נראה לכם נכון? כמובן שלא, זה רק גורם לנו לקבל עבודה פחות טובה. זה לא טוב בדפוס או בפליירים או באלומיניום או בכל דבר אחר.  

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -