menu תפריט קטגוריות

עורך דין חוק הגנת הפרטיות עודד פרץ

מאמר על חוק הגנת הפרטיות מאת עורך דין הגנת הפרטיות עודד פרץ

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 26/06/2011


 

חוק הגנת הפרטיות- מאמר מאת עורך דין עודד פרץ:

 

עורך דין פגיעה בפרטיות עודד פרץ הינו בעליו של משרד עורכי דין עודד פרץ ושות` המתמחה בתביעות ע"פ חוק הגנת הפרטיות התשמ"א 1981.

כן מתמחה עורך דין עודד פרץ בהגשת קובלנות פליליות בגין פגיעה בפרטיות. קובלנה פלילית בגין פגיעה בפרטיות הינה הליך פלילי ובתומו זיכוי או הרשעה.

הזכות לפרטיות מוגנת בחוק יסוד. חוק הגנת הפרטיות קובע כי פגיעה בפרטיות הינה עוולה אזרחית בגינה ניתן לתבוע עד מאה אלף ש"ח. בנוסף, פגיעה זדונית בפרטיות מהווה עבירה פלילית - עד 5 שנות מאסר.

חוק הגנת הפרטיות קובע כי "לא יפגע אדם בפרטיות של זולתו ללא הסכמתו".

מהי פרטיות? המונח קשה להגדרה וחוק הגנת הפרטיות לא מגדיר אותו במדוייק.

הפרטיות מתייחסת למידע מוצנע אודותינו, לזכותינו לנהל את עצמנו הרחק מעיני הציבור, ולהגביל את הנגישות אלינו.

פגיעה בפרטיות הינה בילוש, האזנה, צילום ברשות יחיד, פרסום צילום מבזה, אפילו אם נעשה בציבור וברשות הרבים, שימוש במכתב או במידע אינטימי, הפרה של חובת סודיות לגבי ענין פרטי, שימוש בידיעה פרטית שלא למטרה שלשמה ניתנה, מסירת מידע רפואי, מיני, כלכלי, וכיו"ב.

עורך דין פגיעה בפרטיות עודד פרץ מדגיש כי גם גובה השתכרותנו הינו עניין פרטי. לבנק אין זכות לגלות את יתרת חשבוננו אצלו. רופא, פסיכולוג, עורך דין - כולם חייבים להגן על פרטיותינו.

כן מדגיש עורך דין פגיעה בפרטיות עודד פרץ כי חוק הגנת הפרטיות דורש שהפגיעה בפרטיות תהיה רצינית דיה.

סעיף 16 לחוק הגנת הפרטיות אוסר על אדם לגלות מידע שהגיע אליו מתוקף תפקידו וקובע שזו עבירה הנושאת 5 שנות מאסר.

חוק הגנת הפרטיות קובע הגנות מסוימות לפגיעה בפרטיות. ההגנות די דומות לאילו הנקובות בחוק לשון הרע, ובין היתר - חובה חוקית לבצע את הפגיעה, פגיעה תמת לב כדי להגן על ענין אישי כשר, פירסום של צילום שצולם ברשות הרבים ובאקראי, ועוד.

עורך דין פגיעה בפרטיות עודד פרץ מציין כי תקופת ההתיישנות לתביעה אזרחית בגין פגיעה בפרטיות הינה קצרה במיוחד ויש להגיש תביעה בתוך שנתיים.

כן מציין עורך דין פגיעה בפרטיות עודד פרץ כי אסור לנתבע להביא ראיות אודות ההיסטוריה או שמו הרע של התובע בתביעות בגין פגיעה בפרטיות. הדבר מעודד תובעים לתבוע בגין פגיעה בפרטיות.

עורך דין פגיעה בפרטיות עודד פרץ מדגיש כי הזכות לפרטיות אינה מוחלטת.

חוק הגנת הפרטיות אוסר על צילום של אדם למטרת רווח בהעדר הסכמתו, ואוסר על פירסום פרטים מוצנעים, אדרבא כאשר יש חובה אישית שלא לפרסמם.

כאשר עיתון פוגע בפרטיות ניתן לתבוע גם את העורך וגם את מי שהביא את הענין לעיתון.

חוק הגנת הפרטיות התשמ"א 1981 קובע כי לרב חומר שהושג תוך כדי פגיעה בפרטיות אינו ראיה קבילה, וכך חומרים של חוקרים פרטיים נפסלו כראיה על ידי בתי המשפט.

 

האמור אינו יעוץ מחייב ואין להעתיק את הנ"ל ללא אישורו בכתב ומראש של עורך דין פגיעה בפרטיות עודד פרץ.

 

www.advocateperetz.com

 

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -