menu תפריט קטגוריות

דפוס ופליירים

כרטיסי ביקור, פליירים ועלוני מידע יכולים לשמש שיטת פרסום מעולה מאין כמותה, הדבר החשוב ביותר כאשר אנו בוחרים לשווק מוצרים בדרך זאת הוא חלוקה אינטנסיבית במיוחד של פליירים מאחר ובניגוד למודעת פרסום בעיתון, בחלוקה של פליירים אנו בוחרים מה יהיה היקף הפרסום או יותר נכון יהיה לומר- אנו קובעים מה יהיה היקף הפרסום שאליו אנו נהיה חשופים

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 19/03/2011


 

פליירים- כרטיסי ביקור:

 

כרטיסי ביקור, פליירים ועלוני מידע יכולים לשמש שיטת פרסום מעולה מאין כמותה, הדבר החשוב ביותר כאשר אנו בוחרים לשווק מוצרים בדרך זאת הוא חלוקה אינטנסיבית במיוחד של פליירים מאחר ובניגוד למודעת פרסום בעיתון, בחלוקה של פליירים אנו בוחרים מה יהיה היקף הפרסום או יותר נכון יהיה לומר- אנו קובעים מה יהיה היקף הפרסום שאליו אנו נהיה חשופים. כרטיסי ביקור עובדים בצורה שהיא קצת שונה, כאשר אנו מחלקים כרטיסי ביקור היחס הוא יותר אישי למקבל הכרטיס, כרטיס ביקור לרוב אנו נחלק כאשר אנו נישב עם אדם בפגישה עסקית ואנו נבקש להמשיך להיות איתו בקשר, כאן יכנסו כרטיסי הביקור.

 

כיום בארץ פועלות מספר חברות שמטרתן היא הפצה של עלוני מידע, כרטיסי ביקור, פליירים ועוד מגוון מוצרי פרסום שונים כמו קטלוגים של חברות רהיטים ועוד.. חברות אלו פועלות באופן סיזיפי ומטרתן היא עיקרית- חלוקת העלונים בין מפתני דלתות ברחבי הארץ.

 

לי יצא להכיר באופן אישי חברה מין הסוג הזה, בתקופת הצבא חבר טוב הציע לי עבודה זמנית לימי הרגילה, כמובן שהסכמתי מאחר והייתי צמא למעט מזומנים כמו כל חייל באמצע שירותו, כבר יום שאחרי ההצעה חיכיתי בחניית ביתי מצויד בנעלי ספורט ובקבוק מים, הגיע וון גדולה, עליתי מאחור ותא המטען היה מלא מכל טוב- פליירים, כרטיסי ביקור ועלוני מידע, אולי עשרות או מאות אלפי יחידות מכל אחד. בסוף הנסיעה יתברר שאנו והצוות שאיתי אמורים לחלק את כל אלו עד סוף היום ברחבי תל אביב באמצע חודש אוגוסט. אמנם התשלום היה ראוי אך לא שווה את כאבי הרגליים של היום שאחרי.

 

דרך אחרת לחלק פליירים, כרטיסי ביקור ועלוני מידע תהיה על ידי הפצתם במקומות אומיי אדם, לעיתים כאשר אנו נכנסים לקניון הקרוב למקום מגורנו אנו רואים בכניסה אדם העולם ומחלק פליירים, כרטיסי ביקור ועלוני פרסום של בתי עסקים וחנויות מסוימות, לרוב יש נטייה לא להתייחס לחלוקת פליירים שנעשית בצורה כזו ולזרוק בהינף יד כל כרטיסי ביקור או פליירים שמחולקים בצורה כזאת, מהסיבה הפשוטה שאנו נחוש שאנו עוד אדם שמחלקים לי פליירים כדי למכור לו מוצרים שהוא לא צריך, כאשר אנו לא מקבלים יחס אישי, גם כאשר מדובר בחלוקת פליירים או חלוקת כרטיסי ביקור, אנו נפתח נטייה לא להתייחס ולדחות את הפרסום.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -