menu תפריט קטגוריות

אנרגיה סולרית 5 שנים קדימה

העולם כבר הבין: אנרגיה סולארית לעתיד טוב יותר, אנרגיה סולרית בעוד חמש שנים, עולם מלא אפשרויות..., פוליטיקה ואנרגיה סולרית - גלגלי הממסד נעים לאט

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 24/01/2014


העולם כבר הבין: אנרגיה סולארית לעתיד טוב יותר

מזה עשרות שנים אנרגיה סולארית היא מושא תקוותם לעתיד טוב יותר של מדענים, הוגים, אנשי רוח ופעילים סביבתיים. טכנולוגיה זו, אשר פותחה אך לפני מספר עשורים בלבד, הוכיחה את עצמה פעם אחר פעם כאמצעי ייצור חשמל זול, נקי ויעיל. מגוון היישומים בהם ניתן לשלב אנרגיה זו רק הולך וגדל מדי שנה, עם עוד רעיונות ויוזמות שלא חדלות מלהרחיב את גבולות האפשרי. כך למשל רק בשנים האחרונות הוקמו כפרים שלמים שאספקת החשמל שלהם מגיעה מחוות לוחות סולאריים, פותחו אמצעי טיהור מים בעזרת טכנולוגיה זו ואפילו מטוס סולארי שהה מספר שבועות ברצף באוויר &ndash ללא שום עצירות לתדלוק או תחזוק. במקביל, הציבור הרחב התחיל להפנים אף הוא שאנרגיה סולרית עשויה להיות הפתרון לשלל בעיות הנוגעות בחיי היום יום באופן ישיר, כמו למשל שיפור זיהום האוויר והורדת עלויות השימוש בחשמל. לאור כלזאת, בשניםהאחרונות יותר ויותר בתי אב בארץ ובעולם מתנתקים מרשת החשמל הארצית ובמקומה רוכשים מערכת אנרגיה סולרית ביתית.

אנרגיה סולרית בעוד חמש שנים, עולם מלא אפשרויות...

אמנם כיום אנרגיה סולרית אכן מוערכת ומיושמת יותר מאי פעם, אך נראה כי בחמש השנים הקרובות עומדת להיות קפיצת דרך משמעותית במיוחד בתחום זה. בראש ובראשונה מיטב המדענים והמהנדסים קרובים מתמיד לפריצת המעצור הטכנולוגי העיקרי המונע את התפתחות התחום &ndash שיפור כמות האנרגיה הניתנת להפקה מתאי הקליטה הסולאריים. מספר חברות וגופי מחקר שוקדים על סוגיה זו ושואפים לייעול מקסימלי של קולטי השמש, כך שנראה כי בעוד חמש שנים מעכשיו מערכות האנרגיה הסולארית יהיו יעילות פי כמה מאלו הקיימות כיום. באשר ליישומים אפשריים לטכנולוגיה זו להם ניתן לצפות בפרק זמן זה על פי ההערכות מספר בתי האב אשר יסתמכו על אנרגיה סולראית יגדל באופן משמעותי בעתיד הקרוב. כמו כן, עיריות, מועצות ואף גופים ממשלתיים כמו בסיסי צבא ומשרדים ציבוריים צפויים להסתמך יותר ויותר עלרשתות סולאריותשכאלו. בתחום הפיתוחים הטכנולוגיים ניתן לצפות לרכבים המבוססים על אנרגיה סולארית, כניסת המטוסים הסולאריים לשימוש (ולא רק לצורכי מחקר ופיתוח) ועוד.

פוליטיקה ואנרגיה סולרית - גלגלי הממסד נעים לאט

למרות ההתקדמות הטכנולוגית הגדולה הצפוייה בתחום של אנרגיה סולארית, מכשול גדול מאוד עומד בדרך להטמעתה בארץ ובעולם כמקור אנרגיה מרכזי ממשלות, רשויות ועמדות מקבלי ההחלטות. אכן, על אף היתרונות העצומים הגלומים באנרגיה סולארית רשויות החוק ומנגנוני הציבור מתקדמים בקצב איטי מרבית מדינות העולם עוד תלויות בתחנות כוח פחמיות או מבוססות נפט ורואות בהן את העתיד במקום תחנות כוח סולאריות (או מבוססות על מקורות ירוקים אחרים), ויזמים וחוקרים העוסקים באנרגיה סולארית לא מקבלים את הסיוע הכלכלי הדרוש מהמדינה לקידום תחום עיסוקם. האם בעוד חמש שנים מעכשיו תשתנה תמונת מצב זו? ניתן לקוות שאכן כך יהיה, ומנהיגי העולם יפנימו את הפוטנציאל הכלכלי והאנרגטי הטמון בטכנולוגיית אנרגיה סולרית. אנו, ציבור הבוחרים, יכול להשפיע על עמדותיהם כרגע בעזרתקידוםהנושא באמצעות שימוש במערכות סולאריות ביתיות והפצת יתרונות האנרגיה הסולרית למכרינו.

 

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -