menu תפריט קטגוריות

טיפוח ויופי מאת ענת לוי.

ענת לוי מטפלת רב תחומית טיפולים אלטרנטיביים וקוסמטיקה נושא טיפוח ויופי, איפור קבוע - עיצוב גבות.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 13/08/2019


אני מאפרת באיפור קבוע יש לי ניסיון רב בתחום. עיצוב גבות. איילינר תחתון ועליון, תיחום שפתיים. לקוחות רבות מתעניינות בטיפול, רוצות לקבל אינפורמציה. אני מציעה להן את הטיפול מסבירה להן את כל התהליך....... והן לא בטוחות, מפחדות.....
 
ראו דוגמאות אצל נשים אחרות שנראה לא טבעי ומודגש מידי. שאלות רבות נשאלות ...איזה צבע מתאים לי? האם יעשו לי צבע נכון? לא כהה מידי לעור הפנים? האם יעצבו לי נכון את הגבות ? וכו`......
 
מפחדות "משינוי דרסטי" מה יהיה התוצאה הסופית?  מוצלח ? יפה? או ההפך. הרי לא ניתן לחזות מראש מהי התוצאה הסופית . סוג זה של טיפול רואים רק אחרי שבועיים.
 
אסביר בקצרה – מעצבים גבות בעיפרון מיוחד על קו הגבות, מתאימים את עיצוב הגבות למבנה פנים של הלקוחה והגבות הקיימות.
 
בדרך כלל על קו הגבות לא מעל הגבות. אפשר להתקרב מעט לכיוון האף להשלים אם חסר, כי לרוב יש שם דילול בצמיחה בגלל מריטה לא נכונה בגבות הקרובות לאף.
 
המטרה באיפור קבוע לקבע ולעצב את הגבות הדלילות והקירחות. השינוי עדין ולא דרסטי הצבעים מינראליים טבעיים שמתמזגים עם צבע העור רק לאחר הקילוף רואים את הצבע שנקלט בעור.
 
מיד לאחר טיפול נוצר גלד. לאחר יום יומיים ובחלקים קטנים הגלד מתקלף ואז רואים צבע בהיר ועדין של עיצוב הגבות, משך הקילוף עד שבועיים כמו פצע שמתייבש סריטה שהקליפה נושרת רואים את העור בריא.
 
לאחר קילוף, הגבות נראות טבעיות ומעוצבות רואים את שיער הגבות על קו עיצוב האיפור. המראה טבעי לא תמיד מבחינים באיפור קבוע, עם הזמן שעובר הצבע דוהה ומתבהר. מחזקים בטיפול נוסף אם יש צורך.
 
את הטיפולים שלי אני מצלמת לפני ואחרי,  עורכת ומוסיפה לאתר.
 
לאחר צפייה בדוגמאות לפני טיפול ואחרי טיפול יש רצון והרגשת ביטחון ללקוחה לעשות את הטיפול. חשש מתוצאה גרועה נעלמת, הלקוחה מקבלת חשק והחלטה לעשות שינוי ומראה חדש.
 
ענת לוי מאפרת באיפור קבוע, ניסיון רב בתחום עיצוב גבות בהצלחה.
 
קישור לאתר אינטרנט - לחץ כאן
קישור לכרטיס העסק בריאות ויופי
 
חל איסור מוחלט להעתיק חומר מהאתר , חל איסור להעתיק/טקסטים ללא אישור מפורש מכותב המאמר, בנוסף יש לעדכן את האתר פרוסייטס בנושא ולקבל את אישורו, האישור ניתן בכתב ולא בע"פ.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -