menu תפריט קטגוריות

מצלמות אבטחה - אקספרטק 054-7717775

מאמר זה מפרט מדוע אנו זקוקוים למצלמות אבטחה.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 31/12/2012


 

מצלמות אבטחה לבית

האם ניתן להעלות על הדעת תחושת חוסר אונים יותר מוחלטת מאשר מצב בו הורה מגלה כי הפקיד את הדבר היקר לו מכל בידי מטפלת אשר ניצלה את אמונו ופגעה בילדו? בשנים האחרונות אנו נחשפים למספר רב של מקרים  של התעללות בילדים או קשישים, שני דברים מקשרים את כלל המקרים אשר דווחו כחוט השני המקשר בינהם :

הראשון: איש מההורים או ילדי הקשישים לא חשד ולו לרגע אחד כי קיים שמץ של חשש לבטיחונם של ילדיו או הוריו.
השני: כל המקרים התגלו בעקבות התקנת מצלמת מעקב חבויה בבית ההורה או הקשיש
להלן קישור לסרטון מאתר
Ynet הממחיש מדוע עלינו להציב מצלמות נסתרות לשם שמירה על יקירינו:           

בין אם אתם גרים בעיר או בכפר, בצפונה של ישראל או דרומה, תרחיש של פריצה לבית הינו תמיד תרחיש מאיים אשר עלול להכות בכם ולפגוע ברכושכם, בכספיכם ולפעמים אף פגיעה פיזית בכם. 

על פי נתוני משטרת ישראל, אחת ל 10 דקות בממוצע מתרחש ארוע פריצה במקום כל שהוא בישראל. הסכנה אף גדלה משמעותית אם מדובר בבית צמוד קרקע או בית בקומת נמוכות. 

היום, ניתן לשלב ולהתאים פתרון יעיל אשר לא יכביד על הכיס ויאפשר לכם לקבל את היכולת לבדוק מה קורה בביתכם מכל מקום בו תשהו בארץ או בעולם באמצעות אתר אינטרנט ייעודי. 

מעבר לבקרה אקטיבית אשר ביכולתכם לבצע, מצלמות האבטחה מאפשרות לכם לצמצם נזקים פוטנציאלים. במידה ומתרחשת פריצה לביתכם כמו כן נותנת כלים למשטרה בעבודתה לאיתור החשודים והשבת רכושכם אשר נגנב. 

היום הפורצים מתוחכמים מאוד ולכן חשובה מאוד הערנות.למניעת הפריצה לבתים. לפורצים יש שיטות כאלו ואחרות לפריצה לבתים. מערכת מיגון טובה לבית ונקיטת אמצעי מנע פשוטים יכולה בהחלט להרחיק מביתכם את סכנת הפריצה לבית.

 למידע נוסף:

חייג 03-9533976   |   054-7717775  

 

 

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -