menu תפריט קטגוריות

הוצאת דיבה ולשון הרע, עו

הוצאת דיבה ולשון הרע- עו"ד עודד פרץ

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 25/06/2011


 

עורך דין לשון הרע עודד פרץ- משרד עורכי דין לשון הרע עודד פרץ ושות`

משרד עורכי דין לשון הרע עודד פרץ ושות` הינו בעל ניסיון רב בתביעות דיבה והוצאת לשון הרע, ומייצג דרך קבע הן תובעים והן נתבעים, לרבות אנשי ציבור, בכל ערכאות בתי המשפט בישראל. בתביעות דיבה ולשון הרע ובהגשת קובלנה פלילית בלשון הרע. 

עורך דין לשון הרע עודד פרץ מדגיש כי חוק איסור לשון הרע נוקב בפיצוי של 50,000 שקלים בגין פרסום דיבה ולשון הרע, ובכפל סך זה מקום בו דיבה ולשון הרע פורסמו בזדון ובכוונה לפגוע.

 

עורך דין לשון הרע עודד פרץ מציין כי בנסיבות בהן מפורסמת לשון הרע לשני אנשים ובכוונת זדון, ניתן להגיש קובלנה פלילית, אשר הינה הליך פלילי לכל דבר, ועורך דין קובלנה פלילית עודד פרץ מתמחה בכך.

מן הסתם, מדגיש עו"ד לשון הרע עודד פרץ, ככל שהפרסומים חמורים יותר, חוזרים על עצמם, נעשים בפורומים סיטונאיים, וביחוד כאשר הנתבע אומר אותם מידיעתו האישית, מסרב להתנצל או למשוך את הדברים חזרה, ככל ששמו של הנפגע בקהילה הינו טוב יותר, כך גדלים הסיכויים שבית המשפט יפסוק פיצוי גבוה יותר בגין הוצאת דיבה ולשון הרע.

 

עורך דין לשון הרע עודד פרץ מציין כי כל שהתנצלות יכולה לעשות הינה להפחית את סך הפיצוי, אך היא לא מפיגה את עצם העילה בהוצאת דיבה ולשון הרע. כן מדגיש עורך דין לשון הרע עודד פרץ כי לאחרונה נפסק כי אין לחייב נתבע להתנצל, שכן אין החוק אמור לעודד צביעות. עורך דין לשון הרע עודד פרץ מסכים עם פסיקה זו.

כך למשל, בית המשפט פסק פיצוי בגובה 100 אלף ש"ח כנגד נתבע שפירסם הודעה למתן שירותי מין כביכול בשמה של התובעת. ללא ספק, המדובר בפירסום משפיל ומבזה, העולה כדי הוצאת דיבה ולשון הרע.

עורך דין הוצאת דיבה עודד פרץ מבהיר כי פרסום לפיו אדם תומך בטרור ובאירגוני מחבלים גם כן מהווה הוצאת דיבה ולשון הרע. דיבה ולשון הרע הינם פרסום לשני אנשים שעלול לפגוע או לבזות אדם. חוק לשון הרע דורש שהדברים יאמרו לא סתם כהבעת דיעה אלא יוצגו באופן עובדתי. הפרשנות האם אכן מדובר בדיבה ולשון הרע הינה פרשנות אובייקטיבית, ולא תשמע טענתם של אנשים רגישים במיוחד לפיה מבחינתם מדובר בלשון הרע ובדיבה. המבחן הוא מבחנו של האדם הסביר מן היישוב.

 

עורך דין לשון הרע עודד פרץ מדגיש כי בית המשפט הדן בתביעת דיבה ולשון הרע לא יסכים בד"כ לשמוע עדים אודות הבנתם ופרשנותם את הפירסום הדיבתי.

בית המשפט יאזן בין הזכות לחופש הביטוי לבין הזכות לשם טוב, וינסה למצוא את האיזון המתאים. המדובר בשתי זכויות חוקתיות.

יצוין כי גם סיוג הדברים ואמירה כי הם מצויים בבדיקה, וגם שימוש ברמיזות או בהפניות כאלו ואחרות, יכולים עדיין לעלות כדי הוצאת דיבה ולשון הרע. הנתבע יכול לנסות להעלות ולהוכיח מספר הגנות הקיימות בחוק איסור לשון הרע.

חוק לשון הרע קובע כי בקורת אמנותית או פוליטית, התנצחות במהלך הליכים משפטיים, הגשת תלונה לרשות רישמית ומוסמכת בתום לב- לא יהוו לשון הרע, בדרך כלל. עורך דין לשון הרע עודד פרץ מדגיש כי הגנה נוספת לפרסום דיבה ולשון הרע הינה הגנת "אמת דיברתי". על הנתבע להוכיח גם את אמיתות הטענות שפירסם וגם כי קיים אינטרס ציבורי בפרסומם. הפסיקה קבעה כי פרסום לפיו אדם הוא מושחת מהווה הוצאת דיבה ולשון הרע. עו"ד הוצאת דיבה עודד פרץ מסכים כמובן.

גם לתאגיד או לחברה קיימת הזכות לשם טוב.

משרד עורכי דין לשון הרע עודד פרץ ושות` מתמחה בתביעות דיבה ולשון הרע, לרבות באינטרנט, ברשתות חברתיות, לרבות פייסבוק.

הפסיקה אומרת כי חוק איסור לשון הרע חל גם באינטרנט. עו"ד לשון הרע עודד פרץ ומשרדו מתמחים בבקשות לחשיפת כתובות ה - IP של גולשים אנונימיים באינטרנט. המשרד זכה בפיצויים נכבדים בעבור לקוחותיו בתביעות דיבה ולשון הרע. המשרד עוסק גם בהגשת קובלנות פליליות בדבר פרסום לשון הרע ודיבה. המשרד מעניק ייעוץ ראשוני ומעריך את סיכויי הזכייה.

 עורך דין לשון הרע

הזכויות שמורות לעו"ד לשון הרע פרץ עודד, אין בנ"ל משום ייעוץ משפטי מטעם עורך דין דיבה עודד פרץ ושות`.

www.advocateperetz.com

 

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה

categoryגמילה
categoryמנוף
categoryלהשכרה
categoryמפעלים
categoryדרושים
categoryאמנים
categoryנופש ותיירות
categoryכללי
categoryפיננסים
categoryתעשייה
categoryפרחים
categoryחוגים
הכלקישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -