menu תפריט קטגוריות

צעצועי עץ כדרך חיים

חברים יקרים כבר יצא לי לכתוב דבר או שניים בנושא צעצועי עץ, יש לי המון דעות, איך צעצועי עץ קשורים לתרבות שלנו וכל מה שאנחנו עוברים בחיים. למשל מאמר קודם הציג את צעצועי העץ הפשוטים כמשל לילדות הפשוטה והמאושרת שהייתה לנו, דור ההורים, ביחס לצעצועי הפלסטיק המפוארים

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 11/06/2010


                                    

                                      

    חברים יקרים כבר יצא לי לכתוב דבר או שניים בנושא צעצועי עץ, יש לי המון דעות, איך צעצועי עץ קשורים לתרבות שלנו וכל מה שאנחנו עוברים בחיים. למשל מאמר קודם הציג את צעצועי העץ הפשוטים כמשל לילדות הפשוטה והמאושרת שהייתה לנו, דור ההורים, ביחס לצעצועי הפלסטיק המפוארים, שמייצגים את "תרבות היש הכול ורוצים עוד המון, של דור הילדים". כל הדברים שכתבתי על צעצועי העץ הם מעולים ונכונים לדעתי, אך לאחרונה גיליתי משהו אחר שגרם לי להרגיש מבודח בהתחלה ופשוט בור וטיפש אחר כך, הדבר קשור כמובן, לצעצועי עץ.

    מה בצעצועי עץ, גרם לי להרגיש מובך כל כך? אני תמיד קישרתי בין צעצועי עץ לבין פשטות הגיונית, אל מול החזירות של הדור הנוכחי, בעיני, צעצועי העץ היו הצד התמים. העניין הוא שצדקתי לגבי צעצועי עץ, הרבה יותר ממה שחשבתי.

    בשיחה עם אחד מחבריי שקרא את המאמר הקודם והחמיא לי על כך, הוא אמר: "צעצועי עץ הם כביכול של צמחוניים ואוכלי אורגני, ממחזרים וכו. התגובה הראשונית והאינסטינקטיבית שלי הייתה: "האנשים האלה חיים בסרט, אחי", מה הקשר בין למחזר ולאכול אורגני לבין צעצועי עץ? הוא הופתע שדווקא האדם שמטיף לפשטות דרך צעצועי עץ, לא מצליח להבין את הקשר. לאחר שניתקנו את השיחה, חשבתי על זה קצת יותר לעומק ופתאום זה נהייה לי מאוד הגיוני: הרי אנשים שאיכפת להם מעצמם, מבעלי חיים, רוצים לאכול אוכל נקי מסטרואידים, כימיקלים ומי יודע מה עוד, טבעי שישתמשו בצעצועי עץ, במקום פלסטיק. הרי הכי בר הבנה בעולם המצב שבו אנשים שאיכפת להם מהסביבה ולא רק מעצמם, ירצו להשתמש בצעצועי עץ, העשויים מחומר אורגני הקיים בטבע ויתעלמו מכל החומרים האחרים, מהם עשויים צעצועים, שרק מזהמים וגורמים נזק לאיכות הסביבה.

    ככל שהמשכתי לחשוב על כך יותר, הרגשתי עוד יותר טיפש, איך בכלל העזתי לצחוק על אדם שמנסה להתעלות קצת מעל האופי האנושי, הקטנוני והדורסני? הרי אנחנו, בני אדם נמצאים על כדור הארץ בתקן של וירוס- משמידים כל חלקה טובה שמגיעים אליה, אז למה לא צעצועי עץ? למה לא לנסות לחסוך מאימא אדמה קצת זיהום, בעזרת שימוש בצעצועי עץ שעשויים מעץ שממילא קיים בטבע ולא מזהם את האדמה?

     אז רבותיי וגבירותיי, אלה שקונים לילדיהם צעצועי עץ כדי לנסות ולשמור על איכות הסביבה, אני מוריד בפניכם את הכובע (אם כי אני לא נוהג ללבוש כובע), כל הכבוד, אני מפרגן לכם בגדול, מבטיח ליישם את זה על ילדיי שלי.

    לסיכום המאמר ולהפצת המסר, מי שחושב שהוא יכול ורוצה לתרום קצת לשמירה על החיים שלנו, על הבית שלנו, כדור הארץ, שינסה להעביר את ילדיו ועצמו כמובן לצעצועי עץ במקום פלסטיק. אולי זה נשמע לכם מעט, אבל גם את יפו לא בנו ביום אחד (לוקח לפחות יומיים לעשות עבודה כזו מחורבנת), בואו נתחיל מצעצועי עץ.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -