menu תפריט קטגוריות

עוזרת בית... כן... אבל, לא עושה תריסים, לא מנקה חלונות ולא...

נשמע לכם מוכר? אם כן, אז אתם לא לבד. נא להכיר את תופעת העוזרת המפונקת, אותה עוזרת בית שמוכנה ואפילו מאוד רוצה, לנקות עבורכם את הבית, לשטוף את הכלים להסיר את האבק מעל הרהיטים אבל, עד לפה. אם אתם רוצים מעבר לזה, אז תביאו עוזרת, שתעזור לעוזרת.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 05/08/2019


ישראל 2008, תחום עוזרות הבית ומנהלות משק הבית בשיא פריחתו. מצד אחד המשכורות גבוהות, מ 40 ₪ ומעלה לשעה. התנאים נהדרים, החזרי נסיעות, תשלומי ביטוח לאומי ואף ימי מחלה וחופשה, הם חלק בלתי נפרד מהדברים שאותם תדרוש מכם עוזרת הבית אך מצד שני, גם לה יש תנאים, בשבילכם. ואחד התנאים הללו נקרא: אני לא עושה חלונות, או כמו ששמעתי פעם מעוזרת בית זרה (עם רישיון עבודה חוקי כמובן) שאמרה למעסיקתה : "ברינג אה בוי טו דו דה ווינדווס", ובשפתנו, תביאי נער שיעשה את החלונות. הן לא עושות חלונות.
 
אז, גם ככה קשה למצוא עוזרת. יותר קשה למצוא עוזרת בית טובה. הכי קשה זה למצוא עוזרת בית טובה באזור מגורכם ושתהיה ישראלית. ובלתי אפשרי למצוא אחת כזו, שתעשה הכול. הן לא עושות את הכול. ומפני שכבר עברנו על כל עמודי האינטרנט עד שמצאנו מישהי שמוכנה לבוא עד אלינו לכמה שעות של ניקיון+החזרי נסיעות, תשלום ביטוח לאומי ושיחות טלפון חופשי, אז אנו לא נגיד לה שתלך מפה, רק מפני שהיא לא רוצה לעשות את החלונות. אנחנו משכנעים אותה, תעשי אותם, לאט לאט, בזמנך הפנוי, אל תתכופפי יותר מידי, זה בכל זאת קומה 9. רק רגע, אופס... פספסת פה בחוץ, על החלון, יש כתם קטן.
 
ותמיד יהיו. והרבה. מי שמכיר את התחום יודע... עוזרת הבית, לא יודעת לעשות את החלונות. היא מחברת סמרטוט למקל ספונג`ה ארוך ומתחילה במלאכה שלוקחת לה שבוע שלם. מרגע שהיא מתחילה את החלון הראשון ועד שהיא מגיעה אל אחרון חלונות ביתנו, כבר כל שאר החלונות שהיא ניקתה, התלכלכו. בעצם, אם חושבים על זה (או מסתכלים על החלונות), זה לא שהם באמת התלכלכו, אלא שהכתמים, פשוט שינו צורה ומיקום. היא לא מצליחה אף פעם לנקות אותם באמת, אלא רק משתדלת. נו טוב, לפחות בערב כשמחשיך והשמש שוקעת, הכול נראה יותר טוב וגם לא רואים את החלונות, אבל מה שכן רואים, זה את הבית. משום מה, הוא נראה תמיד קצת יותר מזוהם בשבוע שבו העוזרת היקרה שלנו מנקה את החלונות. לאחר חודש כבר מבינים, שזה או זה, או זה. ניקוי החלונות הארוך, המייגע, הקשה והעייף, בא בדרך כלל, על חשבון הניקיון של הבית. בעיה.
 
הדבר היחיד הבא שחסר לנו זה שהיא תיפול תוך כדי התכופפות מאחד החלונות, בניסיון להגיע אל חלון בעייתי ואז, לא רק שלא יהיו לנו חלונות נקיים, אלא גם לא תהיה לנו עוזרת. וזו בכלל בעיה. כי אם לא ביטחנו את עצמנו בביטוח צד ג`, אז חוץ מעוזרת ובית נקי שכבר לא יהיו לנו, מה שכן יהיה לנו, זה תביעת פיצויים. ענקית. או אולי בעצם זו לא בעיה, כי אם נצטרך למכור את הבית כדי לשלם לה פיצויים, אז כבר לא נצטרך עוזרת.
 
מה עושים? פשוט מאוד, או יותר נכון, "פשוט שקוף". כמו שאנו לא מבקשים מהמוסכניק שיתקן לנו את הפנצ`ר שכן, זהו תחום אחריותה של הפנצ`ריה, אל לנו לבקש מהעוזרת לנקות את החלונות. זה סטנדרט שכבר די ידוע בעולם כולו, שבשביל החלונות, יש מומחים בנפרד. חברות הניקיון לחלונות כגון "פשוט שקוף", המציעה הדגמה בביתכם והצעת מחיר ללא כל התחייבות, מדווחת לנו שבתחום הזה, של ניקיון החלונות, כדאי לשכור את שירותיה של חברה אשר מבינה באיזה חומרים משתמשים כדי למנוע טביעות אצבעות, אבק ואבנית לפחות למשך חודש ומסבירה לנו, שמעבר ליתרונות רבים כגון עבודה מהירה, שירות אקסלוסיבי, חוסר הצורך לשלם ביטוח לאומי ולהסתכן מתביעות של פציעתה של העוזרת, כשהחלונות נקיים, כל הבית נראה נקי. כלומר, כשהחלון פשוט שקוף לדבריהם, אפשר לפעמים לוותר על שירותיה של העוזרת כי הבית ייראה מבריק גם ככה. תבדקו בעצמכם.
 
מאת
פשוט שקוף
כרטיס עסק בפרוסייטס - פשוט שקוף
 
חל איסור מוחלט להעתיק חומר מהאתר , חל איסור להעתיק/טקסטים ללא אישור מפורש מכותב המאמר, בנוסף יש לעדכן את האתר פרוסייטס בנושא ולקבל את אישורו, האישור ניתן בכתב ולא בע"פ.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -