menu תפריט קטגוריות

להבחין בין בידוד לאיטום

להבחין בין בידוד תרמי לאיטום

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 04/08/2019


שלום , שמי גולן נתנאל והנני משמש כמנכ"ל החברה ברצוני להמחיש ולהבהיר לכם את ההבדלים בין איטום לבידוד מאחר ונתקלתי מספר פעמים בקושי אצל לקוחות להבחין בין בידוד לאיטום כאשר נתבקשתי להגיש הצעות מחיר מתוקף תפקידי או ברצון לבצע איטום ופניה לקבלן בידוד וכן להפך . כמו כן ראוי לציין שאתרים רבים לרבות לוחות בעלי מקצוע , דפי זהב ,מנועי חיפוש ,וכן פרסומים שונים של חברות או קבלנים העוסקים בתחום הבידוד ואיטום אינם מפרידים בין איטום לבידוד אלה כוללים אותם יחד או מפרסמים תחת קטגוריה בידוד מוצרי איטום וכן להפך . ראוי גם כן לציין שאכן ישנם חומרי איטום שמעניקים גם בידוד תרמי באופן מסוים כגון : פוליגג להלבנה לגגות , מולטיגג של חברת ביטום ועוד........... אבל הם אינם מחליפים את חומרי הבידוד כגון התזת פוליאוריתן על הגג וכמובן להפך . איטום חומרי איטום או ביצוע איטום נועד למנוע מעבר של מים או כל חומר נוזלי בין נקודה אחת לשנייה. לדוגמה : איטום גג ע"י פוליגג או כל חומר אקרילי אחר לאיטום ימנע מעבר של מים בין רצפת הגג לתקרה של המבנה ואכן גם יעניק במידה מסוימת גם בידוד תרמי לגג כאשר המטרה של החומר ויש לזכור הנו איטום ולא בידוד תרמי . שיטת ההלבנה לגגות זוהי השיטה הכי מהירה וזולה לגגות חשופים מכיוון שלרב הצרכן מעוניין לחסוך את יישום הפוליאוריטן ואו הקלקר או כל חומר בידוד אחר והיא מתבצעת לרב בסיום של איטום הגג שהחומר "מנוצל" גם להעניק בידוד תרמי כגון בזיפות גג על ידי זפת שחורה או יריעות ביטומניות בידוד תרמי חומרי בידוד תרמי נועדו למנוע בזבוז אנרגיה ואו לשמר את האנרגיה בצנרת או במיכל בעת שלבי הייצור או הולכת האנרגיה מנקודה אחת לשנייה . ולא מיועדים כלל למצבים בהם נדרש איטום למעבר או חדירה של מים . לכן אדם הרוצה לבצע איטום ראוי ונכון שיבדוק שהקבלן או החברה אליה פנה אכן הנם קבלני איטום מוסמכים ולא קבלן שמעוניין בעבודה וימכור את עצמו כקבלן איטום . המלצה אישית היא פשוט להבין מה אנחנו רוצים למנוע מעבר אנרגיה חום/קור או מעבר מים כדי לדעת ולהבחין בין שני נושאים איטום = מעבר מים נוזלים ובידוד = מעבר אנרגיה חום או קור הנושאים הנ"ל אומנם לפעמים קשורים אחד בשני אך באותה נשימה גם שונים מאוד אחד מהשני .

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -