menu תפריט קטגוריות

אנרגיה סולארית – לכל בעיה יש פיתרון

המושג "אנרגיה סולארית" נשמע כיום כמעט בכל מכון מחקר כאחד הפתרונות הבולטים ביותר לטיפול במשבר אליו נקלע למעשה כל כדור הארץ

לחץ לפרטי כותב המאמר

אכן, בעשורים האחרונים החלה לחלחל בקהילה האקדמאית ולאחר מכן בציבור הרחב התובנה כי אם נמשיך בתרבות צריכת האנרגיה שהחלה במאה העשרים, בתוך מספר עשורים בודדים כוכב הלכת היפה שלנו יהפך למשהו אחר לגמרי. במילים אחרות, ללא אנרגיה ירוקה ילדינו ונכדינו ימצאו את עצמם חיים בכוכב לכת מזוהם, חסר עצים וצמחיה, וללא נפט אותו יוכל לצרוך לצרכים שונים (זאת מאחר ובני זמננו צרכו את כולו ולא השכילו לפתח פיתרונות אנרגיה חלופיים).

הציבור, אם כן, מצביע ברגליים, זאת חרף אטימות מסויימת מצד השלטונות ובעלי ההון והאינטרסים – תושבי כדור הארץ מעוניינים בפיתוח אנרגיה ידידותית לסביבה, אשר תותיר את עולמנו נקי ובריא לדורות הבאים. וכאמור, אנרגיה סולרית הוא אחד הפתרונות הפופולאריים ביותר.

אנרגיה סולרית – ידידותי, יעיל ועכשיו גם נגיש

אנרגיה סולארית איננה רעיון חדש. למעשה, כבר לפני אלפי שנים הבינו אבותינו את כוחה הגדול של השמש כמקור אנרגיה, ורתמו אותה למגוון שימושים (כולל שעון שמש, הדלקת אש, איתות, בישול ועוד). במהלך המאה העשרים פותחו מערכות סולריות ליצור חשמל בצורתן המודרנית, והפוטנציאל העצום הגלום במערכות כאלו עורר תדהמה בקהילה המדעית העולמית. אנרגיה סולרית הייתה מקור אנרגיה בלתי מתכלה, לא מזהם ויעיל במיוחד. שלל פיתוחים המבוססים על מערכות אנרגיה סולרית לא אחר לבוא – החל ממערכות לחימום מים ובישול, דרך מכוניות ואף מטוסים המונעים על ידי חשמל סולרי ועד לתחנות כוח המבוססות על אנרגיה זו. אולם למרות כל היתרונות הגלומים במערכות חשמל סולארי נראה כי העולם – או לפחות מנהיגיו – המשיך כמנהגו, והתחום של אנרגיה סולארית הפך להיות נחלתם הכמעט בלעדית של מדענים וסטודנטים למדע.

חשמל סולארי – העולם ירוק יותר, היתרה בחשבון גדולה יותר

אף עפ פי כן, חשמל סולארי, כמו השמש, לא כבה. העשורים האחרונים, בהם המודעות לצורך בהפקת מקורות אנרגיה ירוקה העמידו שוב את הנושא של אנרגיה סולארית באור הזרקור. הממשלות והתאגידים החלו להתעניין בנושא יותר ויותר, מענקי מחקר הוענקו לחוקרים, וכיום אנרגיה סולרית הפכה להיות נגישה יותר מאי פעם גם לצרכן הביתי.

אכן, כיום יותר ויותר בתי אב בעולם ובישראל רוכשים מערכות אנרגיה סולארית ביתית. מערכות שכאלו למעשה מעניקות לבית האב שרכש אותן עצמאות אנרגטית – בית האב איננו תלוי יותר ברשת הארצית או המקומית לשם קבלת אנרגיה, אלא מבוסס על אנרגיה סולרית נקיה, יעילה ולמעט רכישת והתקנת המערכת - חינמית לחלוטין. ובנוסף לכל זאת, תודות לתקנות מדינת ישראל, את עודפי האנרגיה אשר תייצר מערכת אנרגיה סולארית ביתית (וסביר להניח שהיא אכן תייצר...) מחוייבת חברת החשמל לרכוש מבית האב. במילים אחרות – התקנת מערכת חשמל סולרי בביתך תעזור להפוך את העולם לירוק יותר, תמחק כליל את חשבון החשמל שלך, ו גם תניב לך כסף כל חודש...

 

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -