menu תפריט קטגוריות

אנרגיה סולארית – אלוהות או מקור אנרגיה...?

בימי קדם לא ידעו אבותינו על אנרגיה סולארית, אולם הם כן היו מודעים לכך שהשמש היא אחד האלמנטים העוצמתיים ביותר שקיימים בעולם

לחץ לפרטי כותב המאמר

לפיכך, אנו נתקלים שוב ושוב בתרבויות בהן השמש נסגדה כלא פחות מאל – תרבויות דרום אמריקה הקדומות למשל התבססו על פולחן השמש, וקרוב יותר אלינו נסגד אל בשם "שמש" במסופוטמיה העתיקה.

מן הסתם הקדמונים לא ידעו דבר וחצי דבר על חשמל סולרי, או אפילו על חשמל מכל סוג שהוא, אולם אבותינו לא היו בורים כלל וכלל, וניכר מעצם נשיאת עיניהם ותפילותיהם אל השמש כישות אלוהית שהם ראו בה כמקור עוצמה וכוח.
אולם נראה שהאנושות עצמה עיניה למשך מספר אלפי שנים ופקחה אותן רק לאחרונה, שכן רק בעשורים האחרונים החלו מדענים להבין כי אנרגיה סולרית היא מקור לחשמל זול ויעיל, והחלו לרתום אנרגיה זו לשימושים פרקטיים.
 
אנרגיה סולרית – כאשר העולם פוקח עיניים
 
בקהילת המדענים והחוקרים כבר כמעט ואין ספק כי אנרגיה סולרית היא מקור כמעט אין סופי של אנרגיה ירוקה, יעילה וזולה. אולם מה שמהווה כמעט קונצנזוס מזה עשורים בקרב המשכילים חלחל רק לאחרונה לתודעת מנהיגי הציבור. אף על פי כן, מוטב מאוחר מאשר לעולם לא, ולמרבה השמחה כיום יותר ויותר ממשלות מכירות בפוטנציאל אשר אנרגיה סולארית צופנת בחובה. לפיכך, בשנים האחרונות ניתן לראות ברחבי העולם יותר ויותר פרוייקטים ממשלתיים המבוססים על מערכות אנרגיה סולארית – החל מקולטי קרני שמש על פנסי רחוב, דרך שילוב מערכות סולאריות לייצור חשמל בבסיסי צבא, ומשרדי ממשלה, ועד להקמת תחנות כוח שלמות המבוססות על ניצול אנרגיה סולרית.
כל הפרויקטים הללו המבוססים על מערכות אנרגיה סולארית למעשה מקטינים את הצורך של הממשלות המממנות אותם להסתמך על תחנות כוח המבוססות על נפט או פחם, וכך לצרוך חשמל זול ונקי יותר. נראה, אם כן, שמרבית העולם המתוקן צועד בצעדי ענק לקראת התבססות גדולה על אנרגיה סולרית, או סוגים אחרים של אנרגיה ידידותית. ומה המצב בארץ ישראל...?
 
חשמל סולרי בישראל – מספיק בקושי
 
למרבה הצער, אנרגיה סולרית עדיין לא נפוצה מספיק במדינת ישראל. אמנם מכוני מחקר ומדענים ישראלים הם המובילים בעולם בפיתוח מערכות אנרגיה סולארית, אולם נראה שנכון להיום השלטון ובעלי ההון והשררה במדינת ישראל עוד לא עשו את המהפך המחשבתי הדרוש לשם פיתוח מקורות אנרגיה ירוקה כמו אנרגיה סולארית על חשבון מקורות אנרגיה יקרים ומזהמים יותר, כמו נפט.
 
ניתן לקוות שביום מן הימים (ובתקווה יום זה יגיע בקרוב...) מנהיגינו ישכילו להבין את החשיבות של אנרגיה ידידותית לעתיד המדינה ולכוכב הלכת כולו. אולם עד אז, נראה כי נאלץ להסתפק בפרוייקטים בודדים המבוססים על חשמל סולארי במדינה. זאת, כמובן, בנוסף לאזרחים פרטיים אשר השכילו להתקין בביתם מערכות אנרגיה סולארית, ולפיכך תורמים לאיכות הסביבה באופן משמעותי וחוסכים אלפי שקלים בשנה על חשבון החשמל אותו אין הם משלמים.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -