menu תפריט קטגוריות

מדריך להסכם גירושין

הליך הסכם גירושין

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 08/03/2020


הליכי הסכם גירושין

עקב העומס המוטל על מערכת בתי המשפט, רבים הם הסכסוכים המופנים על ידי בית המשפט לגישור. בבתי משפט רבים פועלת מערכת ניתוב תיקים, המפנה לגישור תיקים הנראים ראויים לכך, עוד בטרם נקבע להם תור לדיון בפני שופט.

הליכים משפטיים הנוגעים לענייני משפחה הינם טעונים, מורכבים ורגישים. המונחים על ידי עורכי דין מיומנים.

ניתן לחלק באופן גס זוגות בהליכי גירושין לשתי קבוצות: בני זוג המונעים מתוך רגשות כמו נקמה או כעס אשר מוכנים לעשות הכול כדי לפגוע בצד השני, להם יתאימו בד"כ הליכים בפני ביהמ"ש בליווי עו"ד או טוען רבני בפני בית הדין הרבני. הליך גירושין זה ארוך ומלווה בד"כ במריבות אינסופיות הטחת האשמות ו"משחקי כוח", הנגרמות עקב המתח הרב הנוצר אצל הצדדים.

הקבוצה השנייה מורכבת מבני זוג אשר מבינים כי הפרידה, על כל המשמעויות הקשות המלוות אותה, יכולה להתבצע בדרך של שלום ונועם, וכי עדיף למזער את הנזקים הנגרמים להורות כשלעצמה ולמשפחה באמצעות תקשורת בוגרת ועניינית המוכוונת ליצירת פתרונות למצב החדש שנוצר. קבוצה זו תבחר בד"כ בהסכם גירושין - בהליך של גישור.

הליך הגישור הוא הליך של דיון פתוח, חופשי וברוח טובה, היכול להימשך אף מספר ישיבות. בניגוד להליכים כגון בוררות, או פסק דין על דרך הפשרה, יכול המגשר להיפגש עם כל  צד בנפרד ולשמוע את דעתו. אף כי אינה מחויבת בכל מקרה, מרבית המגשרים משתמשים בה. דברים הנאמרים למגשר נשמרים בחיסיון מוחלט, וישיבה במעמד אחד הצדדים היא דרך טובה לרדת לסוף דעתם, לחשוף מידע רגיש ועמדות שהיו מודחקות, מבלי שיהיה חשש כי אלו ישמשו את הצד השני, אלא ישמשו רק את המגשר ככלי לקידום הסכסוך לקראת פתרונו.

מטרתו של הסכם גירושין הינה להסדיר את מכלול ענייני הגירושין בין בני הזוג בכל אחד מהתחומים הבאים:

1. לקביעת ענייני המשמורת - אפוטרופסות,  דרכים לקבלת החלטות הנוגעות לילדים כגון עיצוב הערכים, ומקום לימודים והסדרי ראיה וביקורים בימי שגרה ובזמן חופשות וחגים.

2. לקביעת סך דמי מזונות הילדים - קביעת גובה התשלום של המזונות ואופן תשלומן.

3. לקביעת חלוקת רכוש נכסים וכספים, זכויות סוציאליות, דירת המגורים.

4.  להסדרת הגט בבית הדין הרבני.

בני זוג המעדיפים לסיים את הסכסוך ולחתום על הסכם גירושין באופן מהיר ומכובד יכולים לחסוך מעצמם ומבני משפחתם עוגמת נפש רבה, והוצאות כלכליות מיותרות.

עפ"י חוק יחסי ממון בין בני זוג, לאחר שהצדדים חותמים על הסכם גירושין,אנו מגישים אותו לאישור בפני בית הדין הרבניוההסכם מקבל תוקף של פסק דין.

לסיום: התמיכה בכל אחד מבני הזוג חשובה ביותר לצורך יציאה ממשבר הגירושין. מחקרים שפורסמו מראים שהני הזוג חשים תחושת אובדן בתהליך הגירושין הקרובה לתחושה הנוצרת בזמן מוות של אדם קרוב. לכן, כהתמודדות עם המצב, המשפחה החברים ויועצים אחרים מסייעים לבני הזוג. ובכך תהליך הגישור מסתיים בהצלחה

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -