menu תפריט קטגוריות

כמה עולה להתגרש?

סך הכל לתשלום -690 ₪

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 07/03/2020


כמה עולה להתגרש?

זוגות נשואים רבים, נאלצים בשלב מסיום של החיים להיפרד. גירושין בהסכמה הם אמורים כלפי זוגות שהגיעו להסכמות עקרוניות בעניין הגירושין. ההסכם אמור להיות מסוכם בכתב ובו תצטרכו לפרט בניכם את ההסכמות אליהן הגעתם בכל הנוגע למשמורת הילדים, הסדרי ראיה, מזונות, חלוקת הרכוש, וויתורה של האשה על כתובה וכל נושא משותף בניכם.

לזוגות אשר לא הצליחו להגיע להסכמה בכוחות עצמם, יפה כי תיגשו למגשר לעזרה מינימאלית בגיבוש ההסכמות בניכם. (המגשר לא אמור לדעת על סיבת גירושיכם, הוא יכבד את החלטתכם. דבר זה יקל עליכם כבני הזוג לסיים את דרככם כידידים).

סך הכל לתשלום -690  ₪

גירושין בהסכמה: עלויות אגרות בבית הדין הרבני  עומדות על ₪690 בלבד.  (נכון ל-2010).

סכום זה כולל בתוכו פתיחת תיק ואישור הסכם הגירושין (₪230), סידור גט (₪230) והוצאת שתי תעודות גירושין (₪230 כל אחת).

זוגות שבחרו לאשר את הסכם הגירושין בבית המשפט לענייני משפחה תמורת ₪431, (במקום 230 ₪ בבית הדין הרבני) יעלה לו סה"כ ₪892.

אישור ההסכם וקבלת הגט בד"כ נעשים ביום אחד [אחר פרידה מוחלטת בין בני הזוג במשך שבועיים, זאת אומרת לגור בדירות נפרדות ללא מגע אינטימי]. הליך בירוקראטי זה תופס בד"כ את כל הבוקר בין בכותלי בית הדין, ולכן תשכללו בנוסף לאגרות גם יום עבודה.

מכיוון שהכול נכתב ומפורט כאשר הולכים על הסכם גירושים, חוסכים אנו על הרבה כסף, הרבה צער, כאב וסבל של תביעות הדדיות בין בני זוג. 

הסכמי גירושין נועדו להיפרד בצורה יפה ולא ללכת אל הלא נודע ועם הרבה מריבות בבתי המשפט ומערכת החוק. כך שאם אנו עושים את זה, נעשה את זה כמו שצריך.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -