menu תפריט קטגוריות

מזוזה לפי בחירה.

מזוזה חדשה ניתן לבחור מתוך מגוון אדיר של סוגים וסגנונות. כמו בתחומים אחרים, הבחירה איננה חסרת משמעות.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 04/03/2020


בחירה ואמירה.

תרבות השפע מאפשרת לנו לבחור בין מגוון מוצרים. העידן שבו אנו חיים הוא עידן שבו ניתנת לצרכנים האפשרות לבחור בין סוגים שונים של אותו מצרך. הצרכן בוחר את הסוג המועדף עליו לפי התקציב שיש לו וגם לפי אמות מידה אחרות. לאנשים שונים יש העדפות שונות והם קונים דברים שונים. אנחנו איננו לובשים את אותם הבגדים, אוכלים את אותו האוכל, קוראים את אותם ספרים או שומעים את אותם השירים. אנחנו גם לא בוחרים באותה מזוזה כאשר מגיע הזמן לקבוע מזוזה בפתח הבית. בשוק ניתן כיום לבחור מזוזה מתוך מגוון עצום של סוגים וסגנונות. כאשר אנחנו בוחרים מזוזה מתוך ההיצע הקיים הבחירה שלנו יכולה ללמד על הקבוצה החברתית שלה אנו משתייכים – או רוצים להשתייך – על המעמד החברתי שלנו ועל תפיסת העולם שלנו. אין הכוונה פה להציג איזושהי חלוקה מדעית מבוססת על מחקרים אלא רק להצביע על כמה אפשרויות שקיימות היום בשוק כשאנו באים לבחור מזוזה.

ימין או שמאל?

מזוזה יכולה לבטא את תפיסת העולם הפוליטית של דיירי הבית (או לפחות את זו של האדם שאחראי על בחירת מזוזה לבית.) כיום ניתן לרכוש מזוזה שעליה יש כיתוב מעבר למקובל במסורת היהודית. בנוסף לאותיות שין, דלת ויוד אפשר להוסיף למזוזה פסוק שיבטא איזה רעיון חשוב ומשמעותי. אפשר לנחש שאם נראה מזוזה שעליה כתוב "בקש שלום ורדפהו" הרי שמדובר בבית של שמאלנים. לעומת זאת מזוזה שעליה כתוב "אתה בחרתנו" אופיינית יותר לבית שהדעות הימניות שולטות בו. גם ציורים שונים על בית מזוזה יכולים ללמד על השקפת העולם של הדיירים: קשת צבעונית או ירושלים הבנויה; אפשר לנחש איזו דעות פוליטיות ייוחסו לכל אחת מהתמונות.

עשיר ועני.

ההשקעה בקניית מזוזה יכולה כמובן ללמד על היכולות הכספיות של דיירי הבית. מי שמעוניין היום לקנות מזוזה יכול לבחור מתוך קשת רחבה של מחירים. ישנם אנשים שחשוב להם להציג את העושר שלהם ברבים ולכן הם מחפשים מזוזה שתעיד לעיני כל שמדובר בבית שבו גרים אנשים עשירים. כידוע, בעסקים לעיתים חשוב להציג חזות מצליחה, והרבה משרדים ובתי עסק מעוצבים כך שישדרו את המסר של הצלחה ועושר ורווחה כלכלית. גם בחירתה של מזוזה מתאימה יכולה להוסיף לעיצוב המבוקש. מזוזה שנראית יקרה תסייע למיתוג של בית העסק כמקום שבו שורה ההצלחה.

שמרנות ומודרניות.

סגנון של מזוזה יכול להיות קשור לאופי הבית. בבית שמרני תינתן עדיפות לבחירת מזוזה בעלת סגנון שנתפס כמסורתי: צבעים צנועים, שימוש בכסף או בזהב, אותיות כפי שהיה נהוג בבית אבא. אך גם מי שמעוניין לבחור מזוזה שתביע איזו אווירה מודרנית יותר יכול למצוא את מבוקשו. מזוזה צבעונית או בעיצוב חדשני שמשלב חומרים בלתי צפויים (מתכת מעובדת, קרמיקה ייחודית וכדומה) תוכל למלא את מבוקשו של הקונה המודרני. אמנם מזוזה שעליה חקוק שם קבוצת הכדורגל האהובה על דיירי הבית עוד לא נצפתה בשוק אך ניתן לצפות שמישהו כבר חשב על הרעיון לנוכח הרווחים שיוזמה מסוג כזה עשויה להביא. מדוע כיפות עם שמות של קבוצת כדורגל ניתן למצוא בחנויות אבל מזוזה כזאת נעדרת עדיין מהשוק? אל דאגה, שוק המזוזות ממשיך להתפתח ובסופו של דבר כל אחד יוכל למצוא מזוזה שמתאימה למאוויי נפשו.  

 

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -