menuתפריט קטגוריות
workשעות עבודה

עיסוי זוגי בבית הלקוח

חוויה זוגית משנה מציאות מבלי לצאת מהבית

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 13/08/2020


שבירת שגרה, הרגעות, ועלייה על מסלול החלמה בעזרת עיסוי זוגי בבית הלקוח

עיסוי זוגי בבית הלקוח, הוא אחת מהדרכים המומלצות ביותר ליצירת חוויה משותפת לבני זוג. חווית העיסוי בה כל אחד מבני הזוג מקבל תשומת לב טיפולית מיוחדת. התייחסות ישירה למצבו הייחודי. תהליך העיסוי מלווה לצד החוויה האישית, התהוות מרחב אנרגטי זוגי של רגיעה והחלמה.

עיסוי זוגי בבית הלקוח

אז למה דווקא עיסוי זוגי בבית הלקוח - בבית שלכם ולא במקום אחר?

במקרים רבים היציאה של שני בני הזוג אל מחוץ לבית בו זמנית לקבלת עיסוי זוגי כרוכה בהיערכות מורכבת עד בלתי אפשרית ולכן מוותרים עליה.

עיסוי זוגי בבית הלקוח מאפשר תהליכי התארגנות הרבה יותר פשוטים. אתם קובעים זמן שמתאים לכם ואנחנו מגיעים לביתכם עם כל מה שנחוץ. כל מה שנותר לכם הוא להתמסר לתהליך העיסוי הזוגי ולתת לנו לטפל בכם.

בנוסף לכך תהליך העיסוי הזוגי שמתרחש בבית מחולל תהליכים שוברי שגרה, שינויים משמעותיים שלהם ערך מוסף בפני עצמו.

כמו בכל עיסוי גם בעיסוי זוגי בבית הלקוח לצד תהליכי ההחלמה הפיזיים המתרחשים בזמן הטיפול מתרחשים גם תהליכים עמוקים יותר.

מפגש עיסוי זוגי בבית הלקוח משמש במקרים רבים, כאקורד פתיחה לתהליך הדהוד מתמשך של תחושות התחדשות, שינוי, והחלמה. השפעותיו של העיסוי הזוגי חורגות הרבה מעבר למימד הפיזי, ומשמשות מנוף גם להתמודדות עם אתגרים שאינם פיזיים דווקא.

כאשר מתרחש עיסוי זוגי בבית הלקוח, ההשפעה חורגת ועוטפת גם את יתר בני המשפחה (כאשר ישנם כאלה). "הבית" כולו נטען באנרגיות חדשות משותפות לשני בני הזוג. זהו במרבית המקרים תהליך מעצים ומחזק למערכת הזוגית.

עיסוי זוגי

מה קורה לכל אחד לחוד וגם לשניכם ביחד כש העיסוי הזוגי הוא בבית הלקוח

תהליך העיסוי הזוגי, בו מתרחש טיפול בו זמנית, בשני בני הזוג. מעורר תהליכי שינוי, החלמה, הטבה, ותחושות של רגע מיידיות. אולם, השפעותיו של עיסוי זוגי בבית הלקוח, ניכרות לעיתים גם ימים רבים לאחר מכן.

לתהליך עיסוי זוגי, ללא קשר אל טכניקת הטיפול שנבחרה, השפעות מידיות במימד הפיזי: הקלה או הכחדת כאבים, הגדלת טווחי תנועה, שחרור כיווצים שרירים ועוד.

כמובן שניתן להתמקד בטיפול בפתולוגיות פיזיולוגיות ספציפיות יותר על ידי שימוש בעיסוי רפואי. שמאפשר לנו להתמודד, להקל ולהתחיל בתהליכי החלמה גם בפתולוגיות כרוניות ו/או מצבים אקוטיים זמניים.

אלו הם תהליכים טיפוליים שנתאים במדויק למצבו של כל אחד מבני הזוג. לדוגמא: במקרים רבים אחד מבני הזוג, זקוק לעיסוי שוודי. הוא צריך שחרור מתחים מצטברים בשרירים בעיקר בחלק הגוף העליון, שכמות, צוואר, כתפיים וידיים לצד תחושת מתח כללית. בו בזמן בן/בת הזוג, מתמודדים עם בעיות עיכול, לחצים בגב התחתון למשל.

אנו נתאים לכל אחד מבני הזוג את הטיפול הראוי. כיום מקובל לשלב אלמנטים מטכניקות טיפול מגוונות על מנת לתת מענה מדויק ככל האפשר מצוקתו של המטופל.

עיסוי זוגי בבית הלקוח

מצבים שבהם עיסוי זוגי בבית הלקוח מומלצים

ישנם מצבים פיזיים ברורים שבהם כדאי להיעזר בעיסוי זוגי בבית הלקוח. חיי השגרה בחברה בה אנו חיים עמוסים ואינטנסיביים ביותר. לעיתים לא מצליחים בני הזוג להתפנות משגרת היומיום. מצב זה אופייני מאוד להורים שלהם ילדים צעירים בבית למשל.

אנו מכירים את הזוגות הורים שרק מחכים שאחרון הילדים נירדם, והם יוכלו לפנות לעניינים שאינם נוגעים לטיפול בילדים. לעיתים אם ההורים אינם עובדים בשישי. כאשר הילדים במסגרות החינוכיות זה הזמן היחיד הפנוי להם וג הוא מוקדש פעמים רבות ל"סידורים".

קשה לשבור את השגרה. עיסוי זוגי בבית הלקוח נועד לאפשר לכם ליהנות משינוי משמעותי מבלי לשנות מקום. זהו מענה לצורך להתערסל בידיו האמונות המטפלות. של מישהו, רק לשם הפגת המתחים מחיי היומיום.

המצב הנוסף הוא כאשר בני הזוג חווים בעיות בריאותיות אשר ברבות מהן ניתן לטפל בעזרת עיסוי רפואי משולב. העיסוי הרפואי המשולב הוא הבסיס לעיסוי זוגי כאשר יש לכל אחד מבני הזוג צורך טיפולי שונה.

גם כאשר מדובר בעיסוי זוגי כמענה לבעיות בריאותיות אקוטיות. תהליך הטיפול המקבי בשני בני הזוג הוא בעל ערך החלמתי משמעותי ביותר.

מניסיוננו במקרים רבים, אנו מקבלים פידבקים, על כך כי המיוחד בעיסוי זוגי בבית הלקוח הוא, שיחד עם החוויה האישית מתרחשת חוויה זוגית כה עוצמתית שמשאירה את עקבותיה המבורכים בחיי היומיום הזוגיים.

חזור למאמרים

אולי יעניין אותך משהו מהרשימה:

מדריכים ועסקים כותבים

משרד אדריכלים בדרום מהווה כלי חשוב מאין כמוהו בתהליך הפיתוח המואץ העובר על חלקה הדרומי של מדינת ישראל. ...


בחלק זה של ישראל מצויות עתודות הקרקע הגדולות ביותר אשר מחכות לשלב בו ינגסו שיני הבולדוזרים באדמה כחלק מהכנת הקרקע לבנייה והקמת תשתיות. משרד וותיק של אדריכ...

רכשתם ארון איקאה או רהיט להרכבה עצמית (DIY) ונתקלתם בקושי? אנחנו כאן לעזור, עצ-בעות מתמחים בהרכבת ארונות איקאה והרכבת רהיטי א...


לבירורים והצעות מחיר התקשרו - 058-4331994, נשמח לעמוד לשירותכם. הרכבת רהיטי איקאה והרכבת ארונות איקאה בבית הלקוח הרכבת ארונות איקאה אפשר לעשות באופן עצ...

להתגרש בטוב זה לא שם של סרט זאת אופציה מציאותית...


איך מתגרשים יפה גם כשיש ילדים, נכסים משותפים ירושות ואכזבות? איך מתגרשים יפה היא שאלה שהתשובה עליה יכולה לשנות את מסלול חייהם של שני בני הזוג.גם מתוך מסך ...

עיסוי רפואי משולב עם טכנולוגיית PEMF Therapy...


השילוב המיטבי לטיפול במצבים קליניים אקוטיים ומצטברים בתחום האורתופדיה פיזיולוגיה ועוד עיסוי מסאג רפואי בטכניקות עיסוי מסורתיות ובשילוב PEMF Therapy הוא מס...

חידושים ויתרונות בהתפתחות הטכנולוגיה בעולם מוצרי הספיגה ...


השימוש במוצרי ספיגה למבוגרים עולה מדי שנה. בריחת שתן כיום הוא דבר נפוץ מאוד גם אם לא שמעתם על זה כי המון אנשים מתביישים. כיום כשליש מהנשים מעל גיל 40 סובל...

הכל על מיסוי הנדל``ן בפורטוגל, מיסוי יחידים, שכר דירה, רווח הון והשקעות....


הקדמה פורטוגל היא רפובליקה דמוקרטית הממוקמת על חצי האי האיברי בדרום מערב אירופה, שגובלת באוקיאנוס האטלנטי במערב ובדרום וספרד במזרח ובצפון. פורטוגל מחולקת ...

האם יש מגבלה לגובה המסלעה שניתן לבנות?...


הפרשי מפלסים המחייבים לתכנן לגובה קיר תומך במקום מסלעה. מסלעה בגובה קיר תומך ניתנת לתכנון והקמה בתנאי תוואי מסוימים אך אינה יכולה להיות חלופה תמיד.גובה ...

לפעמים זאת דווקא הדרך הקלה וזולה יותר...


למה בחירת עורך דין גירושין מתאים יכולה להיות משמעותית גם כאשר יש הסכמות? עורך דין גירושין הוא לעיתים מורה הדרך המתאים ביותר. למציאת המסלול הטוב ביותר על...
קישורים מומלצים link
מאמרים אחרונים more
כרטיסי עסק חדשים more
עודכנו לאחרונה more
המלצות אחרונות more
עסקים מפרסמים מודעות דרושים בפרוסייטס more

 • כרטיסי עסק חדשים דרושות דוגמניות
 • כרטיסי עסק חדשים דרושים עובדים לעב ...
 • כרטיסי עסק חדשים אחראי/ת ניהול ספקי ...
 • כרטיסי עסק חדשים עובדי חנות, דלפק ו ...
 • כרטיסי עסק חדשים 50% משרת קידום אתרים
 • כרטיסי עסק חדשים 50% משרת מעצב/ת גר ...
 • כרטיסי עסק חדשים פינוי פסולת-נהגים
 • כרטיסי עסק חדשים דרושים ודרושות לע ...
 • כרטיסי עסק חדשים דרושים סטודנטים או ...
 • כרטיסי עסק חדשים לעבודה מהבית בייעו ... • עוד בפרוסייטס more