menu תפריט קטגוריות

מכלב מושך לכלב ללא רצועה

אתם מרגישים שהיציאה עם הכלב לטיול נהייתה משימה בלתי אפשרית, הכלב מושך לכל הכיוונים ואינו מקשיב לכם? אל תתייאשו הכלב בסך הכל צריך לעבור אילוף בסיסי כדי ללמוד פקודות שישנו את חייכם ואת חייו.

לחץ לפרטי כותב המאמר

אילוף כלבים ליצירת הרמוניה עם כלבכם

ניתן להימנע מצעקות וריבים ברשות הרבים על ידי אילוף כלבים

אילוף כלביםשיטת האילוף של משה אנגלברג בעל ניסיון של 50 שנה בתחום אילוף כלבים, יעזור לכם לבנות ולהעצים את הקשר שלכם עם הכלב. על ידי פיתוח הדרגתי של הבנה ותקשורת תקינה ביניכם לבין כלבכם. לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון: 03-9711111

כשאתה מסתובב בפארק או בשכונה ואתה רואה אנשים הולכים עם הכלב ללא רצועה, אינך מבין כיצד הכלב כל כך ממושמע. הכלב אינו רודף אחרי חתולים, לא נובח, מקשיב לפקודות והולך צמוד לבעליו. רק אצלך כל יציאה מהבית עם הכלב הופכת לבלתי נסבלת מפני שהכלב מושך אותך לכל כיוון אפשרי, נובח על חתולים וכלבים ולפעמים גם על אנשים, תחושת הייאוש והתסכול גורמת לך לחשוב שאולי כדי לחפש לכלב בית אחר.
אל תמהר.

תהליך אילוף כלבים מקצועי יביא גם את כלבך לתפקוד רצוי.

איך גורמים לכלב להיות ממושמע

אילוף כלביםכלב ממושמע זה כלב מאולף, לא קיים כלב שנולד ממושמע, כדי לגרום לכלב להקשיב ולציית לפקודות שלך עליו לעבור אילוף בסיסי המאפשר לו ללמוד פקודות בסיסיות כמו: שב, ארצה, אלי רגלי וכדומה. אילוף בסיסי חשוב לא רק לכלב אלא גם לבעלים, בעל הכלב צריך ללמוד להיות דומיננטי ולהראות שהוא זכר אלפא במשפחה והוא השולט.
כלבים הם חיות אשר חיות בלהקה. הם מצייתים לראש הלהקה. בטבע זהו כלב זכר אלפא. במקרה של כלב ביתי זה אמור להיות אתם הבעלים (גבר או אישה). ברגע שלכלב לא ברור מי המנהיג (כי אין מישהו דומיננטי) הוא לוקח על עצמו באופן טבעי, את המנהיגות ועושה מה שהוא חושב לנכון. לדוגמא בטיולים הכלב מושך אותך לכל מיני מקומות כי הוא מריח את הכלב שעבר שם לפני ומקבל נתונים על אותו כלב מריח של השתן או הצואה. דוגמא נוספת הכלב נובח על אדם זר ברחוב - הכלב בסך הכול מגן (על חבר מהלהקה) מפני סכנה, זה יכול להיות מפני שאותו אדם הולך מהר והכלב חושב שאותו אדם רוצה לתקוף. אילוף בסיסי חשוב להגדרת הדומיננטיות של הבעלים ושיפור התקשורת והבנה טובה בין הכלב לבעליו. אילוף כלבים בסיסי יעשה פלאים להרמוניה בבית ומחוץ לה.

השלב הבא - טיול ללא רצועה

אילוף כלביםכדי להגיע לשלב של טיול עם הכלב ללא רצועה, על הכלב לעבור קודם אילוף כלבים בסיסי. רק אחרי שהכלב מכיר ומציית לכל הפקודות ניתן לעבור לשלב הבא שהוא אילוף מתקדם.
שלב ראשון באילוף מתקדם, עובדים כאשר הכלב קשור ברצועה ארוכה, ומאתגרים אותו עם פקודות חדשות כמו גלגול, תן יד וטריקים שונים. לבסוף עוברים להליכה ללא רצועה ופקודות ממרחק כמו פקודת שב ממרחק, ארצה ממרחק, פקודת עזוב ולא לגעת באוכל. אנו תמיד אומרים - כלב מאולף הוא כלב מאושר. אם גם אתם רוצים לצאת עם הכלב לטיול רגוע ללא משיכות או לטיול ללא רצועה. אנו בחוות הדוד משה מתמחים באילוף בסיסי ואילוף מתקדם לכל סוגי הכלבים. לקביעת אילוף כלבים ולפרטים נוספים התקשרו לטלפון: 03-9711111 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -