menu תפריט קטגוריות

פנסיון לכלבים לטווח ארוך

פנסיון לכלבים לטווח ארוך מתאים לאנשים אשר מחפשים פתרון עבור הכלב לתקופה ארוכה.

לחץ לפרטי כותב המאמר

פנסיון לכלבים לטווח ארוך

ההגדרה של פנסיון לכלבים, הוא מקום אשר מעניק טיפול על בסיס יומיומי לכלבים. רוב הכלבים שנכנסים לפנסיון הם כלבים שבעליהם נעדרים מהבית לתקופה קצרה.

ישנם כמה סוגים של פנסיונים לכלבים:

פנסיון לכלבים פתוח - בסוג פנסיון זה הכלבים נמצאים בכלובים מרווחים עם פינה מקורה לשינה, פינה אוכל ופינה המתאימה לעשיית צרכים. הכלבים מקבלים 2 טיולים ארוכים ושעת משחק לפריקת אנרגיות. ברוב המקרים בכל כלוב 2 כלבים אשר עברו התאמה לפי גזע, מין וגיל.
פנסיון לכלבים פתוח ללא כלובים - בסוג פנסיון זה הכלבים שוהים בשטח פתוח ומגודר, כאשר ברשותם מקום מקורה למחסה מפני גשם והשמש.
פנסיון כלבים ביתי - בסוג פנסיון זה הכלבים שוהים בתוך בית פרטי. כאשר ישנה כמות מוגבלת של כלבים השוהים בו זמנית בדרך כלל עד 6 כלבים. ישנם פנסיונים ביתיים שאינם מקבלים כלבים גדולים או כלבים מגזע מסוכן.פנסיון לטווח ארוך

למי מתאים פנסיון לכלבים לטווח ארוך

הכוונה לפנסיון לטווח ארוך הוא שהות הכלב החל מחודש ימים עד שנה ולפעמים יותר. ישנם לא מעט סיבות מדוע אנשים מחליטים להכניס את הכלב לפנסיון לטווח ארוך, חלק מהסיבות העיקריות הם טיולים ארוכים עם המשפחה בחו"ל כמו טיול בר/ת מצווה, נסיעה לחו"ל מטעם העבודה (שליחות) לשנה ויותר. שמענו גם על אנשים שקנו דירה על הנייר, עקב מחסור בכסף לצורך השכרת דירה ותשלום המשכנתא בו זמנית, נאלצו לחזור לבית ההורים עד תום הבניה ולא היתה אפשרות להביא גם את הכלב מפעת מקום, גודל הכלב או אלרגיה, הכלב נשלח לפנסיון לטווח ארוך לתקופה של 2.5 שנים וחזר ביום שעברו לבית החדש.

בעבר כלבים רבים לא היו ברי מזל מפני שלא היה נהוג להכניס את הכלב לפנסיון לטווח ארוך, אנשים רבים היו פשוט נוטשים את הכלבים במקום מרוחק שלא ידעו את הדרך חזרה הביתה או שהבעלים היו מחפשים בית אחר.

כלבים אשר שוהים תקופה מאוד ארוכה בפנסיון לרוב זוכים ליחס מועדף ע"י הצוות ולעיתים גם אילוף בסיסי. כלבים אלו מקבלים טיולים, משחקים חום ואהבה ואינם מרגישים נטושים ואינם נכנסים לדיכאון. במקרים מסוימים לאחר שהכלב חוזר הביתה הוא עלול להיכנס לדיכאון מפני שהתרגל להיות עם כלבים אחרים, לשחק במקום פתוח וכמובן מהיחס שקיבל בפנסיון מצוות העובדים. אם החזרה הביתה למרות שהוא חוזר למשפחה שאוהבת אותו הוא נשאר שעות לבד בבית ללא מעש, מקבל טיולים יחסית קצרים ממה שהוא רגיל, אין לו עם מי לשחק. כדי למנוע מהכלב להיכנס לדיכאון לפני חזרתו הביתה הבעלים באים שוהים עם הכלב במתחם מוצאים אותו לטיול ארוך ורק אז חוזרים איתו הביתה. כמובן שבהתחלה הכלב מקבל יותר יחס עד שהוא מתרגל לחיים החדשים בבית.

פנסיון לכלבים לטווח ארוך הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם ועבור כלבכם כשאתם נוסעים לתקופה ארוכה.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -