menu תפריט קטגוריות

אירידיולוגיה - הצצה מאחורי הקלעים

אירידיולוגיה הוא הכלי האבחוני בו משתמשים נטורופתים על מנת לקבל תמונה מלאה ככל האפשר על מטופליהם. אירידולוגיה מאפשרת לראות ולהבין גם את מה שעל פניו אינו גלוי לעין כל ומצוי מאחורי הקלעים או ברבדים שונים של גלגל העין. ההמלצה לכם היא לעבור לפחות פעם אחת אבחון אירידיולוגיה על מנת לבחון ולאתר את הדרכים המיטביות לשמירה ושיפור איכות החיים והבריאות שלכם. לכל שאלה בנושא אירידיולוגיה אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון - 052-8781537.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 29/01/2019


אירידיולוגיה לפתוח את החלון אל הסערות הפנימיות

מציאת מסלול והכנת תשתית להחלמה ובריאות - אירידיולוגיה

אירידיולוגיהאבחון אירידיולוגי משמש כיום ככלי עזר משמעותי לעוסקים בנטורופתיה ומרפאים בתחום הרפואה האלטרנטיבית והמשלימה. הרפואה הטבעית מבקשת לזהות את מצבו של המטופל על חוזקותיו וחולשותיו הנגלות לעין ואלה אשר ניתן למצוא להן ייצוגים אופייניים בגלגל העין. השימוש בגלגל העין כמקור מידע מיצג למצבו של המטופל, אפשרות "לקרוא" דרכו ולהעריך באופן עמוק ומשמעותי לא רק את מצבו העכשווי של המטופל אלא גם נטיות ותכונות תורשתיות שטרם באו לידי ביטוי.

האירידיולוגיה מתמקדת בקשתית גלגל העין ומזהה ייצוגי צבע וצורה אשר משתנים מאדם לאדם ומאפיינים אותו. אמצעי התצפית והצילום אשר השתכללו בשנים האחרונות מאפשרים לעוסקים בשיטת אבחון זאת להגיע לקריאה של כלל הייצוגים השונים. אשר מצביעים לא רק על מצבו הפיזיולוגי של האדם אלא על מכלול המימדים המאפיינים אותו.

מאבחן בעל ניסיון רב בתחום מזהה באמצעות אבחון אירידיולוגיה גם סיבות וגורמים למצוקות רגשיות, נפשיות בנוסף לאיתור מצבי פתולוגיה הקשורים לאיזון ההורמונים וחסך או עודף מינרלים וויטמינים וליקויים בתפקודים פיזיולוגיים שונים (קיבה, כבד, חילוף חומרים ועוד)

במרבית המקרים ניתן לאחר אבחון אירידיולוגי להתאים למטול תהליך לשינוי ושיפור מצבו כגון המלצה על תזונה ייחודית, מתן תוספי מזון ייחודיים ואפילו המלצה על הימנעות ממזונות מסוימים. לעיתים ההמלצה כורכת גם שינוי בהרגלי החיים כגון הקפדה על שעות שינה ופעילות פיזית אשר מתפקידה לתרום ולשפר את איכות חייו של המטופל.

הטיפול הנטורופתי והאבחון באירידיולוגיה.

כאשר מדובר במרפאה אלטרנטיבית שהיא נטורופתית שלה ניסיון רב שנים הן באבחון אירידיולוגיה והן ביצירת מסלולי החלמה ייחודיים עבור מטופליה הרבים. כשם שגלגל העין ייחודי לאדם ולא קיימים שני גלגלי עין זהים. גם הטיפול ותהליכי הריפוי המתבקשים ייחודיים לאדם ואינם דומים ממקרה למקרה ולכן ההמלצה היא לעבור לפחות פעם אחת אבחון באירידולוגיה.

ראוי לציין, שעל אף שאנו מכירים המלצות כלליות, הנוגעות לתזונה בריאה והגדרות כלליות של מזון בריא ומזון שאינו מומלץ לצריכה. קשה ואף לא מומלץ להשליך ממצבו של אדם אחד לאדם אחר. בעיקר כאשר מדובר במצב בו אדם חווה תופעות לוואי של מחלה או תסמונת שמקורה הוודאי לא תמיד ברור.

גוף האדם מורכב מאין כמוהו ולכל אדם ייחודיות הבאה לידי ביטוי בתפקודים פיזיולוגיים, קוגניטיביים, תודעתיים, רגשיים, נפשיים ועוד. ייחודיות זאת מיוצגת בקשתית העין. מאבחן בעל ניסיון ישתמש במפת ייצוגים אלה על מנת לנווט ולמצוא את הכלים והדרך הטובים והיעילים ביותר להגיע למצב של החלמה.

אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון - 052-8781537. אשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון רב השנים באבחון אירידולוגיה וקביעת טיפול נטורופתי מותאם.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -