menu תפריט קטגוריות

משרד אדריכלים לאורך כל הדרך

משרד אדריכלים אורתם, הנו משרד לשירותי אדריכלות כוללים, העוסק בפיתוח קונספטים ותכנון מבנים בכל תחומי הבנייה. משרד אדריכלים אורתם הפועל באזור הדרום עוסק בבנייה צמודת קרקע (כפרית ועירונית), בנייה רוויה, מבני ציבור ובניה תעשייתית ועיצוב דירות יוקרה בכל השלבים. אנו שם בשלבי תכנון מוקדמים ועד להשלמת התהליך, כניסתכם למבנה לאחר כל האישורים הנדרשים.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 17/10/2019


לנצח את הבירוקרטיה בבנייה עם משרד אדריכלים

למה משרד אדריכלים ולא לבד

משרד אדריכליםמשרד אדריכלים בעל ניסיון ושירותי אדריכלות כוללים, יכול במרבית המקרים לקצר עבורנו את הדרך, ואף להקל על תהליך הגשמת ומימוש חלומנו להקמת מבנה כלשהו. מבנה תעשייתי, מבנה ציבורי, בנייה רוויה, בית חלומות או דירת הפאר אליה אנו מכוונים. ללא ליווי של משרד אדריכלים עלול החלום במקרים רבים להפוך לדרך חתחתים מלווה סיוטים ובמקרים רבים אף למנוע מאיתנו לצלוח את המכשולים והלא נודע, בתהליך מורכב של תכנון, תהליכי בנייה ואישורי אכלוס, של כל מבנה בארץ.

משרד אדריכלים אורתם, הנו משרד לשירותי אדריכלות כוללים.

לבירורים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות צרו עמנו קשר

בטלפון: 08-8503231 או דרך אתר הבית שלנו.

אנו ממליצים לכם ליצור קשר כבר בשלבים המוקדמים ביותר של התהליך.

מימיו של אוהל נוודים מדברי לימי משרד אדריכלים

לא תמיד היה צורך במשרד אדריכלים. ההיסטוריה מלמדת אותנו כי "פעם היה פה אחרת".... כאשר עדיין לא היו קיימים תקנות וחוקי בנייה. ואיש איש היה נוטה את אוהלו באשר דרכו רגליו. גם כשחברת הנוודים העתיקות החלו משקיעות במגורי קבע לא הייתה קיימת כל רגולציה באשר למאפיי הבנייה. יושבי ההר השתמשו לבנייה בסלעים, יושבי העמק בנו ביתם מבוץ ואנשי השלג בנו ביתם מקרח. טכנולוגיות הבנייה פרחו בהתאם למיקומם הטופוגרפי, גיאוגרפי ומאפייני החברה.

תהליכי עיור, ריכוזיות שלטונית וצורך להתמודד עם אתגרים הנדסיים שלעיתים הוכתבו בידי כוהני דת (מגדל בבל, פירמידות, מקדשי מאיה וכו`), מביא לפיתוח טכנולוגיות בנייה מתקדמות שהופכות לאט לאט למקובלות. כמובן שגם כיום, עדיין קיימות השפעות ארכיטקטוניות בעלות מאפיינים ומוטיבים מקומיים, עממיים, אך בכל מדינה ומדינה קיימת רגולציה ברורה באשר למאפייני הבנייה וטכנולוגיות הבנייה המחייבות וכאלה אופציונליות שניתן לבחור מהן (בנייה ירוקה, בנייה בר קיימא וכו`).

לא בכדי תהליך הכשרתם של ארכיטקטים ומהנדסים ממושך ומורכב. נדרש מהם להיות מעודכנים באופן תמידי בתחום. טכנולוגיות בנייה חדשות המוכנסות לשימוש ולעומתן טכנולוגיות מוצאות משימוש כאשר מוכך כי אינן יעילות או בטוחות (פל קל למשל).

כיום קיימת מערכת שלמה של חוקים ותקנות אשר מחייבות כל משרד אדריכלים לעמוד בו בבואו לתכנן ולהקים מבנה.

בישראל עדיין קיימים מבנים רבים אשר מוקמים ללא אישורים מתאימים ובטכנולוגיות בנייה שאינן מקובלות בישראל (פחונים, יריעות בד וכו`), בעיקר בחברה הערבית והבדואית וזאת בשל התפתחויות מדיניות ופוליטיות שאינן קשורות לחוקי בנייה. לצערנו המדינה עדיין לא מצליחה להתמודד עם עבירות על חוקי הבנייה ומצוקתם האמיתית של התושבים באזורים אלה.

ליווי משרד אדריכלים למניעת "הפתעות"

התהליכים, הפרוצדורות,התקנות וחוקי הבניה מושפעים לא רק בעקבות טכנולוגיות בנייה חדשות אשר נוספות בתהליכי פיתוח איטיים ומפוקחים, אלה גם על בהתאם למדיניות אותה קובעים גופים שלטוניים. אחוזי בנייה משטח הקרקע, גובה מירבי, גובה מינימלי לקומה, שטח דירה מינימלי וכמובן קביעת מדדים ברורים לגבי חומרי בנייה ותקנות הנדסיות ועוד. משתנים אלה נתונים לשינויים רבים.

לעיתים בין השלב התכנוני הראשוני ואף לאחר ביצוע תכנית מפורטת, יחולו שינויים בעקבות חילופי שלטון או החלטות חדשות של שלטון קיים. היכולת לבצע התאמות ועדכונים תלויה במשרד אדריכלים המלווה את הפרויקט.

"הפתעות" אלה הן רק חלק מזערי מההפתעות אשר צפויות באופן טבעי בתהליכים מורכבים הקשורים בהקמת כל מבנה. ככל שמשרד אדריכלים המלווה את הפרויקט, מיומן ובעל ניסיון רב ועשיר יותר, תקטן אי-הוודאות והפוטנציאל ל"הפתעות" שעלולות לגרום לדחייות, ייקור ולעיתים אף מניעת אכלוס. "הפתעות" שללא ספק גוררות מפח נפש ואי נעימות נמנעות מכם לרוב כבר עם בחירתו של משרד האדריכלים.

אנו ממליצים לכם לפנות כבר בתחילתו של תהליך גיבוש הרעיון של המבנה שלכם, שלב תכנון והחלטה על הקונספט הארכיטקטוני לאורו יתוכנן המבנה לפנות למשרד אדריכלים אורתם. למנוע מעצמכם מגוון "הפתעות" לא רצויות ולהבטיח תכנון וליווי מלא עד לכניסתכם לביתכם החדש.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -