menu תפריט קטגוריות

בלוטת התריס אחראית על שלום הבית של גופנו

אחת הדוגמאות בתחום הרפואה היא טיפול לאיזון בלוטת התריס כמענה לשיבושים ברמת הכולסטרול. מחקרים הראו שרמת כולסטרול גבוהה יכולה לנבוע מבעיות של חוסר איזון הורמונלי ופעילות יתר של המנגנונים, בלוטות, אשר מייצרות הורמונים

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 29/01/2019


מערכת הפעלה לשמירה על האיזון הפנימי - בלוטת התריס

שיבושים בלתי נמדדים בבלוטת התריס ואדוות של בעיות בלתי מוסברות

בלוטת התריסבמרפאה לטיפול בתפקוד בלוטת התריס ופיברומיאלגיה אנו משלבים בין הכלים החדשניים ביותר לעריכת בדיקות ואבחונים לבין הגישות הטיפוליות של הרפואה הקונבנציונלית בשילוב הגישות הרפואיות חדשניות יותר. אנו מזמינים אותך ליצור קשר.

בלוטת התריס ידועה כבר שנים כמוקד רב השפעה על תפקודים שונים בגוף. כבר לפני שנים רבות התקבעה הגישה שניתן על ידי טיפול (לעיתים אגרסיבי) ללהביא את הבלוטה לתפקוד או להחליף את תפקודה של בלוטת התריס על ידי מתן תוספות של הורמונים חלופיים.

הטיפול בבלוטת התריס על פי הגישות הטיפוליות המסורתיות התמקד בייצוב רמת הורמוני הבלוטה באופן חלופי על פי מדדי בדיקות הדם ורמת ההורמונים שנמצאה בהם. בעקבות מחקרים רבים שויכו לבלוטת התריס השפעות מרחיקות לכת על יותר ויותר תפקודים אולם הטיפול בלוטה המשיך להיות על ידי מומחים לבלוטת התריס שפעלו בהתאם לגישות טיפוליות מסורתיות, קונבנציונליות.

בשנים האחרונות הולכת ותופסת תאוצה הגישה הרב מערכתית לאיתור השפעות משניות שלישוניות ואפילו תופעות שהקשר להם סמוי, אשר נובעות משיבושים בפעילות הבלוטה וגורמות למטופלים סבל רב. ככל שהטכנולוגיה ואמצעי הבדיקות והמעקב השתכללו שויכו תופעות נוספות וקושרו אל תפקודים לקויים של בלוטת התריס.

בלוטת התריס גישה טיפולית המשלבת רפואה קונבנציונלית עם גישות הוליסטיות

בלוטת התריסכיום הדעה הרווחת היא, כי חוסר איזון הורמונלי כתוצאה משיבושים בפעילות בלוטת התריס (או שהבלוטה יוצאת מאיזון בשל בעיות ב-TSH), טומן בחובו השפעות מרחיקות לכת עד כדי סכנת חיים של ממש. הגישות הרואות באיזון ההורמונלי מטרה תרפויטית בני עצמה (מרפאות לאיזון הורמונלי), מאמצות את הגישה ההוליסטית, גישות רב מערכתיות אשר מחפשות את המקור הראשוני להפרעה תפקודית ומתוך כך ההתערבות היא מינורית ככל האפשר.

מציאת פתרונות להתמודדות עם שיבושים בתפקודי בלוטת התריס

אמצעי המדידה ודרכי מדידה המשמשים כיום, מאפשרים לקבוע בצורה מדויקת הרבה יותר מבעבר, את רמת הימצאותם של משתנים שונים, ביניהם רמתם של הורמונים שנים ונוכחותם, במערכות כאלה ואחרות בגופנו. אחת הדרכים המקובלות כיום היא עריכת בדיקת רוק למיפוי הורמונלי מלא.

תהליך של מיפוי הורמונלי מלא מאפשר לעיתים לאתר גם רמת חסר או עודף מזעריות שלא ניתנות לאבחון בבדיקות דם רגילות. מדדי חוסר או עודף אלה, מקושרים לתופעות נוספות אשר עולות תוצאות הבדיקות, אשר מאפשרות התאמה מירבית, בין מצבו האמיתי הייחודי של החולה והטיפול שנרשם לו.

בלוטת התריסאחת הדוגמאות בתחום הרפואה היא טיפול לאיזון בלוטת התריס כמענה לשיבושים ברמת הכולסטרול. מחקרים הראו שרמת כולסטרול גבוהה יכולה לנבוע מבעיות של חוסר איזון הורמונלי ופעילות יתר של המנגנונים, בלוטות, אשר מייצרות הורמונים. הכולסטרול נדרש לגופנו לצורך ייצור הורמונים. פעילות משובש של ייצור הורמונים מאותת לגוף להעלות את רמת הכולסטרול. במצב זה כמובן שלא ניתן להפחית את רמת הכולסטרול ללא איזון הפעילות ההורמונלית שבמרבית המקרים מקורה בפעילות לקויה של בלוטת התריס.

אם גם אתם סובלים, חשים אי נוחות, החמרה בהפרעה בפעילותכם התקינה. על אף שכל הבדיקות שלכם תקינות. ייתכן ותופעות לוואי ראשוניות או משניות אלה הן של בלוטת התריס, כגון כולסטרול גבוה, בעיות במשקל (יתר או חסר), תופעות של עייפות כרונית כאבים לא מוסברים בעיות נשימה וכו`. אל תהססו לפנות למרפאת דוקטור נורברט קורלנד לטיפול בבלוטת התריס.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -