menu תפריט קטגוריות

קרטונים למעבר דירה חדש או משומש

זכרו שקרטונים למעבר דירה ניתנים למחזור ועל כן הפגיעה באיכות הסביבה אינה כה משמעותית ופחותה מהשימוש במכלי פלסטיק למעבר דירה. אופיר ספקים יצרנים ומשווקים בפריסה ארצית של קרטונים למעבר דירה בכל הגדלים.

לחץ לפרטי כותב המאמר

כשבכל זאת צריך לעבור דירה - קרטונים למעבר דירה - למה לבחור בחדשים

בין אם אתם אורזים לבד או נותנים לחברת הובלות חיצונית לארוז עבורכם את תכולת הדירה או המשרד, ההמלצה שלנו היא להשתמש בקרטונים למעבר דירה חדשים או במצב כמעט חדש. זכרו שקרטונים למעבר דירה ניתנים למחזור ועל כן הפגיעה באיכות הסביבה אינה כה משמעותית ופחותה מהשימוש במכלי פלסטיק למעבר דירה. אופיר ספקים יצרנים ומשווקים בפריסה ארצית של קרטונים למעבר דירה בכל הגדלים.

סוגים של קרטונים למעבר דירה - עובי וגודל

ניתן להזמין קרטונים בגדלים שונים ועובי קרטון שונה שיתאים לתכולה הנארזת. קיימים סוגים שונים של קרטונים למעבר דירה והשימוש בקרטונים לא מתאימים עלול לגרום ל"תקלות" בזמן האריזה או ההובלה. התקלות הן כאשר ארגז מתפרק באופן חלקי או מלא ואינו מחזיק את הציוד שנארז בו.

חשוב לשים לב שלעתים כאשר ממלאים את הארגז לא ניתן להבחין בכך שאינו מתאים ורק כאשר מנסים להזיזו ממקומו או להעמיס אותו על המשאית הארגז מתפרק. בכל מקרה מומלץ להצטייד בסרטי הדבקה ולחזק כל ארגז לפני שממלאים אותו ולאחר האריזה, לפני שמזיזים אותו.

אופיר ספקים מיצרים ומשווקים את כל הסוגים השונים של קרטונים למעבר דירה הנבדלים הן בגודל הקרטון והן בעובי הקרטון.

חלקן של חברות ההובלה משתמש אך ורק בקרטונים חדשים וגם אנו באופיר ספקים, ממליצים על שימוש בקרטונים חדשים למעבר דירה. שיבטיחו את השמירה המיטבית על רכושכם. הניסיון הראה שקיימת עדיפות משמעותית בשימוש בקרטונים חדשים המאפשרים הן אריזה בטוחה והן העברה של הקרטונים ליעדם כאשר רכושכם ארוז.

קרטונים למעבר דירה ומוצרי אריזה נלווים

בכל מקרה יש לשים לב באיזה סוג של קרטונים נארזים חפציכם. תשומת לב זאת תבטיח שללא קשר למוביל וזהות האורזים. חפציכם יגיעו שלמים וללא פגע לדירתכם החדשה. ניתן להזמין קרטונים למעבר דירה בגדלים שונים ובחוזק שונה. כמו כן באפשרותכם להזמין ציוד אריזה נלווה שיבטיח את שלמות חפציכם בזמן האריזה, ההובלה,(האחסון אם צריך) ופירוק המוצרים בדירה או המשרד החדשים. הציוד הנלווה הוא ניר חום לעטיפה, גלילי קרטון או גלילי פצפץ וכמובן סרטי הדבקה ושרינק לשמירה שהקרטונים לא יפגעו.

ניתן להזמין קרטונים למעבר דירה לפי גודל ועובי ובנוסף להזמין ציוד אריזה נלווה כחלק מהמשלוח אליכם. זכרו להזמין גם סרטי הדבקה, ניילון שרינק לחיזוק, גליל קרטון, גליל פצפץ, ומדבקות סימון תכולה, להדבקה על קרטון לזיהוי מאוחר של התכולה ללא צורך בפתיחת הקרטון וכן לסימון החדר החדש בדירה בה הקרטון אמור להיות מוצב.

המלצתנו היא ליצור קשר ישיר עם אופיר ספקים לייעוץ, בירור והזמנת קרטונים למעבר דירה. נציגינו ישמחו לסייע וליעץ.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -