menu תפריט קטגוריות

אירידולוגיה

העיניים הם המראה לגוף ולנפש

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 29/01/2019


השער רק נראה סגור אירידולוגיה

"העיניים אומרות הכל", כמה פעמים שמעתם את המשפט הזה מסבתא או מאמא? ובכן הן צודקות.דרך קשתית העין ניתן לראות את מצב הבריאותי והנפשי של כל אדם, לפי מחקרים מערכת העצבים שלנו מקשרת את המוח ואת אברי הגוף לקשתית העין, הנה לכם מפה עם הקוד גנטי שלכם.

אירידולוגיהאם החלטתם לפנות לאבחון אירידולוגיה, חשוב שתבחרו באחד שמשלב בין אבחון אירידולוגי וטיפול נטורופתי טבעי, הכולל תפריט תזונה מותאם אישית לכל אדם.

מהו אבחון אירידולוגיה

אבחון זה מתבצע באמצעות בדיקה ממוחשבת שהיא זכוכית מגדלת ופנס, מרבית האירידולוגים משלבים מצלמה המעבירה את צילום קשתית העין למחשב. הבדיקה עצמה אינה פולשנית וללא כאבים.
באבחון אנו בודקים את קשתית העין שהיא בעצם גלגל העין ומתמקדים בחלקו הצבעוני, מבנה וסימנים נוספים ומפענחים למפה ולפיה אנו מקבלים את האנטומיה הפיזית ואת הביוגרפיה של כל אחד ואחת.
באבחון זה ניתן לראות את הרגישות שיש לכם, ניתן לזהות את שורש המחלה ומחלות היכולות להופיע בעתיד. האירידולוג יכול לבנות שיטת טיפול ולבצע מעקב. אחרי תקופה ניתן לראות אם יש שיפור או החמרה.

היתרונות באבחון אירידולוגי

גילוי מחלות תורשתיות
גילוי נטיות גנטיות
בדיקת מערכת העיכול
בדיקת מערכת העצבים
בדיקת פוריות ומציאת מחלות בשלבים הראשוניים.


אירידולוגיה בהגדרתה היא רק אבחון על פי קשתית העין, אך אירידולוגים רבים משתמשים בשיטות נוספות שגם ככה הם רואים בזמן האבחון כמו: אבחון על פי האישון או אבחון על פי לובן העין המספקים עוד אינפורמציה.

אירידולוגיה ברפואה

רפואת חירום או רפואה רגילה גם משתמשים באירידולוגיה כלומר סימנים מסוימים בקשתית העין לדוגמה:
טבעת הכולסטרול או הילה לבנה המקיפה את הקשתית המראה על נטייה לפתח כולסטרול ולחץ דם גבוה. ניתן לראות הילה זאת גם אצל ילדים וזה מצביע על נטייה גנטית, סביר להניח שבבגרות ייפתחו עודך כולסטרול, לכן רצוי להפחית בשומנים וסוכרים או לאכול לפי תפריט תזונה המתבסס על קיטניות, גדים, דגנים מלאים שמן זית, ירקות וכו.
טבעות קייזר - פליישר היכולות להיות סימן ראשוני למחלת וילסון.
קשת הזקנה העוזרת באבחנת מקרים של כאבים בחזה.

אם החלטתם לפנות לאבחון אירידולוגיה, חשוב שתבחרו באחד שמשלב בין אבחון אירידולוגי וטיפול נטורופתי טבעי, הכולל תפריט תזונה מותאם אישית לכל אדם.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -